Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 36
    Dün: 35
    Toplam: 90400

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 2108
    Üye: 0
    Toplam: 2108

FrpWorld.Com :: View topic - Ay Kasaba ( Bölüm 2 ) Rp
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ay Kasaba ( Bölüm 2 ) Rp View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 02, 2004 1:17 pm Reply with quoteBack to top

-Peki dostum görünüyorki seni bu düşüncenden vazgeçiremicem.Calis findoru son bi kez daha kucakladı...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 02, 2004 1:40 pm Reply with quoteBack to top

"sağolasın calis" dedi findor
    elini havaya kaldırdı ve herkesi selamladı " kendinize iyi bakın" diye haykırdı ve arkadaşalrına
    " haydi artık zamanı geldi " dedi 7 devasa kartal birden havalanmaya başladı vr gözlerden kayboldular dönerek uçuyorlardı..
    gece çökmeye başlamıştı ve ileriden inanılmazssler geliyordu patlama sesleri ve gibi sesler ışıklar yanıp sönüyor şimşekler düşüyordu her yere
    çok uzun bir gece idi kasabadaki kimse uyumamıştı herkes surlarda ileriyi izliyor ama çok az şey görüyorlardı arada sırada parlayan ışıklarda yaratıkalrın büyüklüğünü görüp dehşete düşüyorladı...
    gece boyunca ve ardından gün boyunca savaş çığlıkları ve patlamalar yükseldi büyücülerden 2 tanesi yenik düşmüş ama karanlıkta zayıflamıştı...
    2. günün akşamına gelinmiş sesler azalmaya başlamıştı...
    ve birden yer titremeye başladı ve gök gürüldmeye
    yerden mavi bir ışık sutünü göğe yükseliyordu savaş kazanılmıştı ama kasabaya kimse gelmemişti karanlıklar kaybolmuş ter temiz bir ay doğmuştu geceye
    bir kartal uzaklardan uçarak kasabaya geldi ve meydana indi üstündeki findor değildi
    yaşlı ve güçlü büyücü Mytarus Adrtal dı
    adam kalın sesi ile çevresindekilere seslendi
    "Yüce insan Findor savaşta ortadan kayboldu en büyül şüphemiz öldürülmüş ve cesedinin yaratıklarca kaçırılmış olmasıdır hepinize üzgün olduğumu belirtmek isterim o benim dostumdu sizin olduğu gibi artık kasabanız özgür ve huzurlu olucak " dedi adam devam etti" bir sorun olduğunda ben hissederim ve geri gelirim siz başınızın çaresine bakarsınız zaten arada bir buraya uğrayacağım " dedi yaşlı büyücü
    ve havalandı meydandan

BİLGİ : findor artık oyunda değil sebebi ise savaşta ortadan kayboldu kime bilmiyor e olduğunu ama büyük ihtimalle öldürüldü.
    size başarılar diliyorum oyuncu arkadaşlar.

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 02, 2004 1:48 pm Reply with quoteBack to top

Calis yere inen kartalı gördü ve doğruca oraya doğru koştu.Calis duydukları karşısında şok olmuştu.Kartalın tekrar havalanması ile dizlerinin üstünde yere çöktü gözlerinden artık toprağa damlalar dökülmeye başladı.Yumduğunu sıktı ve yere bir yumruk attı
    -Böyle olmamalıydı die bağırdı.Daha sonra meydan da yalnız başına kaldı....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 02, 2004 5:47 pm Reply with quoteBack to top

Chug da olaydan hemen haberdar oldu öylesine öfkelenmişti ki hemen meydana koştu ve "Hayııııııııır"die bağırmaya başladı.Etrafta deli gibi koşuyordu.Bu öfkesinden bir kaya nasibini aldı. Chug kayaya baltasıyla öyle bir vurmuştu ki kayayı ortadan ikiye böldü.Çfkesi beynine vurmuştu.Bu olaya sebep olanları bir bulsaydı bir eline geçirseydi.Ama sakin olmalıydı derin derin nefes alıp verdi biraz olsun sakinleşmişti artık herkezin kafasını toplayıpta kasaba için çalışması gerektiğini biliyordu.Eğer findor yanlarında olsaydı o da böyle isterdi.Cesur olmalıydı bundan sonra findor yanlarında yoktu.Ayağa kalktı.Gözünden birkaç damla yaş süzüldü.Zorlada olsa yürümeye başladı.İlerliyordu içinde bir burukluk vardı ama eğer Findora birşey olduysa bile Cesurca savaşmıştı bizler için kasaba halkı için.Kasaba meydanına doğru ilerliyordu etrafta insanlara haber çabuk yayılmış olmalıydı ki çoğu üzgündü ve ağlıyorlardı.Meydana geldiğinde yüksekçe bir yere çıkıp halka seslendi."Ey Ay kasabası halkı!"Cücenin sesini duyan kalabalık dikkatini ona çevirdi."Bu gün kasabamız için iyi ve kötü haberler aldık.Herşeyden önce kasabamız kurtuldu.Karanlık birkez daha yenildi.Findora gelince savaş sırasında kaybolduğu yada öldüğü söylendi.Unutmayın ki o bir kahramandı , bizler için savaştı ve kasabamızı kurtardı.Bu gün sevinçli bir gündeyiz yüzünüzdeki üzüntüyü atın ve Findoru anın.O gerekeni yaptı."dedikten sonra kasabanın coşkulu çığlıkları arasında bulunduğu yerden aşağıya indi.Klubesine doğru yola koyuldu.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 02, 2004 7:32 pm Reply with quoteBack to top

Calis dizlerinin üstüne çökmüşken cüce dostunun sölzerini duymuştu.Cüce bütün dedikleri doğru idi.Fakat calis in bunları unutması zaman alıcaktı.Hemen atına atlıyıp ormanın derinliklerine gitti.Ve bi kaç günde orda kalmayı düşündü biraz düşün meli ve yalnız kalmalıydı....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 03, 2004 10:16 pm Reply with quoteBack to top

Darky de findorun gitmesini istemiyordu o iyi bir dost ve müttefikti ama kendiside findorun gitmek zorunda olduğunun farkındaydı calisı ve diğer arkadaslarını teselli etmek için yanlarına gitti 'O cesur birisiydi bizim ve bu halkın tehlikede olduğunu anladığı için gitti' ve arkadaslarına bir kac güven verici sozden sonra kendi duygularını da anlamaya basladı aslında o da uzuluyordu ama..... artık cok gecti.....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 03, 2004 10:56 pm Reply with quoteBack to top

Kasaba bir kaç gün findorun acısını taze yaşadı.Cüce arkadaşlarının hareketlerini gözlemliyordu.Kimisi öfkesinden kaçıp gidiyor kimi de metin olup moral vermeye çalışıyordu.Çoğuda haklı davranışlar gösteriyordu.Çünkü findorun acısı kolay unutulacak cinsten deildi.Chug ortam biraz normale dönmeye başlayınca arkadaşlarıyla konuşmak istedi çünkü çok dağılmışlardı.Zaten Calis dört beş gündür ortalarda yoktu ve Samwill de aralarından ayrılmıştı.Chug bütün arkadaşlarına haber salmayı düşünüyordu.Onları bir arda görüp kasabanın beraberce durumunu tartışmak istiyordu.İlk önce Darky le karşılaştı kasabanın meydanının orda"Hey Darky Konuşmalıyız.Hep beraber toplanıp bir kasaba durumunu tartışmanın iyi olacağının düşünüyorum sen ne dersin."dedi.Ve sukunetle Darky i dinlemeye başladı.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 04, 2004 9:23 am Reply with quoteBack to top

Gözcü kulelerindeki gözcüler birden bire gözlerine birini kestirdiler.Uzaktan ormanın içinden bir atlı tozu dumana katarak son hızla kasabaya doğru geliyordu.
    Gözcülerden biri doğruca cücenin yanına gitti ve ona bir yabancının kasabaya hızla yaklaşmakta olduğunu söyledi.Cüce ve gözcü kapılara doğru gitti.

Evet kasabya doğru biri yaklaşıodu fakat bunu cüce nin gözleri tanıyamamıştı.Atlı yaklaştıkça bunun calis olduğu anlaşıldı.Calis en sonunda kasabanın girişine kadar geldi.Atından inerek
    -Merhaba cüce dostum uzun zaman oldu demi dedi....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 04, 2004 11:05 am Reply with quoteBack to top

"hooo calis bu cüceyi bırakıpta nereye gittin."dedi.Cüce günlerden beri içinde ilk defa bir sevinç ve coşku hissetti tam dağaldık derken tekrar bir araya gelmeye başlıyorlardı."Eminimki yorulmuşsundur.Hadi gel birşeyler içelim hemde laflarız."Kasabanın merkezinde yeni açılmış bir hana doğru ilerlemeye başladılar.Hana girdiler cüce"Dostuma ve bana birer içki.E calis anlat bakalım nerelerdeydin?"
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 04, 2004 11:12 am Reply with quoteBack to top

Cüce nin bu hoş karşılaması dolayısıyla içinde calis çok mutlu oldu.Hana girip boş bir masaya oturdular.
    Calis şarabından bir yudum aldı ve konuş maya başladı
    -Biraz yalnız kalıp düşünmek için 2.evim olan ormanlara gittim cüce dostum.Findor un ölmüşmü yoksa yaratıklar tarafından esir mi alındığını araştırdım fakat hiç bişi bulamadım.
    -Neyse bunları konuşmayalım.Eee kasabada işler nasıl gidio bakalım.Fazla dostumu göremedim onlar neredeler???

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 04, 2004 11:21 am Reply with quoteBack to top

"Kasaba işleri olağan yoğunluğunsa devam ediyor.Yanlız findor gittikten sonra iyice dağaldık.Umarım senin gelmenle yeniden toplanıp kasabayı daha iyi yerlere götürrüz."dedi cüce. Karşısında eski bir dostu görmek onu çok keyiflendirmişti."Dostum herkezi toplayıp bir toplantı düzenlememiz lazım bana yardımcı olurmusun?"
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 04, 2004 11:32 am Reply with quoteBack to top

Calis duydukları karşısnda biraz üzülmüştü.
    -Demek grubumuz nerdeyse dağılmak üzere.Toplantı yapmak dediğin gibi iiyiy bir fikir.Yardım etmekten zevk duyarım dostum...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 04, 2004 7:02 pm Reply with quoteBack to top

Han
    Chug o gün oturup Calisle beraber toplanma kararı aldılar toplantı yeri hakkında konuştular.Toplantı yerini savaş karargahı olarak belirlediler.Ama bundan daha önemlisi arkadaşlarına haber verip onları bir araya getirmekti.Arkadaşlarına habewr verme kararı aldılar.Zaman o kadar çabuk geçmişti ki akşamı yapmışlardı.Herkez kendi klubesine doğru yol almaya başladı.Hava açıktı yıldızlar elle tutulabilecek gibi görünüyordu.Çok güzel bir hava hakimdi.Sanki hava bile iki eski dostun buluşmasını kutluyor gibiydi.Chug kendi klubesine geldi ve yatağına uzandı o gece uzun zamandır olmadığı kadar huzur içinde uyudu.
    Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Dec 06, 2004 3:00 pm Reply with quoteBack to top

Xsartes gecenin karanlığında oturmuş bütün olanları düşünüyordu.O bir barbardı.Onda duygu beklenmezdi.Ama şu son bir kaç günde içinde garip bir sızı vardı.Findor un yok olmasına az çok üzülmüştü.
    Derin bir nefes alıp ayağa kalktı.Kasabada bir devriye turu atmasında bir yarar vadı.Belki uğraşacak bir şeyler bulurdu...

NOT:Kusura bakmayın elimde olmayan sebeplerden dolayı siteye girememiş bulunmaktayım.beni idare ettiğiniz için teşekkür ederim.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 06, 2004 4:33 pm Reply with quoteBack to top

Ertesi günü cüce erkenden kalkmıştı.Hemen dışarı çıktı ve havayı bir kokladı.Çok güzel bir hava vardı dışarıda.Hemen Calis e Haber verip harekete geçmenin iyi olacağının düşünüyordu.Calis in klubesine doğru yol aldı.Sabahın erken saati olduğundan etraf sakindi.İnsanlar yeni yeni uyanıyorlardı.Calis i klubesinin önünde yakalaladı."Günaydıın Calis.Demek sende Erken kalktın.Hadi biraz yemek yiyip işimize koyulalım."Chug ve Calis güzel bir yemekten sonra arkadaşlarını bulupta haber vermek için yola koyuldular."Calis kanımca ayrılıpta arasaka daha iyi olur sana bol şans akşama görüşürüz."Chug ve Calis ayrılıpta aramaya başladılar.Chug şehirde dolaşırken Squan a rastladı."Hey Squan nerelerdesin."dedi.Barbar ona doğru dönüpte bir bakış attı.
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum