Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 26
    Dün: 43
    Toplam: 88894

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 690
    Üye: 1
    Toplam: 691

Şu An Bağlı:
    01 : ovifidi

FrpWorld.Com :: View topic - TANRILAR YANLIşLIğI!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

TANRILAR YANLIşLIğI!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    NOOB
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jun 05, 2004 1:39 pm Reply with quoteBack to top

şöyle bir görüşüm var ki lütfen sert bir dille karşılık varmeyin herşey nezaket içinde olmalı ve admin olarak tahdit de etmeyin ve bir kullanıcı olarak küçük görmeyin çünkü siteyle ilgili bir yanlışlığı bence yanlışlık belirtmek istiyorum:

Bence tanrılar normal fantastik oyunlarda ve kitaplarda olduğu gibi tanrılar olmalıdır olaylar uzaktan izlenmelidir, tanrılar her kafaya esince dünyaya inmez hatta hiç inmezler olayları değerlendirirler ve uzaktan izlerler eğer diğer tanrıların eli bu işte varsa olaya girerler yani nasıl desem anlatmak istediğim şey tanrı olayının d&d deki gibi tapınılacak tanrılar olması ama bunları sitedeki insanlar yapmamalıdır,adminler özellikle bunu yapmamalıdır, herkes eşitlik olsun istiyor herkes eşit olmalı adminler dahil adminlerin görevi siteyi kontrol etmektir, düzenlemeleri yapmaktır eksik olan yerleri yerine getirmelidir forumda yapılan floodları uyarmalıdır ki bunu bende yaptım bilmeden sonunda uyarı aldım ki böyle olmalıdır. D&d deki tanrılar gibi onlara tapınaklar kurulmalı hay hay tamam bakın bu çok güzel olur ama nasıl diyim tanrı siteden olmamalıdır tanrı somut olmamalıdır soyut olmalıdır zaten onlara hizmet edenler neyi nasıl yapacaklarını tanrılarının yolunda giderek biliyorlardır zaten.!!!

Bu yüzden,KORKUN BENDEN!!
    Back to top View user's profileSend private messageICQ Number
    pyros
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jun 05, 2004 6:26 pm Reply with quoteBack to top

seni alkışlıyorum ve dediğin her şeye katılıyorum
    siz tempusun orada burada gezdiğini ve savaş alanına inip onu bunu tepiklediğini gördünüz mü hiç?
    o sadece kendi seçilmişlerine gözükür
    tanrılar böyledir kendi seçtikleri kişiyle konuşurlar ve onun dogmalarını dünyaya o seçilmiş kişiler yayar
    sanırım tanrı ve yarıtanrı olan adminler ve altadminler bundan sonra bu konuya dikkat edecektir
    Back to top View user's profileSend private message
    Dragonfire
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Jun 05, 2004 6:46 pm Reply with quoteBack to top

Çncelikle ad&d,d&d yada dl,rl hede hödede değil frpworld'deyiz. Kısaca burada işler böyle yürüyor deyip kestirip atabilirdim ama açıklayacağım;
    şimdi rp forumlarda yapıldığı için ve katılım sayısı henüz yeterli olmadığı için ayrıca adminlerde siteye eğlenmek için başladıkları ve hakları olan RP unsurlarına dahil olacaklarında bu böyle. Birde beni şimdiye kadar sadece inananlarım gördü başkası değil. Tanrılar avatarları ile iniyorlar dünyaya bu gibi noktaları gözden kaçırmayın.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jun 05, 2004 6:55 pm Reply with quoteBack to top

NOOB wrote:
    şöyle bir görüşüm var ki lütfen sert bir dille karşılık varmeyin herşey nezaket içinde olmalı ve admin olarak tahdit de etmeyin ve bir kullanıcı olarak küçük görmeyin çünkü siteyle ilgili bir yanlışlığı bence yanlışlık belirtmek istiyorum:

Bence tanrılar normal fantastik oyunlarda ve kitaplarda olduğu gibi tanrılar olmalıdır olaylar uzaktan izlenmelidir, tanrılar her kafaya esince dünyaya inmez hatta hiç inmezler olayları değerlendirirler ve uzaktan izlerler eğer diğer tanrıların eli bu işte varsa olaya girerler yani nasıl desem anlatmak istediğim şey tanrı olayının d&d deki gibi tapınılacak tanrılar olması ama bunları sitedeki insanlar yapmamalıdır,adminler özellikle bunu yapmamalıdır, herkes eşitlik olsun istiyor herkes eşit olmalı adminler dahil adminlerin görevi siteyi kontrol etmektir, düzenlemeleri yapmaktır eksik olan yerleri yerine getirmelidir forumda yapılan floodları uyarmalıdır ki bunu bende yaptım bilmeden sonunda uyarı aldım ki böyle olmalıdır. D&d deki tanrılar gibi onlara tapınaklar kurulmalı hay hay tamam bakın bu çok güzel olur ama nasıl diyim tanrı siteden olmamalıdır tanrı somut olmamalıdır soyut olmalıdır zaten onlara hizmet edenler neyi nasıl yapacaklarını tanrılarının yolunda giderek biliyorlardır zaten.!!!

NOOB'un çok doğru söylemiş olduğunu bende belirtmek isterim.Sitede RP zaten bazı yerlerde aşırıya kaçtı birde milletin birbirine lordum , leydim diye peşkeş çekmesi açıkçası ''benim'' hoşuma gitmiyor.Adminler tanrıların bize mesajlarını ileten üstün bilge varlıklar olsa daha güzel olur.Tanrılar soyut olsun , onalrın temsilcisi de adminler olsun...

fulnes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 8:42 am Reply with quoteBack to top

:? bu kadar kolay olmamalı oyunu çekilmez hale getirmek...adamın biri zıplıyo ben tanrıyım diye .......Ya azcık gerçeklere uygun olmalı oyun bizde ne oynadığımızı bilelim yani...Herkesi bu konuda duyarlı olmaya dawet ediyorum...Bak dilim bile varmıyo ...ayakkabı bağcığımın tanrısı..
    Just_wiN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 9:01 am Reply with quoteBack to top

arkadaşlar ne konuştuğumuz konusunda lütfen dikkat edelim we ben artık noob ile fulnesin aynı olduundan eminim

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 9:12 am Reply with quoteBack to top

NOOB wrote:

Ben bu konuda karşındayım NOOB. Bu dar görüşlülükten başka bir şey değil. Çncelikle bu siteye oldukça düzen getiren bir sistem. Çyle herkes dilediğini öldüremiyor ve ben bunu bir çeşit dm lik olarakta adlandırabilirim. Bizler sadece oyuncularız.

Ayrıca mekanda konulmuş bir sistem varsa bunu değiştirmek için bir başlık açmanda çok saçma. Bence sende herkes gibi sisteme uymalı ve propoganda maiyetinde başlıklar açmamalısın.

Tanrıların dünyada ırkların işlerine karışmaları konusuna gelince ise bu dünyasına göre değişiyor. Sanırım sen en meşhur serilerden birisi olan Dragonlance okumadın. Paladin ve Takhisis bir çok kez canlıların işlerine karıştılar. Hatta daha sonrasında Kaos bile gelip kendi elleri ile yokoluşa kalkıştı. İstersen biraz düşün bu konuda....

Sistemin değiştirilmesi ile ilgili bir görüşün varsa bunu adminlerle özel olarak görüşmelisin. Bu sitedeki rp yapanları ayaklandıracak şekilde olmamalı. Biliyorum her attığım masajdan sonra olduğu gibi şimdi gene bana özelden mesaj atıcaksın. Mesajını bekliyorum abicim ama seninde dediğin gibi tatlı dile dikkat!

Hisset yaÅ?amak için olan savaÅ?ını, böylece elde edersin o sonsuz anlamı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    Azalin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 9:37 am Reply with quoteBack to top

aynen dragonfire a ve gorath a katılıyorum bu bir..

ikincisi burda önüne gelen tanrı falan OLAMAZ. bunu bir prosedürü ve sorumluluk bilinci var. ayrıca burada HERKES KAFASINA GÇRE RP DE YAPAMAZ. buranın bir düzeni var.

burada tanrı yada yarı tanrı olmak için site yönetimin oylaması ve onayı gerekir.

rp den sorumlu alt admin.

saygılar.

Tanrıların getirdiÄ?i çaresizliÄ?e tanık olun...
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jun 07, 2004 10:48 am Reply with quoteBack to top

Beyler bayanlar açıkca söylüyorum burası ne adnd ne whitewolf ne başka bişey.. burası daha önce görmediğiniz duymadığınız oynamadığınız bir diyar bir sistem...

buranın düzeni 1.5 yıldır böyle...

Rp nin bir gidişi var ve bu bir süreç..
    rp ye katılop katılmammak sizlerin elinde....
    açıkçası bu düzende gayet ii ve zevkli işlior, bu yüzden değiştirmeyide düşünmüyoruz

Rp ye katılmak isteyenler lütfen bu kurallara uysunlar.

en süper sistem olmayabilir am böyle uygun gördük...

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum