Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: VernonBeni
  Bugün: 26
  Dün: 50
  Toplam: 88944

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 885
  Üye: 1
  Toplam: 886

  Şu An Bağlı:
  01 : ewehega

  FrpWorld.Com :: View topic - Genel Forum Kuralları
  Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

   Genel Forum Kuralları View next topic
  View previous topic
  This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
  Author Message
  Eldarin_


  Joined: Dec 20, 2006
  Posts: -27
  Location: Yolcu

  PostPosted: Fri Jan 20, 2006 4:35 pm Reply with quoteBack to top

  Genel Forum Kuralları

  1- Site Kurallari tüm üyeler ve moderatörler için geçerlidir. Herkesin okuması gereklidir.

  2- Forum alanlarını gereksiz yere işgal etmek, huzur bozucu davranışlarda bulunmak, siyasi propaganda yapmak, site genelini ilgilendirmeyen ikili tartışmalar başlatmak ve sürdürmek, etiğe uymayan mesajlar yollamak yasaktır. Diğer kullanıcıları rencide edici, tahrik edici davranışlar, üyelere hakaret etmek, küfür içeren mesajlar yazmak yasaktır.

  3. Forum alanında yer alan yazı ve mesajların sorumluluğu mesajın veya yazının sahibine aittir. Çyeler hesaplarını başkalarıyla beraber kullanamaz, kullanıcı isim ve şifrelerini başkalarına veremezler. Çyelerin şifrelerinin başkaları tarafından öğrenilmesi durumunda oluşabilecek her türlü zarardan da üyenin kendisi sorumludur. şifrelerin başkaları tarafından öğrenilmemesi ve tahmin edilememesi için şifrelerin saklanmasına, şifrenin sayı ve harflerden oluşmasına dikkat edilmelidir.

  4.Çyelerin kurallara aykırı davranışları tespit edildiğinde sırayla birinci ve ikinci uyarılarını alırlar. Tüm bunlara rağmen aynı olumsuz davranışlar sergilenmeye devam edilirse kullanıcı süresiz olarak siteden uzaklaştırılır.

  5. Site yöneticileri veya forum sorumluları gerekli gördükleri hallerde forum alanında yer alan mesajları değiştirebilir, başka bir başlık altına taşıyabilir veya silebilirler. Uygun geri bildirim size modere eden yetkili tarafından yapılır.

  6. Bir ay içinde cevaplanmayan konu başlıkları sorumlular tarafından kullanıcıya özel bir uyarı yapmadan silinebilir.

  7- Çyelerin, FRPWorld ün sahip olduğu içeriklere aykırı isimleri ve avatarları kullanmaları yasaktır. Bu tip isim ve avatarlara sahip üyelerin hakları geri verilmemek üzere alınabilir.

  8. Sitemizde herhangi bir suretle reklâm yapmak için site adminlerinden özel olarak izin almak gereklidir. Aksi takdirde diğer kullanıcıların görüşüne açık alanlarda (Forum gibi) herhangi başka bir siteye dair bilgilendirme de dâhil olmak üzere reklâm içeren mesaj atılması yasaktır. Uymayanların mesajları kullanıcıya özel bir uyarı yapmadan kilitlenebilir veya silinebilir. Aynı hareketin tekrarı durumlarında kullanıcıya uyarıda bulunulacaktır. Uyarıya rağmen devam eden kullanıcıların üyelikleri sınırlı veya sınırsız olarak sonlandırılabilir, mesaj atmaları engellenebilir.

  9.Aynı başlığı birden fazla konu altında açamanız yasaktır. Benzer içerikli konuları bulabilmek için forumun üzerindeki siteiçi aramayı kullanınız.
  Konu Başlıklarını "yardım, pls, lütfen, bi bakın", gibi konuyu tam olarak anlatmayan ve dikkat çeken başlıklar açmak yasaktır. Konu başlıklarının konuyu anlatmasına özen gösteriniz, Aksi takdirde konu silinir,
  Yeni bir başlık açarken başlıkları hangi alt foruma dahil olması gerektiğini düşünerek başlığınızı açınız.

  10. Çye, sitenin içindeki hakları üzerinden bir çıkar elde edemez, aykırı bir şekilde kullanamaz ve eğer yaparsa bunlardan bizzat kendisi sorumludur

  11.. Forumda bulunan "Başkent" bölümü moderatorler ve adminlere özel olduğu için kullanıcıların ziyaretine kapalıdır.

  12. "Diyarın Ustaları" bölümü konusunda uzmanlaşmış kullanıcıların bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle özel katılım şartları belirlenmiştir.
  Bu şartlar Diyarın Ustaları Başvuru Merkezinden okuyabilirsiniz.

  13. "Diyarın Ustaları" bölümüne giriş hakkı kazanmak isteyen kullanıcılar "Diyarın Ustaları Başvuru Merkezi"ne, moderator olmak isteyen kullanıcılar "Dilek Kuyusu"na mesaj atarak adminlere ulaşabileceklerdir.

  14- Sitedeki imzanızda resim, hakaret, reklam, site içeriği ile uyuşmayan, genel ahlak kurallarına aykırı, vatanın bölünmez bütünlüğüne ters düşecek zararlı unsurlar bulunamaz.

  15- Her konuda şikayetlerinizi modöretörlere ve [email protected] ’a mail atılarak iletebilirsiniz.

  _________________
  Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
  Back to top View user's profileSend private message
  Display posts from previous:      
  This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.


   Jump to:     View next topic
  View previous topic
  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum
  You cannot edit your posts in this forum
  You cannot delete your posts in this forum
  You cannot vote in polls in this forum


  Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

  :: HalloweenV2 phpBB Theme Exclusive ::
   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.57 Saniye