Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 3
    Dün: 43
    Toplam: 88871

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1736
    Üye: 0
    Toplam: 1736

FrpWorld.Com :: View topic - Yalan yanlış şeyler
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Yalan yanlış şeyler View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    KiNg_Of_DaMnEd
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 05, 2003 1:40 pm Reply with quoteBack to top

doğru benim tanrılara olan düşmanlığımda ondan geliyo zaten birisi için savaşmak bana uymayan bişey her savaşı kendim için savaşmak isterim!!birisi bana git şunları öldür derse olmaz!!
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    yeorda
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Nov 08, 2003 10:50 pm Reply with quoteBack to top

Tanrılar sana git şunu öldür demez sen tanrı ile bir beden gibi olduğun için zaten onun istediği şeyi ister ve hissedersin... :// anlatmak çok zor gerçekten rahiplik çok farklı şeyler hissettiriyor insana...
    Back to top View user's profileSend private message
    DeMRaN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 09, 2003 10:29 pm Reply with quoteBack to top

Madem tanrılara bu kadar inanıyorsun nasıl bize karşı savaşabilirsin Yeorda... Seni anlamakta güçlük çekiyorum hayı hayır yanlış oldu seni kesinlikle ANLAMIYORUM... Biz tanrıların canlılara köle gibi davranması için değil insanların tekrar tanrılara inanması için savaşıyoruz.... Lütfen dikkatli dinle bu dediklerimi sana 10larca defa anlattık lütfen bu sefer iyi dinle...

<div align="center">Nindyn vel'uss kyorl nind ratha thalra elghinn dal lil alust... <br>Those who watch their backs meet death from the front... </div><br><strong><em><div align="right"><strong><em>Tharivol Amakiir the Dark Elf Mystics Master</em>
    Back to top View user's profileSend private messageMSN MessengerICQ Number
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Nov 09, 2003 10:36 pm Reply with quoteBack to top

yeorda wrote:
    Ve king of damned tanrılara karşı savaşıyorsan eminim karşı tarafta kendine bir yer bulacaksın ama önce sitede aslında tanrılar için savaştığın palavrasını söylemen gerekiyor...

Bu sözlerinden sonra seninle konuşmanın yalnızca zaman kaybetmek olduğunu anladım... Mucizeler yaratabiliyor olmam Tanrıların bana güç verdiğini sana kanıtlayamıyorsa hiç bir sözüm hiç bir kelimem sana anlam ifade etmeyecektir.

Meiliki'nin bir rahibi değil insanlık adına bir utanç kaynağısın. Bu savaş tarihe geçtiğinde senin için insanlığın sonunu hazırlamaya calışan düşmüş cleric diyecekler. Ama insanlığı kurtaracağım ve Tanrılar benimle sen buna inanmayacak kadar kör olsan da...

Kazanacağımızdan şüphe bile duymuyorum çünkü bu uğurda acımasızca katledilmek bile benim için insanlık adına onları kurtarmak adına Tanrılara hizmet adına kazanılmış en büyük zaferdir... Beni ölüm bile korkutmuyor senin insanların zihinlerini karartan Tanrıları anlayamayan zehirli sözlerin mi korkutacak...

yeorda
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 11, 2003 12:33 pm Reply with quoteBack to top

Demran senin anlamadığın noktaya önce geleyim ben bütün tanrılarla bir vucud halinde değilim benim tanrım sadece ve sadece miellikidir... Bununla şunu kastedmek istedim ben sadece onun hislerini ve isteklerini anlayabilirim.. Sadece onun ruhundaki doğallık iyilik ve canlılık benim ruhuma huzur veriyor... Ayrıca bzı tanrıların çıldırıp insanlığın ve kendilerinin yaşayacağı bir dizi felakete yol açabileceğini bilecek kadar tarih bilgim.. var.. Corax... Bir lloth rahibesi de mucize yaratır bir cyric rahibi de hatta inançsız bir büyücü bile bir bakış açısı il mucize yaratır.. Ancak benim için mucize bir half orcun toplumdan dışlanmış insanlara nefret duyan bir half orcun doğadaki düzene saygılı, denge ve barışın önemini fark eden bir bakış açısı kazanabilmesini bir silahı alırken bile veya biriniöldürürken içinde acı hissedebilmesini sağlayabilmektir.. Yoksa dev bir canavarı yenmek veya büyük bir orduyu toplamak değil. Ve şu ana kadar senin böyle bir mucize yarttığını görmdim corax... Hala kimin mielliki rahibi olup olmadığını belirleyeceğini düşünecek kadar küstahsın.. Yoksa yeni düzeninizde mielliki senden izin mi alacak kimin rahibi olacağını seçerken.. Senin gibi küstah birini destekleyen bir tanrıdan bunu beklerim...
    Ayrıca demek tarihin beni nasl anacağını da belirleyebileceksin demek... Senin kuramak istediğin düzende tarihin de yalanlar üzerine kurulması beni şaşırtmaz doğrusu... Doğrusunu söyleyeyim miellikinin istediği yolu izledikten sonra tarihin veya insanların benim için ne dediğini umursamıyorum zaten onlar benim için değişik zamanda çok şey dediler... Tanrıçam sayesinde ben önemli olan doğru şeyi yaptığının söylenmesi değil doğru şeyi yapmış olmak olduğunu öğrendim.. O yüzden o hayalindeki sefil düzeni kurarsan benim hakkında istediğin söylentiyi yaymak konusunda çekinme ....
    Hala korkuyu bir zaaf olarak görüyorsun demek... Senin geleceğinde ölümden fazlası var .. ONkasaba savaşının tek savaş olacağını mı sanıyorsun.... Sanmaya devam et...Ben kaybedersek olacağını bildiğim şeyler engellemek için savaşmayı sürdüeceğim... Sen de yaptığın şeylerden ve düzeni sarsmak isteyen birkaç tanrının verdiği güçlerin büyüsüne kapılıp tüm tanrılarınseni desteklediğini sanmaya devam et... Bence artık senle konuşmak için de çok geç olmuş..
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Nov 13, 2003 7:02 pm Reply with quoteBack to top

Bir şeyler bilmediğimi iddia ediyorsun ama asıl hiç bir şey bilmeyen sensin. Meiliki senin gibi kana susamış bir ırkı bir rahip yaptığı gibi Kord da beni bir rahip yaptı. Sen hala inanmamaya devam et. Kuracağımız düzen yalnızca doğruluk ve adalet üzerinde işleyecek. şu anda senin gibi zavallıları kontrol eden hükümdarlar ve krallarınki gibi olmayacak. O konseyin 10 townsı yönettiğini sanacak kadar saf ve körsün. Hiyerarşide yukarı çıktıkça en sonunda bir kişiye ulaşılır. Ben bu bir kişinin bir insan değil bütün Tanrılar olmasını sağlayacağım. Çünkü Tanrılar birden fazla olmalarına rağmen eninde sonunda "bir"dirler. Bu "bir kişi" Kord ya da Meiliki ya da MASK değil hepsinin iradelerinin birleşimidir. Sen at gözlüklerinle dünyaya bakmaya devam et ve yanlış bir uğurda karşımda savaşıp masumalrın ölmesine yol açtığında sonunda kılıcımda canını verdiğinde sana sırtını çevirecek olan Meilikiyi gördüğünde sözlerimi hatırla...

Yanlış yoldasın, ve arkana bakmayacak kadar da gururlusun. Bu senin sonun olacak... Yanına atheist müttefikler toplamaya devam et çünkü sen de onlar gibi olmuşsun...

KiNg_Of_DaMnEd
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 16, 2003 12:13 pm Reply with quoteBack to top

ben tanrılara karşıyım ama tanrıların gücü olmadan bir tanrıya da kafa tutamazsın!!
    kısır döngü!!!
    yeorda
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 16, 2003 3:50 pm Reply with quoteBack to top

Demek tüm Tanrıların iradesini temsil ettiğine inanıyorsun.. Kord seni rahip yapmış olabilir Cyric de birilerini rahip yapar lloth da.. Ama bu o rahipler bana gelip miellikinin de Çzünü temsil ediyorum dediğinde inanmamı gerektirmez.. Eğer miellikinin özünü temsil ettiğine inanıyorsan bunu ispatlamalısın... Ve bu öz önce değişimi gerçekleştirirken savaş dışı yollar kullanılarak ispatlanır.. Yoksa kordun yeterince güç verdiği birinin dağları bile yıkabileceğini biliyorum ve ben o dağın altında bile olsam fikrim değişmez.. Miellikinin bana sırt çevireceğini düşünüyorsun demek ki kendini tğm tanrıları anlayacak ve onların kararlarını tahmin edecek kadar bilge görüyorsun... Tehlikeli yoldasın Corax seni bu savaşın sonunda tanrılık bile tatmin etmeyecek gibi ve seni piyon olarak kullananlar için artık iyice kullanılamaz olacaksın...
    KiNg_Of_DaMnEd
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 17, 2003 2:31 pm Reply with quoteBack to top

tanrıların verdiği güçle tanrılara karşı savaşanlar var
    tanrıların verdiği güçle tanrılara karşı savaşanlar var
    ama birde gücün kaynağından aldığı güçle dünyaya karşı savaşanlar var....
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Nov 18, 2003 12:49 am Reply with quoteBack to top

yeorda wrote:
    Demek tüm Tanrıların iradesini temsil ettiğine inanıyorsun.. Kord seni rahip yapmış olabilir Cyric de birilerini rahip yapar lloth da.. Ama bu o rahipler bana gelip miellikinin de Çzünü temsil ediyorum dediğinde inanmamı gerektirmez.. Eğer miellikinin özünü temsil ettiğine inanıyorsan bunu ispatlamalısın... Ve bu öz önce değişimi gerçekleştirirken savaş dışı yollar kullanılarak ispatlanır.. Yoksa kordun yeterince güç verdiği birinin dağları bile yıkabileceğini biliyorum ve ben o dağın altında bile olsam fikrim değişmez.. Miellikinin bana sırt çevireceğini düşünüyorsun demek ki kendini tğm tanrıları anlayacak ve onların kararlarını tahmin edecek kadar bilge görüyorsun... Tehlikeli yoldasın Corax seni bu savaşın sonunda tanrılık bile tatmin etmeyecek gibi ve seni piyon olarak kullananlar için artık iyice kullanılamaz olacaksın...

Irkın zihnini de lanetlemiş. Beni anlayabilmen mümkün değil anlamak bile istemeyecek kadar inatçısın.

BEN TANRI OLMAYA YA DA YÇNETMEYE ÇALIşMIYORUM BUNU O UFACIK KAFANA SOK ARTIK!
    VE SEEENNN ETRAFINDAKİ KAFİRLERİN PİYONU OLMUşSUN!!!
    TANRILARIN YÇZKARASI...

yeorda
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 18, 2003 7:27 am Reply with quoteBack to top

MİELLİKİ DIşINDAKİ TANRILARIN NESİ OLDUğUM ÇNEMLİ DEğİL BENİM İÇİN BUNU KAFANA SOK..... MİELLİKİNİN YARGISININ NE OLDUğUNA DA SEN KARAR VEREMEZSİN BARBAR!!!!!
    sonunda bunu da söylettin ne halin varsa gör ve seni destekleyen bir avuç tanrının tüm tanrıları temsil ettiğine... Çok zeki olmayan bir ırktan geliyo olabilirim ama önümdeki gelişmeleri anlamak için çok zeka gerekmiyor.... Sende ve ordunda Miellikinin bilgeliğinden en ufak bir parça yok.. şu anda onkasaba bir despot tarafından yönetiliyor olsaydı bile eminim senin imparatorluğun kurulduğunda insanlar o despotu özlerlerdi..
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 18, 2003 7:37 am Reply with quoteBack to top

kesinlikle seni destekliyorum. tanrıların hepsi corax ın dediği gibi olsaydı şimdiye çoktan dünyayı mele geçirmişlerdi ve corax gibi bi adama ihtiyaç duymazlardı. nasıl ben ile corax asla birleşemezsek(tamamen) tanrılar da birleşemez onlar bizden çok daha zıt

Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Dec 06, 2003 10:50 pm Reply with quoteBack to top

Bu BENİM İMPARATORLUğUM değil! Tanrıların...
    Lichlerin sözlerine güvenmeye devam et, sonun da onlar gibi olacak, söylemedi deme!

yeorda
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 06, 2003 11:01 pm Reply with quoteBack to top

Peki imparatorluğu kim yönetecek CORAX ???? Söylesene başında kim olacak???? Yoksa sen tanrıları bu zahmetten kurtarmak mı istiyorsun????
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Dec 06, 2003 11:12 pm Reply with quoteBack to top

İşte zekanın HİÇ OLMADIğININ bir kanıtı daha
    Yüz milyon kere söyledim...

Din temsilcileri yönetecek dedim...
    Bu temsilcileri halk seçecek dedim...
    Başta kimse olmayacak dedim...
    Clericler sayesinde Tanrılar hakim olacak dedim...
    Bir kurul yönetecek ve ben bu kurulda bile değilim dedim...Ama ALGILAMAN İMKANSIZ BEN SENİ DE ANLIYORUM...

NAPALIM HERKES AYNI ZEKADA YARATILMAMIS VE BU ALGILAMA YETENEKSIZLERI YUZUNDEN MASUMLAR OLMEK ZORUNDA KALIYOR DEGIL MI YEORDA!!!

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum