Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 2
    Dün: 35
    Toplam: 90366

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1281
    Üye: 1
    Toplam: 1282

Şu An Bağlı:
    01 : usotuvy

FrpWorld.Com :: View topic - >ÇATLAK KAZAN<
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

>ÇATLAK KAZAN< View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    majenta
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 8:40 pm Reply with quoteBack to top

Büyücü Tika'nın Yeri'nden aceleyle çıkarak yolda hızlıca yürümeye başlar. İçi ürperir.Bunun hanın açılılacğını öğrendiğinden mi yoksa rüzgardan mı olduğunu anlayamaz.
    Adımlarını daha da hızlandırır. Ortağından aldığı telepatik mesajda hanları için yardıma gelmesini istemiştir.Yüzünde hafif bir gülümseme oluşur.Ne zamandır beklediği gün, hanlarının açılışı çok yaklaşmıştır.
    Sokağı döner. Satın aldıkları binayı görür.İki katlı, kahverengi bi binadır.Gözüne hiç olmadığı kadar hoş görünür.Hanın kapısında Night bir merdivene çıkmış hanlarının tabelasını asmaya çalışmaktadır.Majenta, Nightın yanına gelerek tabelaya bakar. Tabelada büyük harflerle "ÇATLAK KAZAN" yazmaktadır.Yüzüne mutlu bir gülümseme yayılır. Night'a bakarak neşeli bir takılmayla "hanımızın çalışmaları nasıl gidiyor." der.Ve gözünü kırparak ekler."Yardıma geldim"

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 8:53 pm Reply with quoteBack to top

Garip bi şekilde handan çıkan adamın peşinden bakar ve derin derin düşündügünü görür...Başka bir hanın kapısında durdugunu gördükten sonra kendine kendine *Rakibimiz var demekki* diyerek söylenmeye başlar...

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 8:57 pm Reply with quoteBack to top

Parmağının periyodik hareketleriyle beraber süpürge de hareket etmektedir. Bir an için durur ve düşünür. Kendi kendine gülümser temizlik yapmak fikri aslında ona komik gelmektedir. Ama işlerin ne kadar sıkıştığı gelir aklına. Devam etmek üzereyken. Majentanın kapıdan girdiğini görür.Bır adım atarak ona yaklaşır. Kızgın olmayan bir ifadeyle:
    "Nerelerdeydin sen? İşin tamamını biz bitirdik. Birdahaki sefere kaytaramayacaksın."
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    majenta
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 9:19 pm Reply with quoteBack to top

Majenta, Efla'ya bakarak gülümser."Çzür dilerim dostum.Telepatik mesajını alır almaz geldim." Hanı inceler. Temizlik neredeyse bitmek üzeredir.Tekrar arkadaşına dönerek "açılışa az kalmış gibi görünüyor." der.
    Duvara daynmış diğer bir süpürgeyi zihniyle salonun ortasına getirir ve süpürgenin sağa sola sallanmasını sağlar."Buran sonrasını ben yapayım da bir işe yaramış olayım."

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 9:27 pm Reply with quoteBack to top

Han açıldığında gelen ilk müşterileri kendini gölgelerin dibinde bir köşeye, sandalyeye bıraktı. Yüzü tamamen giydiği kukuletasıyla örtülümüş br durumdaydı ve kemerinden sarkan palasıyla kaması şöminenin ateşinin uzaktan gelen ışığıyla bir saniye kadar sanki büyülüymüşçesine parladı. Başını kaldırmadan "şarap" diye bildirdi.
    şarabını yudumlarken hana bir göz gezdirdi. Çok yorgun ve halsiz görünüyordu. Kafasını kaldırdığı bir an, suratının rengi ortaya çıktı. Koyu bir kahverengi.
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    majenta
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Apr 16, 2004 9:37 pm Reply with quoteBack to top

Majenta, içeri sessizce girmiş ve en karanlık köşeye atmış yabancıya baktı. Yabancının şarap istediğini duydu. Nightta duymuş olmalıydı ki, ne oluyor der gibi bi bakış atıp mutfağa gitmiş ve yabancıya şarap vermişti.
    Majenta, Efla'ya bi bakışattıktan sonra yabancının yanına giderek kibar sesle "afedersiniz ama daha açmadık.şarabınız bu seferlik bizden.ama içtikten sonra giderseniz biz de işimize devam edebiliriz."dedi.o sırada yabancının ten rengini gördü ve başka hiçbirşey söylemeden onu süzmeye başladı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 17, 2004 8:21 am Reply with quoteBack to top

O sırada diğer kişinin hana gelen yeni müşterilerle ilgilendiğini gören yabancı "Bir drowdan kurtulmak için bahane, değil mi?" diye sordu. Karşısındaki elf ne söyleyeceğini bilemeden kalmıştı.
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Apr 17, 2004 8:26 am Reply with quoteBack to top

ANAAAAAAAAAA DEMEK BURADA KARA DERİLİ BİRİ VAR HADİ YAAAAAAAAA TOPRAğI ÇOK SEVERİM BİLİYON MU?????????? MADEM SEN DE TOPRAK RENGİSİN SENLE İYİ ARKADAş OLURSUN BİLİYON MU BEN CİYAN ABİM DİYE BİR ABİMİN HANINDA YOK YOK SALONDU şARKI FELAN SÇLÇYORUM SEN DE GELSENE CİYAN ABİM ÇOK HOş ABİDİR.. BALROG CİYAN ABİM BENİM VALLAH Bİ GEL GÇR BENCE SENDE BENLE şARKI SÇLERSİN YA DA DANS EDERSİN. NE GÇZEL OLUR Dİ Mİ HEM NAAPACAKSIN ÇATLAK KAZANDA YAHUUU BİLİYOMUSUN ÇATLAK KAZANDA YEMEK DE PİşMEZ SU ATEşİ SÇNDÇRÇR DİYE DUYMUşTUM SEN CİYAN ABİMİN YERİNE GEL..

GEL GEL GEL CYAN ABİYE GEL CYAN ABİDEKİLER HEP KARDEşLER

Back to top View user's profileSend private message
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Sat Apr 17, 2004 2:17 pm Reply with quoteBack to top

Efla kapının yanında hanı açık sanıp içeri girmek isteyen bir müşteriyle ilgilenmektedir. Ona kibarca hanın henüz açılmadığını fakat isterse içeriye bir göz atabileceğini söyler. Majentanın yanına gelir ve "dostum sanırım kapıya henüz açık olmadığımızı anlatan bir yazı asmalıyız" Kendisine memnunsuz bir ifadeyle bakmakta olan kahverengi bir yüzü farkeder.Kaşlarını hafifçe çatar ve şaşkın bir ifadeyle "bir sorun mu vardı?" diye sorar
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Apr 17, 2004 3:07 pm Reply with quoteBack to top

Yaaa sorun falan yok sadece diyorum ki niye bu çatlak kazanın içinde oturuyorsunuz illa kazanda oturmak istiyorsanız benim cyan abimin sağlam kazanları da var ama bizim orada bir de koltuklar efendime söleyeyim yere serilmiş döşkler divanlar yok ben rahatı sevmem derseniz (ben sevmem Wink) ) taş ve samandan oluşan oturacak mekanlar mevcud.. O zaman
    gel gel gel Cyan abiye gel

Back to top View user's profileSend private message
    NIGHT
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 17, 2004 4:51 pm Reply with quoteBack to top

Night drowun söylediklerinden hiç hoşlanmamıştır. "Yeni gelenlere, sana da söylediğimiz gibi hanın henüz açılmadığını, ama isterlerse içeriye bir göz atabileceklerini söylüyoruz." der. "Belki de bir tabela asmalıyız Majenta." Hiç bir şey olmamış gibi mutfağa dönüp temizli işleriyle ilgilenmeye devam etti. Han işletmek sandığından daha zor olacaktı anlaşılan.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    majenta
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 17, 2004 5:14 pm Reply with quoteBack to top

Bir anlık şaşkınlığını attıktan ve Night'ın konuşmasını dinledikten sonra olabildiğince kibar bir şekilde drowa "ben hiçbir kimseyi ırkından dolayı yargılamam. Benim yargılama şeklimi davranışlar belirler. Davranışlarında bir problem olmadığı sürece benim için farketmez." der."Ama şu anda hanımız daha açılmadı.Açıldığı zaman gelip istediğin kadar oturabilirsin."diye de ekler.
    Mutfağa dönen Night'a ve gnomla konuşan Efla'ya bakar. İşleri tahmin ettiğinden daha zor olacak gibidir. Drowun konuşmasını beklemeden tezgahın arkasına giderken Efla'ya " gerçekten de bir tabela asmalıyız." diye sessizce söylenir. Tezgahın arkasından çıkardığı tahtayı tezgahın üzerine bırakır. Birkaç büyü sözcüğünden sonra tahtada bir kelime şekillenir. "KAPALIYIZ"
    Tahtayı alıp hanın kapısına gider. Tabelalarının üstüne yazıyı asar ve içerdekilere seslenir. "Eğer müsade ederseniz işimize devam etmek istiyoruz."

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 17, 2004 6:06 pm Reply with quoteBack to top

"Eh madem öyle, daha sonra gelirim" dedi drow. şarabını içmeden bıraktı ve kalkıp kapıya doğru yürüdü. Kapıdan çıkarken hala konuşmakta olan gnoma buz gibi bir bakış attı. Sanki sessizce "çeneni kapa yoksa ben kaparım" diyordu. Ama daha sonra gnoma karşı hafifçe gülerek, biraz da onun eğlenceli yapısına şaşırarak yürüdü gitti. Handan ayrıldığında masasında altın bir sikke bırakmıştı.
    Justarius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 17, 2004 6:07 pm Reply with quoteBack to top

(off topic)
    yazıları geçmiş zaman ekiyle yazarsak daha anlamlı ve iyi olur diye düşünüyorum.
    sowtim
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 17, 2004 6:17 pm Reply with quoteBack to top

İçeri kül renginde cüppeler içinde mistik bir adam girer...

Hanın karanlık köşelerinden bir masayı gözüne kestirir ve oraya gidip oturur; garson kzın gelmesini bekliyerek...
    Back to top View user's profileSend private messageICQ Number
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum