Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 35
    Dün: 23
    Toplam: 90364

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1435
    Üye: 1
    Toplam: 1436

Şu An Bağlı:
    01 : usezymum

FrpWorld.Com :: View topic - Ballı Monk
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ballı Monk View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    sphnx
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 27, 2004 10:35 am Reply with quoteBack to top

Bir gün partideyiz ben dm yim.5 kişilik bi parti.Bunları hayaller mağarası diye bi yere soktum.Labirent gibi bi yer.Bunlara bide kıyak yaptım ellerine haritayı verdim.Bide bilmece ile nası çıkacaklarını anlattım.Asıl olay şimdi başlıyo.adamlar mağaradan çıkmak için bazı arenalara ışınlanıyorlardı tüm rakiplerini öldürdükçe çeşitli idoller elde edip ana kapıyı açacaklardı.Bi sınav alanına geldiler.Burada karşılarına 3 adet minotaur çıkardım.Minatourlar herkesten kurtuldu.Fakat monk coşmuştu herif arka arkaya 7 kere 20 attı artık minatourların neresini koparacağımı bilemedim.Hayatımda gördüğüm en balık adamdı.3 minotaur kesti sadece 10 hp si gitti.diğer parti elemanları monkun önünde saygı ile eğildiler.Bende bu monka kola ısmarladım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN MessengerICQ Number
    Bunises
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Tue Jul 27, 2004 12:28 pm Reply with quoteBack to top

Bu anlatımın RYO yakından uzaktan alakası olmadığını düşünüyorum. Dm'lik "yaptım, ettim" meselesi değildir.Dm'lik oyuncuları o dünya üzerindeki milyonlarca varlıktan sadece birkaçı olarak görmek ve buna göre bir kurguda onları o dünyadaki yaşamlarında bir ayna görevi görerek sesleri ve onların gördüklerini yine onlara yansıtmaktır.Ben bir labirent yaptım,şunu verdim ellerine, şunu çıkardım,şunu topladım zihniyeti çok yanlıştır. Doğru mantık, yapılanı kendinden değil, o dünyadan ve o dünya üzerindeki akan hayattan görmektir; eğer benim dediklerime kulak vermezsen oyuncularına sınırı olan salıncaklı parkı gösterip orada oynayın dersin...onları daracık alanda kendi ego vb. düzenlerinle yönetirsin. Bu kurgu değildir...Bu düpe düz safsatadır, yanlıştır, hoş olmayan bir şeydir.Ve sen böyle oldukça oyuncuların düştüğü durumları komik gösterecek;ama daima sen gülünç durumda kalacaksın. şahsen ben diablo oynayıp "frp biliyorum" diye geçinen zihniyetten bıktım.Bu düzenin bir parçası olmaman ve kendine en kısa zamanda çeki düzen vermen dileğiyle... Crying or Very sad

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Aug 25, 2004 7:01 pm Reply with quoteBack to top

evt haklısın bunises ama burda onemli olan o degil tamam bi hatadır olmus herkes bi anda mukemmelige ulasamaz ama hikaye guzel bu sekilde de bir yere geliniyo komik olaylar doguyo

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum