Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 11
    Dün: 23
    Toplam: 90340

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1629
    Üye: 0
    Toplam: 1629

FrpWorld.Com :: View topic - İlahi adalet ve düzen için Tanrıların ordusuna katılı
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

İlahi adalet ve düzen için Tanrıların ordusuna katılı View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Oct 19, 2003 4:11 pm Reply with quoteBack to top

Ben Savaş Tanrısı Tempus'un seçilmişi, (Güç Tanrısı Kord'un seçilmişi)
    (Barbar Tanrısı Malovan'ın seçilmişi)
    Tüm insanlığın kardeşi
    Aydınlanmış Yüce Komutan
    Din Savaşçısı Barbar Corax Tigerheart

Diyarlardaki tüm insanlara...yani tüm kardeşlerime... tanrıların yüceliğine inanan inanmayan, umudu olan olmayan, aydınlık ya da karanlık, lanetli ya da kutsanmış olan her kardeşime sesleniyorum...

TANRILARIN ADALETİNİ VE DÇZENİNİ MADDESEL DÇZLEME GETİRMEK İÇİN BANA YARDIM EDİN!

KAFİRLERİ VE İMANSIZLARI BU DÇNYADAN SİLMEK İÇİN SAVAşIN!

TANLARIN KUTSAMASINI HİSSETMEK İÇİN...
    SADAKATİNİZİ SUNMAK YA DA GÇNAHLARINIZIN AFFEDİLMESİ İÇİN...
    DENGE İÇİN...

VE İNSANLIğIN VE DÇNYANIN DEVAMI İÇİN...
    "TANRILARIN ORDUSUNA" KATILIN!!!

Tüm tanrılara ait bir imparatorluk için, her tanrının emirlerine göre yönetilen birer krallık için, ancak tanrıların sağlayabileceği gerçek ve ilahi adalet için benimle olun kardeşlerim...

Tanrılar insanlardan umudunu kesmeden,
    insanlığın yaratanlarına olan inancının gücünü onlara ispatlayalım... günahlarımızdan arınalım...
    imansızlara karşı bu cihatımızla gerekirse şehit olalım ki bu bencil olmayan fedakarlık ruhlarımızı cennette sonsuz huzura kavuştursun...
    insanlığı yoketmek için gelecek Armageddon'ı önlemek için...
    Benimle olun...

Ben Corax Tigerheart,
    Doğruluk, tanrısal adalet ve düzenin savunucusu... TÇM İNSANLIK KARDEşİMDİR...

Eldarin_

PostPosted: Sun Oct 26, 2003 9:13 am Reply with quoteBack to top

Hayatın düzende olduğu zaman ne zamandır biliyormusun dostum corax.

TANRILARIN İNSANLARLA OYNAMAYI ONLARI KENDİLERİNE KULLUK VAADİYLE KÇLE YAPMALARI ENGELLENDİğİ ZAMANDIR.

GÇRÇYORUM Kİ SENDE YENİLMİşSİN CORAX.SEN DE ÇZGÇVENİNİN AZLIğINA YENİK DÇşMÇşSÇN VE SIğINACAK BİRİNİBULMA İHTİYACI HİSSETMİşSİN.

BU SAVAş HER TÇRLÇ DÇNYAYI DÇZENE SOKACAKTIR.KÇTÇLERİN OYUNU BİLE BU SAVAşI BİTİRECEKTİR.HER TÇRLÇ SONA ERECEKTİR UNUTMA.

BU SÇZLERİN SANA DAHADA SAYGI DUYMAMA SEBEP OLDU ANCAK SAVAşIN KORKU VERİCİ DÇşÇNCESİ SENİ ETKİ ALTINA ALMAYA BAşLAMIş VE ÇZGÇVENİNİ KAYBETMEYE BAşLAMIşSIN.

ANCAK BİLİYORUZ Kİ BU SAVAş KİMİLERİNE ÇLÇMÇ KİMİLERİNE İSE GÇCÇ VERECEK.ANCAK şUNUDA BİLİYORUZ Kİ GÇCE SAHİP OLANLAR BUNU FAZLA SÇRDÇREMEYECEKLER.ÇÇNKÇ İNSANIN İÇİNİ YAKAN HIRS VE KISA YAşAM SÇRECİNİN İSTEKLERİ GÇCÇ ALIP BİR SÇRE İÇİN KENDİLERİNE GETİRSEDE ÇLÇM ONLARDAN ALACAKTIR.

SAYGIDEğER SAVAşÇILARIMIZ BU SAVAşI GÇÇ KAYNAğI OLARAK GÇRMEYİN.İYİ VEYA KÇTÇ BU SAVAş BİR DÇZEN SAğLAYACAK.BU DÇZENDE HEPİMİZ BİR ROL OYNAYACAğIZ.BU YÇZDEN YAPTIğIMIZ HAREKETLERE VE ALACAğIMIZ POZİSYONLARA ÇOK DİKKAT ETMELİYİZ.YOKSA HEPİMİZ ÇLÇMSÇZLER BİLE YOK OLACAğIZ SAVAşIN HİDDETİ ÇLÇMSÇZLÇğÇ BİLE ALACAK GÇÇTEDİR.

BİRÇOK BÇYÇCÇ,SAVAşÇI,ROGUE SAFLARINI ALMAYA BAşLADI DAHA SAFINI BİLEMEDİğİMİZ NİCE (HATTA CLASSLARINI) SAVAşÇI VAR.BUNLAR DÇZENİ ETKİLEYECEK YA İYİLEşTİRECEK YADA DÇZENİ DAHADA BOZACAK.

SONUÇTA EN ÇNEMLİSİ HEPİMİZİN KENDİ DÇşÇNCEMİZE UYUN SAFTA YER ALMAMIZ EğER BİR DÇZEN İSTİYORSAK.EğER İSTEMİYORSAK YAPILACAK EN İYİ şEY:

ARKADAN VURMAKTIR!!!!!
    Back to top View user's profileSend private message
    Kaelthas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Nov 08, 2003 4:25 pm Reply with quoteBack to top

Savas Tanrıların ezılme vaktı zaten gelmisti.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Nov 08, 2003 10:52 pm Reply with quoteBack to top

Sonunda MASK rahibi ile benzer bir noktada buluşabildiğime sevindim...
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Nov 09, 2003 2:23 am Reply with quoteBack to top

Aynı fikirleri savunduğun insanların sözlerini ayrıntılı bir şekilde oku ve kendinden utan Meilikinin rahibi...

yeorda
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 09, 2003 7:23 am Reply with quoteBack to top

Senin başlattığın savaşın onların da kötülüğüne olacağını MASK tarikati de görüyor Corax... Ve sonuçta tüm düzenin tehlikeye girdiği bir savaşta onların müttefikliğini reddedecek kadar nefret duymuyorum ben MASK tarikatine karşı.. Ben sadece onlar için üzülüyorum. Ancak senin gibi kendine tapanların bile birbirine düşmesini ve öldürmesini izlemekten zevk alıp bunu teşvik eden bir tanrıçadan (karanlık kraliçe ) destek alan birinden destek alan birinden bu sözleri işitmek ilginç...
    Eldarin_

PostPosted: Sun Nov 09, 2003 10:28 am Reply with quoteBack to top

Kendi kendime kaldığım süre içerisinde tanrılarla çok savaştım imanlı Corax.Sana saygım büyüktür.Kimse kendisini tanrılara bu kadar bağlayamaz.Ancak unutma sen onlara bağlandın onlar sana değil.
    Hiçbir zman dara düştüğünde sana iki büyü gücünden başka bir şey vermeyecekler sonunda sana iyi bir kul olduğunu bile söylemeyecekler.Dünya hakimiyetlerini korumak için seni kullanıyorlar.Corax.Bir gün ölmek üzere olduğunda artık senin görevin tamamlanmış olacak.Ve bir daha öldürdüğün insanların yakınlarının nefret duygularının seni anması dışında kimse tarafından anılmayacksın.Bunu sende biliyorsun.Ancak içini saran korku,hırs,ve çaresizlik sana birine sığınma dürtüsü veriyor seni anlayabiliyorum bu dünyadaki güçlü büyücülere güçlü thieflere karşı hiçbir şansın olmadığı için korkmanı anlayabiliyorum.Kaelthasın dediği çok güzel,Ama ben biraz değiştirerek söyleyeyim:
    "İçinizdeki korkularla savaşmayın,ona katılın..."
    sanırım senin durumuna karşı söylenebilecek en makul söz...
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Nov 09, 2003 6:21 pm Reply with quoteBack to top

yeorda wrote:
    Senin başlattığın savaşın onların da kötülüğüne olacağını MASK tarikati de görüyor Corax... Ve sonuçta tüm düzenin tehlikeye girdiği bir savaşta onların müttefikliğini reddedecek kadar nefret duymuyorum ben MASK tarikatine karşı.. Ben sadece onlar için üzülüyorum. Ancak senin gibi kendine tapanların bile birbirine düşmesini ve öldürmesini izlemekten zevk alıp bunu teşvik eden bir tanrıçadan (karanlık kraliçe ) destek alan birinden destek alan birinden bu sözleri işitmek ilginç...

MASK yalnızca kendini düşünüyor,
    insanları önemsemiyor, yalnızca daha fazla güçlenmek istiyor,
    bu savaş sonunda bir çok tanrı güçsüz düşecek ve MASK bu savaşa
    katılmayarak güçlü kalacağını düşünüyor. Ama savaşın külleri her yöne
    dağılacak ve eninde sonunda MASK rahipleri de isteyerek ya da istemeyerek savaşmak zorunda kalacaklardır. İnsanoğlu böyledir işte...
    İçindeki ölümlü duyguları dindirme yeteneğine sahip değildir ve çabuk unutur...
    MASK tüm rahiplerine her gün savaşa girmemelerini öğütlese bile onların savaşa girmesi kaçınılmazdır...

Savaşlar ilginç müttefikler yaratır Yeorda. Çnyargılarla hareket etmeye devam edersen bu senin ve daha bir çok değerli insanın yaşamına mal olacak... Karanlık Kraliçe'nin dışında daha bir çok tanrı bana destek oluyor ama sen onları göremeyecek kadar gözlerini kapamışsın...
    Kimler mi?
    Heirenious'un seçilmişi kan kardeşim DemraN
    Kord'un seçilmişi ben
    Adaletin savunucusu St. Cuthbert
    ve daha adını koyamadığım zihnimde dolaşan bir çok aydınlık Tanrı

evet bizimle beraber olan kötülük tanrıları da var ama onlar her şeyden önce birer TANRI! Bunu hala algılayamıyor musun? Dünyanın sürüklendiği yokoluşu göremiyorsun çünkü aydınlığa bakmaktan gözlerin körleşmiş... Etrafına bak ve karanlık geleceğin izlerini gör... Bu sefer yalnızca bakma ve gör!

MASK senin müttefiğin değil çünkü savaşmamayı seçti, çünkü o da güç peşinde ve etrafındaki sana katılan herkes aslında kişisel güç peşinde... Onların amaçları saf değil ve Tanrılardan değil ölümden korkacak kadar zavallılar, Tanrılara karşı savaşıyorlar çünkü Tanrıların düzeni onların bencil amaçlarına ters düşüyor. Meiliki bu karamış insanların arasından ruhunu kurtarsın kardeşim...

DeMRaN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 09, 2003 10:13 pm Reply with quoteBack to top

Tanrılar bize hayat can verirken nedense kimse orum yapmıyordu... şimdi tanrılardan alabiliceklerini aldılar ve hiç bişey olmamış gibi yaşamaya çalışıyorlar... Tanrılar bu zenginlikleri verirken kendileri için hiçbirşey istemediler tek istedikleri onlara inanmamız ve değer vermemizdi... Ama canlılar küstahlık yapıp onlara yüz çevirip onların olmadığını söylemeye başladı ama onlar kızarsa ve dünyayı yok etmeye kalkarlarsa o canlılar son nefeslerinde Corax, Demran haklıymış diyecekler ama çok geç olacak!!!

<div align="center">Nindyn vel'uss kyorl nind ratha thalra elghinn dal lil alust... <br>Those who watch their backs meet death from the front... </div><br><strong><em><div align="right"><strong><em>Tharivol Amakiir the Dark Elf Mystics Master</em>
    Back to top View user's profileSend private messageMSN MessengerICQ Number
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Nov 09, 2003 10:18 pm Reply with quoteBack to top

Yalnizca son nefeslerinde degil obur dunyada tum sonsuzluk boyunca cezalarini cekecekler... Yaratanlarina bu nankorlukleri ve yasamlarini borclu olduklari varliklara ettikleri kustahliklarini odeyecekler...

yeorda
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 11, 2003 8:17 am Reply with quoteBack to top

Anla mıyorsun Corax ???? Sanırım senin için zor olmalı??? Ne kadar bir cleric olduğunu idda etsen de tapınakta yetişmedin ve tapınakta sana nesnel gerçekliklerin ötesine geçip kalbindeki sesi dinlemek öğretilir çünkü tanrın senin kalbindedir... Sonuçta seninle müttefiklik yapan tanrıları ve güçlerini anlıyorum ama daha önce de bu güçte ve sayıda tanrılar müttefiklik yapıp tüm düzeni değiştirmeye çalıştılar... En sonuncusu kargaşalar zamanı ile sadece bu gaflete düşen tanrılar için değil diyar sakinleri için de çok şeye mal olmuştu... Sonuçta tanrılar birbirlerine karşı da komplo kurabiliyorlar Corax... Ve ben senin gibi tüm tanrıları algılayabildiğimi idda etmiyorum benim ruhum ve kalbim miellikinindir... Ve bunun asla olmayacağını düşünüyorum ama o tüm düzene karşı çıkıp kazanılmayacak bir savaşa girse de onun yanında olurum çünkü bilirim ki bu onu doğanın ve insanların o muhteşem güzelliğini sürdürebilmesi için yapıyor.. Bir savaş tanrısının müridinin bu güzelliği farkedip edemeyeceğinden emin değilim... İşte sana inanmamam için başka bir neden yanında olduğunu söylediğin tanrılardan biri hariç hepsi savaştan hoşlanan ve bazıları değişik zamanlarda zevk veya güç için savaş çıkarttığı bilinen tanrılar... Çteki tanrının ise zaman zaman diyarlarda olduğu gibi diğerlerince kandırılmayacağına emin olamam (sadece mielliki söz konusu ise bu olabilir) Sonuçta bu da diyarlarda daha önce oldu sonuçta kandıran kişi de bir tanrı dolayısı ile kalbimin yanında mantığım da bu savaşta yerimin senin yanın olmadığını söylüyor.. MASK rahiplerine gelince eğer dediğin tanrıların desteğini almışsan MASK ı bizzat etkileyecek büyük bir kargaşa dönemi bzi bekliyor.. Ve onun ve rahiplerini bizim gibi doğa ve insanlığı korumak için değil kendi güçlerini korumak için bizim yanımızda olacaklarına inanıyorum.. Ve sonuçta düzeni sarsacak bir oyuna girişmedikleri sürece onların müttefikliğine karşı değilim...
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Nov 18, 2003 1:13 am Reply with quoteBack to top

Ben tüm Tanrıları anladığımı söylemedim. Yalnızca 10 tanesi bana göründü dedim ve bunlardan yalnızca 5 tanesini tanımlayabildim şu ana kadar...

Madem Meiliki anlayamadığın bir nedenle senin ölümüne yol açacak bir savaşa seni gönderse bu uğurda öleceğini iddia ediyorsun o zaman beni de çok iyi anlıyor olman gerekiyor. Çünkü ben de Tanrılar tarafından görevlendirildim ve bu uğurda canımı da vereceğimi biliyorum. Yine de korkmuyorum çünkü öleceksem onurluca onların adına savaşarak, insanları kurtarmak için savaşarak ölmeyi tercih ederim...

Yakında korkunç bir şey bizi bekliyor merak etme Yeorda... Geleceği gördüm ve bu sefer gerçekten korkmaya başlamalısın...

MASK ve takipçileri ilk aşamada savaşmayacaktır, o tarafsız kalacağını bana gösterdi ve savaşın sonunda zarar görmeden kalırsa kendi amaçlarına hizmet edecek şeyler yapacak.

Dilediğini yap, istersen cehennemden iblislerle kafir ordularıyla anlaş umurumda değil. Sonunda sen de onlarla beraber cehenneme gideceksin savaştığın sürece...

yeorda
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 18, 2003 7:48 am Reply with quoteBack to top

Senin tanrının izinden gitmeni anlarım .. Ancak bizim tanrılarımız çok farklı iradeleri temsil ediyor Corax o nedenle benim tanrımı ve onun yargısını anlayabileceğini idda etme... Senin aksine Corax benim tanrımın asla iş birliği yapmayacağı tanrılar vardır.. Sevmemesine rağmen işbirliği yapabileceği tanrıların yanında MASK ikinci gruba giriyor... Cehennem umurumda değil Miellikinin iradesi için savaşıp ölürsem sonra gideceğim yeri umursamıyorum ... Gerçi zaten kaybedersek diyarlar da cehenneme dönüşecek...
    KiNg_Of_DaMnEd
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 18, 2003 10:18 pm Reply with quoteBack to top

bu kaçınılmaz olan!!!!Cehennemin alevi bütün diyarları yakacak ve kavuracak herkes karanlığın kölesi olacak tanrılar yok olacak!!tek hükümdar olacak onuda karanlık istilasından sonraki savaş belirleyecek
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 19, 2003 8:36 am Reply with quoteBack to top

böyle bir savaşın sonunda karanlığın yükseleceği açıktır. karanlık karanlığı doğurur. adaletsizce kurulmuş bir sistemden adalet beklenemez. asla insanlara tanrıların ya da bir başkasının hükmetmesine izin verilemez. buna karşıyım ve böyle kalacağım. bunun için gerekirse cehennemi dünyaya dökmeyi göze alırım ama asla corax ın dediği şey olmayacak

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum