Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 20
    Dün: 23
    Toplam: 90349

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1759
    Üye: 1
    Toplam: 1760

Şu An Bağlı:
    01 : markedgesture29

FrpWorld.Com :: View topic - İntikamın, Acının, ve Korkunun Yarı Tanrısının Yüks
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

İntikamın, Acının, ve Korkunun Yarı Tanrısının Yüks View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Azalin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jun 01, 2004 10:25 pm Reply with quoteBack to top

üstad firble ın ölümü ile son derece üzülen firan artık zamanı dedi.

kaosun lordu çok olmaya başladı.

büyük bir hızla ten towns meydanına geldi. ve ağzından kadim dilde birkaç cümle çıktı. gecenin karanlığında herkes uyumaktaydı ve büyü yapılırken ortaya çıkan küçük ışık oyunları kilometrelerce ilerden bile seçilebiliyordu.

büyüsü bitince firan : olanca gücüyle bağırdı sesi bütün ten towns daki evlerden hatta mahzenlerden bile duyuldu.yakındaki bazı evlerin camları patladı:

"OREN DAUTRY. SANA MEYDAN OKUYORUM. NE HAKLA BU KADAR ZALİM VE ACIMASZ OLUYORSUN. EğER O ÇLÇM KADAR KARANLIK OLAN KALBİNDE BİRAZCIK CESARET VARSA şU ANDA "KENDİN" OLARAK KARşIMA ÇIKAR VE BENİMLE SAVAşIRSIN"

firan meydan okumasın bitirdi. ve beklemeye başladı.

Firan ın önünde şimşekler çakmaya başladı..ardından küçük elektrik atlamaları ve karanlık yavak yavaş şekillendi...

Oren: "Demek Dragonfire ın eteklerinin altından çıkabildin Firan.
    büyük başarı...Â?

azalin: "sen ne kadar kendi düzleminde saklanıyorsan ben de o kadar dragonfire ın eteklerinde yim oren dautry..."

oren: Â?ben kimseden saklanmıyorum firan
    ama ortalıkta senin gibi oynayacak bir fare bulamayınca dinlenmeye çekiliyorum..Â?

azalin:"ama şu anda bütün bedenim ve ruhumla karşındayım"

oren:amacın ne??

Azalin:senin o kadar da güçlü ve korkunç olmadığını bütün diyara duyurmak,oren.

Oren: en iyi hamleni yap Azalin..

"kaosun lordunu önünde gören firan..yaptığını iç bir işe yaramayacağını biliyordu.ama bu olay sedec diyarın bol olmadığını oren in her zanan karşısında birisi olacağın bilmesini istiyordu.

ve tekrar bağırdı sesi bütün yankılandı towns da yankılandı:

azalin:"sen kaosun, ölümün, savaşın lordu, efendisi oren dautry. geldiğin cehennem her neresi ise oraya geri git.... seni sürüyorum bu topraklardan"

oren: HAHAHAHAHA en iyi hamlen bunu??? O zaman sıra bende..

azalin:Â?ben kimile karşı karşıya olduğumu bilecek kadar bilgeyim...oren....

benim gücüm sennkiyle yarışamaz...ama gelecek için umut kaynağı olur...Â?

oren: çaresiz çırpınışlar asla arkadakilere ümit vermez..

azalin:verir lord oren..senin bilgeliğin buna yetmez...çok kibirlisin...

oren: sadece korku verir. KORKU..

Oren sağ elini, avuç içi gökyüzüne akar halde firana uzatır ve yavaş yavaş elini yumruk yapmaya başlar.

firan ise Orenin eli sıkıldıkça nefes almasının daha zor bir hale geldiğini farkeder.

Oren: "ölümlü bedenin cilveleri Azalin..Â?."madem meydan okudun o zaman yüzleş...Â?

Azalin: burdayım ..oren ve yaptıklarımın arkasındayım......

Oren:Bugüne kadar aldığın bütün yaşamlarla yüzleş...

Oren yavaşça çekildi ve arkasından Azalinin aldığı bütün canlar beden bulmuş
    Firana doğru yürüyordu.. nerdeyse bir ordu şeklindeki bedenler.. firan daha bir büyü yapamadan üstüne çullanmaya başladılar.....

firan son bir hamle ile kendi ni geriye attı...

ve son derece hızlı bir büyü okudu.. gelen bedenleri kontrol etmeye çalıştı ancak lordun iradesi altındaki yaşayan ölüler...buna direndi...

firan, lord ve 100 lerce ölü arasında kalmıştı....

Çlüler ani bir hareketle durdu..

ve hepsi Firan ın gözlerinin içine baktı.. hep bir ağızdan konuşmaya başladılar...

"İşte güç Azalin, kontrol et, hadi kontrol et.."

inanılmaz bir biçimde, konsantre oldu firan ve oren in iradesine karşı gelmeye yaşayan ölüleri kontrol altına lamuya çalıştı...eskiden bir lich ken bu ne kadar kolaydı"

"hepbir ağızdan ölüler gülmeye başladılar"

"hahahahahaha bu güç sana fazla Azalin, çok fazla.." sen bunu kontrol et...

Çlüler 2 yana açıldılar ve Firanın oğlu aradan ileri çıktı...

İnanmadı firan gördüğüne,

Azalin: bu bir klon oren dautry... oğlum ..güvende.....

Oren: klon ya da değil o hala senin oğlun..

Azalin:klon..olması önemli...onu yönetmem ancak öldürürüm...

Oren: 2. keremi??

Azalin: hayır bu klonu 1 .öldürüşüm olacak...lord oren..... ama senin istediğin kadar öldürebilirim onu...

Oren: Peki bunun gerçek oğlun olmadığını nerden biliyorsun..

Azalin: çünkü gerçeği dragonfire ın yanında...

Oren: ya onunla bir anlaşma yaptıysam... ya da o seni saklamaktan sıkıldıysa?

Azalin: hahahaha...buna çocuklar bile inanmaz... lord oren... beni kandıramazsın...o senin zıddın..

Oren: Yapmaa Azalin.. Dragonfire la zıt olmadığımızı çok iyi biliyorsun..

Azalin: buna inanman... kaos olan sensin..bir şeyler den sen sıkılırsın... hayır oren dautry buda senin numaralarından.... hain numaralarından hem de.....

Oren: tıpkı senin iyi kalpli olma numaraların gibi..

Azalin: ben kimseye iyi kalpli olduğumu söylemedim. lord oren...... sadece dragonfire yolundayım dedim..

( azalin bir anda artık 10 towns da olmadıklarını farkeder..)

Oren çocuğu öne iter

Oren: Çldür o zaman Azalin.beni o kadar iyi tanıdığını düşünüyorsan Çldür.

azalin çocuğun suratında bir ifade göremez..

Azalin: bu bir illüzyon bunu biliyorum....

ve çıkardığı hançerini...çocuğun boynuna doğru uzatır..... ve bıçak ete değer..... hançer çocuğun boynuna gelir ve etten bir damla kan sızar...

o anda azalin çocuğun suratındaki acı ifadesini görür..

ve hançer gayet ustalıklı biçimde ... boğazı keser... Hançer eti yararken Oren de şu sözleri söyler...

Oren: İlki ve ikincisi
    ikincide üçüncüsü
    baba oğlunu öldürürken
    dileği olsun
    Kendinden yaratılmayla aslı
    AYNI KADERİ BULSUN....

çocuğun cesedi yere düşerken Firan ın içi bir an acır...

Oren: TEBRİKLER AZALİN ikince kez oğlunu güç uğruna öldürdün..

Bir süre kendine gelemeyen firan konuşur:

Azalin: güç..ama artık daha büyük anlamı var.... hele bu andan sonra oren dautry den intikam almak için...emin ol...beni şimdi öldürmezsen...sonsuza dek yaşayacağım ve gün gelecek seni ve dinini yok edeceğim......

Oren:Gücün oğlunun kanında yatıyor Azalin git ve iç...

Azalin: seni yok etmek için... buna değer... intikam için buna değer...bu acıyı çekmeye. değer..geceleri bununla dolu dehşet dolu rüyalarıyla uyanmaya değer....."

ve gider firan çocuğun boğazına eğilir ve kanı içine emer....Kan boğazını yakarak damarlarına karışır... ve azalin büyük bir acı ile yere yıkılır.. etrafında birçok ses duymaya başlar kafasının içinde..

Â?Hepsini ödeyeceksin..
    belanızı bulun
    ve daha binlerce intikam nağrası..Â?

önünde yatan oğlunun cesedi bir anda gözlerini açar ve..
    "Neden baba , niçin yaptın bunu??"

Azalin:"senin için...diyar için...bu varlığı yok edip huzura kavuşmak için.... oğlum"

çocuğun yüzündeki acı ifadesi kızgınlığa ardından nefrete dönüşür ve yerden Azalinin üzerine doğru atlar.. Ve hazır bekleyen ölüler de Büyücünün üzerine çullanır... En büyük kabuslarından birini yaşadığını düşünen Azalin.. bunun bir rüya olmadığını Etine saplanan dişler sayesinde anlar..

Yaşayan ölüler Fİranın canını alırken o da var gücüyle çırpınıyordu... bir süre sonra hareketleri yavaşladı ve kesildi.. lanetler okuyor...intikamını alcağını..oren i ve yoldaşlarını rahat bırakmayacağını, söylüyordu.... ve yaşayan ölüler Firan ın cansız bedeninin üzerinden çekildi.. Firan gözlerini açtığında yerde yatan cansız bedenine bakıyordu... artık ona ihtiyacı yoktu..

diyardaki her acı çığlığını duyuyor,

her intikam yeminini işitiyordu,

Her korkuyu her irkileni hissediyordu..

belki o korkutuyordu onları...

işte böyle yükseldi intikamın, acının ve korkunun yarı tanrısı Azalin...

Tanrıların getirdiÄ?i çaresizliÄ?e tanık olun...
    Back to top View user's profileSend private message
    Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 5:52 am Reply with quoteBack to top

Bir canlı neden acının ve korkunun güçlerini ele geçirmek için bu kadar işkence çeker Firan? Neden belkide değer verdiği tek varlık olan oğlunu bu gücü elde etmek için kullanır? Böyle bir güç için neden acı çekmek ister? Neden acı çekerek acının, korkularını yaşayarak korkunun tanrısı olmak ister? Çstelik bunuda başaramadığını görüyorum Firan! Tanrılığa ulaşamamışsın! Sadece bir yarı tanrısın. Gereksiz bir güç bence Firan. Bunu sende bilmelisin.

Hisset yaÅ?amak için olan savaÅ?ını, böylece elde edersin o sonsuz anlamı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    Azalin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 8:22 am Reply with quoteBack to top

lanetlediğim ilk kişi olamak istemiyorsan gorath sözlerine dikkat et ..

elde ettiğim güç senin o ölümlü beyninin hayal edebilceğinden bile çok ötede..

ne demştim az kaldı.... meraklanma... ben çok sabırlıyımdır hemde çok.... tanrılık da gelir...zamanla...

emin ol kontrol ettiğinm güçler üstünde senin tanrının en ufak bir gücü bile yok... ben duygularını yönetir ve onlarla sana acı çektiririm...gorath...

o yüzden ayağını denk al.....

Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 8:27 am Reply with quoteBack to top

Acılar insana güç verirler Firan. Ben yıllarca bu acıları çektim ve güç kazandım. şimdi sende benim gibisin. Sende acı çekerek güç arıyorsun ama bir farkın var. Acı çekerek güç değil acı buluyorsun. Aslında biraz düşününce çokta farklı olmadığımızı görüyorum. Bende hâla arasıra acı çekiyorum. Bazen bu diyara hiç gelmesemiydim diye soruyorum kendi kendime.

Ama bunların dışında sana bir sorum daha olacak: Dragonfire'a ne oldu. Onudamı terk ettin. Artık bir yarı tanrı olduğuna göre onada ihtiyacın yoktur eski dostum.

Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 8:53 am Reply with quoteBack to top

Benim içimde ne intikam nede korku var Firan. Ben bunların hepsini yendim. Sadece ufak bir parça acı var ve buda kayda değer bir şey değil. Diyarlara yaşattığın tüm o duygular beni etkilemedi Firan. Benim içimde sadece nefret ve savaş arzusu var Firan. O yüzden senin bu gücünün temelini anlayamıyorum. Belki açıklamak istersin...

Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 10:13 am Reply with quoteBack to top

Size saygı duyarım biliyorsunuz Firan.
    Ama buna değer miydi?
    İnkikamını aldığınız Çstad firble bunun olmasını ister miydi?
    İntikam için değer miydi.?
    Oğlunuz için değer miydi?
    İntikamın bedeli belki...
    Belki herkesin intikamını alırsınız ama söyleyin OğLUNUZUN İNTİKAMINI DA ALABİLECEK MİSİNİZ

bilemiyorum...
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 11:14 am Reply with quoteBack to top

hahaha :twisted:
    Azalin mi? intikammı? güldürmeyin beni... Güçten başka arzusu yok onun ne oğluna sevgisi ne de firble'a ...

İntikam... a evet belki bu da kullanılabilir...

burock
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 11:59 am Reply with quoteBack to top

önce kaos ittifakındaydı, sonra dragonfire yandaşı oldu... şimdi ise güç için oğlunu bir kez daha katletti.

işte AZALIN ya da Firan, siz ne derseniz...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 1:14 pm Reply with quoteBack to top

Firanın kayıp ruhu cesetler arasından yükseldi. Zamanın eli onu yukarıya çekiyordu. Onu yargılamıyordu, onu eleştirmiyordu sadece onu çekip fırlattı. Zamanın ötesine kadar. Eski tanrıların ıstırat boyutuna kadar. İlk önce yeni tanrıların esans kürelerin başında bekleyişlerini gördü Firan, ardından bir kürenin düşüşünü.
    Patlayan küreden uçuşan esans güçlerin haklı paylaşımını. Ama daha fazlasını değil.

Ardından karanlık ve sessizlik. Sonsuza dek...

Firan kulağında zamanın fısıltısını işitti. Ona hüzün ve acıyı mırıldanıyordu.
    Fısıltıya eşlik eden bir ses daha vardı. Zamanın ötesinden gelen bir ses.
    "Bana bağlılığın ve hakkın işte Firan al onu. Bu senin küren."

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 1:22 pm Reply with quoteBack to top

Off Not! Unutmayalımki Azalin hala benim yandaşım!

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 1:36 pm Reply with quoteBack to top

Ama Azalin hem yarı tanrı hemde senin yandaşın nasıl oldu?

Azalin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 3:40 pm Reply with quoteBack to top

Gorath wrote:
    Benim içimde ne intikam nede korku var Firan. Ben bunların hepsini yendim. Sadece ufak bir parça acı var ve buda kayda değer bir şey değil. Diyarlara yaşattığın tüm o duygular beni etkilemedi Firan. Benim içimde sadece nefret ve savaş arzusu var Firan. O yüzden senin bu gücünün temelini anlayamıyorum. Belki açıklamak istersin...

anlayamazsın gorath.ölümlü kafan ve zekan buna zaten izin vermez....

ben o kavramların yarı - tanrısıyım. ben o kavramları sen istesende istemesende yada hissetsende hissetmesende , yoktan var edebilir yada vardan yok edebilirim.. ve bunları senin ruhuna salabilrim...

ve bu kadar dilin uzun olduğu için seni lanetliyorum

"ölümün karargahında öldürdüğün elfler..bundan sonra senin lanetin olsun..her gece o elflerle ilgili karabasanlar göreceksin. onların seni ve dostlarını nasıl parçalara ayırdıklarını her gece her gece tekrar tekrar seyredeceksin.

sana uyku uymak artık işkence haline gelecek. gündüzleri gece nasıl uyuyacam die düşüneceksin."

"ruhun bununla dolup taşacak bundan böyle"

rp dışı: arkadaşlar, sanırım henüz anlayamadınız ama karşınızda 3 tanrıdan sonra diyardaki en kudretli varlık var.istesenizde istemesenizde bu böyle. rp mize dikkat edelim.

mesela ben diyara geldiğimde bir lichtim. ve oren daha yarı tanrıydı.ve konuşması bile beni dehşete düşürmüştü. rp ye lütfen geçekçilik katalım.

Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 3:58 pm Reply with quoteBack to top

Güldürme beni yarı tanrı. Bana istediğini yapabilirsin. Ben cehennem lordlarının ellerinde acı çekmiş bir canlıyım. O lânetininde boş olduğunu bilmelisin. Çldürdüğüm ruhlar zaten hep yanımdalar. Eyer gerçekten kudretli bir yarı tanrı olsaydın bunu bilirdin. Onları her gece gördüğümü bilirdin.

Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 4:18 pm Reply with quoteBack to top

rp dışı...
    Gorath unutmaki sen lvl 7 cüce savaşcısın.. azalin ise bir yarı tanrı .. bence rp ne dikkat et, 40 yıllık erbabın gibi konuşmazsın heralde bi yarı tanrıyla....
    enseye şaplak tarzında.
    güldürme len beni yarı tanrı alırım ayamın altına gibi rp ler sonucu kendinize yeni bir karakter hazırlamaya hazır olun derim ben....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jun 02, 2004 4:59 pm Reply with quoteBack to top

Cüce Gorath içinde dolan bir acı seli ile boğuşmaya başladı ve içinde büyük bir sıkıntı hissetti. "Çzgünüm Firan!" dedi bakışlarını kaldırarak. Artık Firanın yarı tanrılığına inanmaya başlamıştı ve tek yapabileceği saygı göstererek affedilmeyi dilemekti...

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum