Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: riabovasb4t5
    Bugün: 26
    Dün: 23
    Toplam: 90355

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 962
    Ãœye: 1
    Toplam: 963

Şu An Bağlı:
    01 : riabovasb4t5

FrpWorld.Com :: View topic - Cüceden nasıl kaçarız?
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Cüceden nasıl kaçarız? View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Xeyna_Inferno
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Mar 13, 2005 5:36 pm Reply with quoteBack to top

" Aaa ne kadar güzel ve büyük bir baltan var. Sen bu baltayı sağ elinden sol eline atabiliyormusun? Yok canım yapamazsın... Yoksa yaparmısın? BEnce yapamazsın... " Diyerek gaz veririm sonra topuk... Very Happy

Favori Silah: Katana
    Boy : 1.82
    Kilo : 60
    YaÃ…? : 28
    Yönelim : Choatic Evil
    Back to top View user's profileSend private messageMSN MessengerICQ Number
    Artemis Entreri
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 04, 2005 2:25 pm Reply with quoteBack to top

Hahahah çok haklısın bu benim düşünemediğim bir nokta ama verdiğin örneğe bakacak olursak, insanlar o kadar onursuz değilki yere düşen bir paraya aç gibi saldırsınlar. Yani bu günümüzde bile böyle değilken onur kavramının geçmişte daha büyük boyutlarda olduğunu düşünüyorum. Yani kendi açımdan düşünürsek, aç dahi olsam yere düşen paralara aç kurtlar gibi saldırmam, yani sonuç olarak insanım öyle deilmi...

Heh, paraları saçtın dielim ve insanlarda bunu kapıştı... Sonra ?

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jul 04, 2005 2:31 pm Reply with quoteBack to top

Abi aslında kolayı var....

Elemana kemerindeki cüce birası matarasını kapağı açık olarak uzat ve kokusunu alsın, o zaten yamulmuş bir şekilde mataraya doğru bakarken furlat havaya! Bakalım seni mi düşünüyo dökülmeye yüz tutmuş matarayı mı.... Abi cüce bu yani bira... Düşünsenize cennete girmek için bir neden onlara.. Bira içmek

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 10:21 am Reply with quoteBack to top

abi iyide ben kızgın bir cüceyle savaşmaktansa onursuz olmayı tercih ederim,valla aklıma gelen tek şey "zırhını kendinmi yaptın?çok kalietli gözküyo" diyip o kısa aptallaşma süresinde tabana kuvvet koşmak olur,cüceler kısa mesafede iyi koşarlar ve kısa bacakları onlara dez avantaj sağlar.

Raistlin Majere
    Back to top View user's profileSend private message
    Sylvos
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 12:37 pm Reply with quoteBack to top

feanin wrote:
    abi iyide ben kızgın bir cüceyle savaşmaktansa onursuz olmayı tercih ederim,valla aklıma gelen tek şey "zırhını kendinmi yaptın?çok kalietli gözküyo" diyip o kısa aptallaşma süresinde tabana kuvvet koşmak olur,cüceler kısa mesafede iyi koşarlar ve kısa bacakları onlara dez avantaj sağlar.

Arkadan kafana girecek bir dwarven throwing +3 ile feleğini şaşırırsın bence Smile . Hele bir cüceyi aptallaşma seviyesine indiremezsin o da sana zırhını överek "Evet ya abi, güzel olmuş mu?" diyecek değil herhal.

Çldürmem ulan Cücelerimi!! Very Happy .

ÇLDÇRTMEEEM :!: :lol:

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 1:18 pm Reply with quoteBack to top

valla hem cüce hemde kızmışsa biraz zor kaçarsınız tamam ondan hızlı koşabiirsiniz ama adamlar dikkafalı peşinizi asla bırakmazlar

bence nerede görürseniz görünyüksek bi yere çıkın ama dikkat edin ağaç olmasın bu çünkü keserler fark ederlerse hiç affetmezler, ama tırmanmak zorunda kalacağı bi yerse ( dağ tepe vb.) o zaman belki durabilirler yada bi noktaya geldiktensonra bakın arkanıza tırmanıyosa taş falan atın sonrada tepeden yuvarlanan bir cüce nasıl görünür onu seyredin :lol: :lol: :lol: :lol:
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    feanin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 1:32 pm Reply with quoteBack to top

abi zaten öldürürüz demiyoruz cüceleri,bak ben fırlatma baltasını hiç düşünmemiştim :lol: ,kaçamicaz ozaman,abi zaten zeki bir insan bi cüceyi sinirlendirmez,he olduda sinirlendirdin,yapabileceğin çok az şey var Very Happy

Raistlin Majere
    mefistofeles
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 2:04 pm Reply with quoteBack to top

cüce dedin mi bir durup bakıcaksın ne olur ne olmaz
    şincik eğer bir cüceden kaçarsam göle doğru kaçıcan yada denize yada en azından yüksek bir yere ...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 3:03 pm Reply with quoteBack to top

arkadaşım bir cüceden kaçmıcan gönlünü yapıcan ne derse he dicen sakinleştiricen başka yolun yok

ha yok sakinleşmiomu ozaman sana kolay gelsin ben şu gölge senin bu gölge benim saklanır takılırım
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Gwindor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 6:32 pm Reply with quoteBack to top

Yok yok en mantıklısı ya denize ya göle gitmek veya bi binek falan bulup binmek derim. Olmadı ormanada girebiliriz, orda kamufle olunca bulması daha zor olur Very Happy
    Slach
    Gölge Ustası

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 7:27 pm Reply with quoteBack to top

Sanırım koşarak yeterli bir cevap olacaktır. Very Happy kalabalık arasında çabuk biriyseniz- ki hırsızların öyle olması gerekir, - cüce enli bir insan olacağından yakalanma şansınız düşük olacaktır.

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Dec 26, 2005 4:40 pm Reply with quoteBack to top

slach wrote:
    Sanırım koşarak yeterli bir cevap olacaktır. Very Happy kalabalık arasında çabuk biriyseniz- ki hırsızların öyle olması gerekir, - cüce enli bir insan olacağından yakalanma şansınız düşük olacaktır.

O dediğini yapman için önce bir "escape artist" yapman gerekecektir.

Ve cüceler enlidir diye hızlı koşamaz diye birşey yok, karşındaki bir barbarda olabilir. Fast Movement ile milleti devire devire yakalar seni.

Gölge Ustası

PostPosted: Mon Dec 26, 2005 7:12 pm Reply with quoteBack to top

ben cüceden kaçmak çözümmü orda tıkanıyorum be abi yani tamam kaç kaçabiliosan da sonu yokki beah
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    FrontsideAir
    Gölge Ustası

PostPosted: Tue Dec 27, 2005 8:49 pm Reply with quoteBack to top

Ya bi kere cüceden nasıl kaçarız demiş, yani başka çözümümüz yok malesef Sad

Bu durumda fırlatma baltasını da gözönüne alırsak yapacak pek bir şeyimiz yok. Başımızı eğip S çizerek olabildiğince hızlı bir şekilde kaçacağız. Tabii bol bol dua ederek.

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    feanin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 28, 2005 3:33 pm Reply with quoteBack to top

ya işin içinde fırlatma baltası olmasa,iş daha kolay olucakta,fırlatma baltası işi bozuyo,ya gerçi hırsızların dexteritysi fazla olur reflex save ide iidir,vurulması zor olur die düşünüyorum,gerçi cüceden bahsedioruz ne olucağı belli olmaz,bunu denemeden bulamayız diorum ben Smile

Raistlin Majere
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum