Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 25
    Dün: 35
    Toplam: 90389

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1933
    Üye: 0
    Toplam: 1933

FrpWorld.Com :: View topic - Ay Kasaba ( Bölüm 2 ) Rp
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ay Kasaba ( Bölüm 2 ) Rp View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 15, 2004 9:44 am Reply with quoteBack to top

İlk mesaja başlamadan önce Herkese Başarılar dilerim.

Findor Yanında kartalı ile kimseyi arkasına almadan gideceği vadiye doğru ilerlemeye başladı ve bu zamana kadar olanları düşündü kimler gelip kimler geçmişti bir çok kişi yaşamını yitirmişti...
    Ama kararlıydı evinden ayrılışının tek amacı vardı oda bir kasaba kurmaktı bunu başaracaktı kimin yanında olduğu önemli değildi.
    o yoluna devam edicek ve amacına ne olursa olsun ulaşacaktı.

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 15, 2004 5:19 pm Reply with quoteBack to top

Yollar gittikçe uzuyordu fazla bir yolu kalmamıştı tahmini olarak hafta diye düşündü kendi kendine artık karnı acıkmaya başlamıştı ve dinlenmeye ihtiyacı vardı..
    Bulunduğu yerin etrafını biraz kurcaladı ve gözlemledi otları ve diğer izleri inceliyordu uzun süre önce buralarda birilerinin gezdiğini fark etti.
    buralarda orman elfleri nin gezdiğini biliyordu ama çok az görmüştü onlar bir buçukluk kadar seri ve hızlı sessiz idiler bölgeyi gözledikten sonra oturdu ve çantasından yiyecek bir şeyler çıkardı...
    drustanın gözüne baktı ve seslendi " haydi dostum biraz gezin misafirimiz olursa haber ver " dedi ve kartalın yerden yükselişini izledi

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 16, 2004 2:31 pm Reply with quoteBack to top

Calis ormanda dolaşırken bir kartalın havada süzüldüğünü gördü ve panterine
    -misafirimiz var galiba dostum hadi onu bul dedi ve panteri izlemeye koyuldu.Bir ağacın altında yemek yiyen insanı gördü ve hemen önüne atıldı palaları ile
    -kimsin yabancı kendini tanıt dedi

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 16, 2004 7:28 pm Reply with quoteBack to top

evden henüz ayrılan chalistry orman da ilerliyodu yalnızdı ve yavas yavas hava kararıyodu...
    korkmadıgına emındı ama heyecanlıydı eskı gunlerı yad ederken havanın karardıgını farketti ama o durmadı, devam etti nereye gitiigini bilmeden sadece yürüdü...
    hava tamamen kararınca agaclarından bırıne cıktı ve sık agaclardan zıplayarak ilerledi butun gece...
    aynı zaman da dusunme fırsatıda bulmustu butun gece ne kadar zordu yalnızlık bu ona yalnız da yapamayacagını ogrettı o an farkıda olmadan seslıce
    -oyle bır yer kı benım aradıgım hem yalnız olup hem yalnız hissetmeyecegim...
    gun tamamen dogdugunda tekrar yere indi ama sanki birisinden saklanırcasına ilerliyordu.Basarılıydı da bu konuda gündüzün gözünde kokusundan baska onu ele verecek hıcbır ız yoktu...
    aksam uzerıne dogru gunes kızarırken bi sesler duydu...
    oraya ilerledi baktıgında kımsın yabancı dıyen adamın karsısında yemek yıyen baska bır adam ve tam yanında da bir kaplan vardı...
    icinden benı burada goremezler dıye dusundu...
    hemen ust daldakı kartalın farkında degildi bile...
    shurıken cıkarttı bır kac tane adamın elındekı kılcı gorunce ve bekledi...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 16, 2004 7:36 pm Reply with quoteBack to top

Calis birden bire panterinin kükremesi ile gözlerini ağaca çevirdi ve ağaçta bir adamın durduğunu gördü
    -Hey sende kimsin.N eçewiriyorsunuz burada.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 16, 2004 7:56 pm Reply with quoteBack to top

-asıl sız kımsınız ve neden yoluma cıktınız, sacmalamıstı...
    tam o sırada bı kartal sesı yankılandı kulaklarında o anda atladı agactan dustu kılıclı adamın tam onune dusmustu...
    elini dagger ına goturdu hızlı bır sekılde...
    daggerını cektı karsısında kılıclı bır adam vardı bırde yemek yıyen adam saskınca baktı yuzunu kapatan pecenın arkasından gulumsedı rahatca güldügünü kımsenın gormedıgını bılerek...
    ben sadece orman da dolasmaya cıktım daha dogrusu kendımı yenı dıyarlara daha dogrusu benım ıcın dogru olan dıyarlara gtımek ıcın dedı nazıkce ayrıca bu adamı da senıde ılk kez goruyorum dıye ekledi ...
    kaplana tedirgince baktı ve peki ya siz kimsiniz yabancılar diyemecegim cünkü yabancı olan benım...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 17, 2004 2:10 pm Reply with quoteBack to top

Rp Dışı : Arkadaşlar power Play yapmamaya gayret edin oyun action oyunu değil hatırlatmak isterim daha çok tasvir ve anlatıma yönelik bir oyun olucak umarım beni anlarsınız...

Oyun içi :

Findor karşısında duran kaplan ve iki adamı izliyordu bir den ayağa kalktı ve onlara yaklaşarak "lütfen sakin olum amacım kimse ile kavga etmek değildir sakin olalım herkes silahlarını yerine koysun " der ve kaplanın gözünün içine bakar o asi hayvan bir anda kediye döner ve sakinleşir
    ( Druid'im hatırlatırım ) " ormanda olduğumuzu unutmayın tehlikelerle dolu biride ben olmak istemem size krşı sakin olun ve gelin oturun şuraya " der ve adamlara bakar...

SamWhiil
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 17, 2004 2:38 pm Reply with quoteBack to top

simsiyah elbiseler icindeydi chalistry peceyle kapatılmıs yuzu acılırsa sankı dunyayı tasıyan kolonlardan bırı kırılacakmıscasına koruyodu pecesini ...
    bende kavga amacıyla bulunmuyorum burada soyledıgım gıbı beyler ben kendım ıcın dogru olan yerı arıyorum kı bu ugurda olmek veya oldurulmek benım ıcın buyuk bır kayıp olmayacak belkide aradıgım yeri oldukten sonra bulurum...
    elindeki shurikenleri kesesine koyarken yavasca devam etti
    yolunuz nereye?

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 17, 2004 7:07 pm Reply with quoteBack to top

Calis karşısında duran druid e
    -demek druid sin bende korucuyum sawaş istemiyorum palalarımı size yineltmemin sebebi tedbirli olmaktı.Eğer terbiyesizlik yaptıysam özür dilerim.Bu arada ben calis dedi ve siz kimsiniz der gibi yabancılara baktı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 17, 2004 7:25 pm Reply with quoteBack to top

findor "yolunuz nereye " die seslenen adama dönerek
    "amacım bir kasaba kurmak bir çok dostum bu yolda benimle hayatlarını tehlikeye attı kimi bu macerada canından oldu kimisi kaçıp gitti kimisi geri döndü yanlız ben kaldım " dedi ve diğerinede hitap ederek" Adım Findor çok uzaklardan gelip çok uzaklara gidiyorum amacım kasaba kurmak benimlemisiniz değilmisiniz eğer değilseniz yolumdan kaçılın " dedi

findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 17, 2004 9:07 pm Reply with quoteBack to top

Findor diğerleri ile oturmuş konuşurken uzaklardan bir gölgenin geldiğini fark eder..
    hiç olayını bozmadan dikkstle oraya bakınca anlarkı bu gelen almira dır kendi kendine " demek peşideydin benimlesin " der ve gülümser ayağa kalkar kalkarken diğerlerine" bi arkadaşım geliyor şimdi gelicem sakın ona bulaşmayı denemeyin ve güzelliğine cazibesine kapılmayın " der ama almira belli oldukça güzelliği adeta geceye aniden doğan bir güner gibi üstlerine çökmektedir findor üstünü başını toparlar ve ona doğru yürümeye başlar ve fark ederki findor un kendi kaplanıda onunla gelmektedir...
    Findor bilmektedirki almiranın bakışları kolayca hayvan ve bazı avanak insanları etkisine almaktadır..
    şahane bir güzelliğin altında dehşet verici özellikler yatmaktadır...
    findor ona yaklaşır ve " demek geri geldin " der

Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 17, 2004 9:16 pm Reply with quoteBack to top

Almira Findor'un bu sözlerine isrifini bozmadan "ne sandın ya!" diyerek cevap verir. Findor'un yanındaki kaplana eğilir ve gözlerine bakarak "bugün nasılsın bakalım" der boynuna sarılarak..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 18, 2004 11:53 am Reply with quoteBack to top

chalistry bir agaca yaslanmıs saskınlıkla seyredıyodu olanları...
    sımsıyah elbıseler ıcınde olması onu dıkkat cekıcı kılıyodu ama kımse ona dıkkatle bakmıyodu sadece seyrettı bır sure sadece gozlerı gorunen bası sureklı hareket ederek...
    once palalı adam dıkkatını cektı oda olanlara yabancıydı bellı kı sonra fındora kaydı gozlerı o da bır kaplana sarılmıs yenı gelen cok guzel almirayla konusup onun hakında bılgı verıyodu bıze...
    almıra gercekten cok guzeldı ama ilgisini cekmezdi chalistry'ın bu tur seyler guzellık gıbı , para gıbı ...
    yaslandıgı yaslı agacın golgesıne oturdu tekrar agaca yaslanıp kenardaki calılılardan bır dal alıp hancerıyle yontamaya basladı ve konustu sozlerını bolercesıne ama nazıkce
    - ben de chalıstry sen calis sen findor ve almira memnun oldum...
    bır sure sessızlık oldu sessızlıgı bozan gene o oldu mrıldanır gıbı ama herkesın duyacagı sekılde fındora
    -ne tur bır ıstek bırısını kasaba kurmak maksadıyla yola cıkartır ki???...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 18, 2004 2:22 pm Reply with quoteBack to top

cilek wrote:
    Almira Findor'un bu sözlerine isrifini bozmadan "ne sandın ya!" diyerek cevap verir. Findor'un yanındaki kaplana eğilir ve gözlerine bakarak "bugün nasılsın bakalım" der boynuna sarılarak..

kaplan almiraya pek tepki vermez ve bir yavru kedi gibi mırıldar
    findor almiraya dönerek " gelmene çok sevindim bak burda yeni insanlar var iyi birilerine benziyorlar ama yinede kimse için bir şey diyemem "
    der ve
    samwill in sorusuna
    Quote:
    -ne tur bır ıstek bırısını kasaba kurmak maksadıyla yola cıkartır ki???...

sorusuna
    " kim bilebilirki belki bir parç özgürlük belki sıcak bir ev hasreti belkide belkide işte bu sebepler uzayıp gider dostum " der peki " benimlemisin değilmisin " der

SamWhiil
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 18, 2004 6:31 pm Reply with quoteBack to top

aslında anlattıkların benımde aradıgım seylerı yansıtıyo sevgili findor bende saten nereye gittigimi bilmiyorum en azından su iki gunluk yolculugum boyunca yaptıgım en mantıklı hareket olur ...
    pekı benden baska kımler var bu grupta ya da kımler gelmeye karar verdi bu gurupta?

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum