Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 42
    Dün: 52
    Toplam: 89262

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1762
    Üye: 1
    Toplam: 1763

Şu An Bağlı:
    01 : frailnanny3

FrpWorld.Com :: View topic - Ogame
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ogame View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: Ogame bir hastalık mıdır???

Evet bir hastalıktır...
    9%
     9%  [ 1 ]
    Evet bir hastalıktır ama WoW'un yerini asla tutmaz...
    27%
     27%  [ 3 ]
    Ben kendimi kontrol edebiliyorum...
    54%
     54%  [ 6 ]
    O nedir ki???
    9%
     9%  [ 1 ]
    Total Votes : 11

Author Message
    mikael
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 21, 2006 8:32 pm Reply with quoteBack to top

trulias wrote:
    ben katılırım.

hatta şunuda önereyim, ben şu an 5.evrende (ki bilen bilir sağlam evrendir) 650.sıradayım

şayet 5te kurarsak baya yardımım dokunur.

birde şunu hatırlatmak istiyorum: yeni açılan sistemlere herkes bir hışım saldırıyor. bu yüzden oraları amazon ormanları gibi. daha oturmuş noob korumasının yüksek puanlarda olduğu, insanların 100k net malın altına filo çıkarmaya tenezzül etmediği yerler daha korunaklı olur derim.

Herkes 5. evren gibi bir yerde yeni üyelik açarsa bu ittifak biraz ezik olmaz mı Very Happy . 32. evren açıldı açılacak mesela, ona başlarsak birbirimizi koruyabiliriz, ittifak kurmanın anlamı olur.
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 21, 2006 8:41 pm Reply with quoteBack to top

hım... bilmiyorum

bak mesela ben ortalama olarak bir yeni gezegeni 1 haftada diğer lerinin seviyesin getiriyordumki, benim puanımın ana kısmını gezegenler oluşturuyor. yani yardımlaşmadan yana veya eziklikten bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.

birde yeni evrenle ilgili bir örnek vereyim: bizde başka aradaşlarla 31. evreni beklerken evrenin açıldığı günün akşamı evren doldu. yani bence fazla riskli ve başlamaya deymiyecek bir süreç. illki herkes sıfırdan başlasın diyorsanız 28 veya 29 dokuzdanda yer alınabilinir
    Back to top View user's profileSend private message
    mikael
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 7:03 am Reply with quoteBack to top

trulias wrote:
    hım... bilmiyorum

bak mesela ben ortalama olarak bir yeni gezegeni 1 haftada diğer lerinin seviyesin getiriyordumki, benim puanımın ana kısmını gezegenler oluşturuyor. yani yardımlaşmadan yana veya eziklikten bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.

birde yeni evrenle ilgili bir örnek vereyim: bizde başka aradaşlarla 31. evreni beklerken evrenin açıldığı günün akşamı evren doldu. yani bence fazla riskli ve başlamaya deymiyecek bir süreç. illki herkes sıfırdan başlasın diyorsanız 28 veya 29 dokuzdanda yer alınabilinir

5. evrende ittifak yaparsak (gerçi ittifak yapmak isteyen var mı bilmiyorum Very Happy) çok dengesiz bir ittifak olur olur. Bir tane yüksek rütbe ve 5-10 tane düşük rütbe ile yapılan ittifak öncelikle senin bir işine yaramaz; çünkü bizim ne seni koruyacak gücümüz, ne de seninle takas yapabilecek kadar hammaddemiz olacak. Bununla birlikte bizim didişeceğimiz küçük rütbeli kişiler de sana karşı noob koruması kazanacak ve senin de bize bir yararın olmayacak.

Yeni evrene dün baktım, gerçekten anında dolmuş Very Happy . Ama sürekli yeni boş alanlar açıyor olacaklar ki bu sabah baktığımda giriş serbestti. Yani evrenin dolma olayı sadece ilk güne mahsus birşey. Ne kadar dolsa da boş yer kalacak veya açılacaktır. Ben kaydımı yaptım bile Smile

Evren: 32. Evren
    İsim: Setsuna
    Gezegen: Faerun Very Happy
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 8:24 am Reply with quoteBack to top

iyide sen burda başlangıc sürecinden bahsediyorsun. bu dediğin olaylar bir hafta içinde ortadan kalkıcak. kaldı ki sizin puanlarınız benden düşük olduğu için ben sizi ihya edicek yardımlarda gönderebilirim. size 200hafif lazer topu ürettiricek parayı bir seferde gönderebilirim. 200hafif lazeri olan adamada çer çöp dalmaz zaten Very Happy

gerçi sen anladığım kadarıyla adımını atıp kaydı yaptırmışsın. eğer şayet senin yanına birkaç kişi daha gelirse siteden bende varım Smile
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 8:31 am Reply with quoteBack to top

Bu oyun bir hastalıktır, ben de 4. evrende bu hastalığı yaşıyorum. Bir gün o evrenin 1. si olcam, kafama koydum. Henüz 121. yim ama devamlı yükseliyorum Very Happy 1 seneye kalmaz birinciyim Very Happy

Bence çok barışçıl bir oyun, benim için en az sims kadar barışçıl, hoş, eğlenceli bir oyun Smile Son birkaç aydır hiç savaş yapmadım, o kadar savaş karşıtıyım yani Very Happy Bi gezegene tepeden inip bombalar yağdırmayı, o gezegeni tahrip edip onların kaynaklarını sömürmeyi hiç ahlaklı bulmuyorum. Melek

Aredheliquas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 8:40 am Reply with quoteBack to top

su hale bak yaw millet müptelası olmus...
    bendemi girişsem bi ara naapsam...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 8:42 am Reply with quoteBack to top

5 ci evrende nar gibi pişmiş kemiksiz etler ve buz gibi vişne suları sizleri bekliyor arkadaşlar.

gelin ittifakı kuralım Smile
    mikael
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 8:45 am Reply with quoteBack to top

11. Evrende güzel bir üyeliğim vardı (yanlış hatırlamıyorsam 230'un üzerinde alanı olan bir gezegen çıkmıştı bırakmadan önce). Ama sıfırdan başlamak hem bana cazip geldiği için hem de önceki üyeliğimin şifresini unuttuğum için ( Very Happy ) 32. Evrene başlamayı kafama koydum, hadi hayırlısı.

İttifak bile açacağım ama ad bulamadım. İttifağa katılmak isteyenler ogame menüsünde adımı bulup yanındaki isimsiz ittifağa tıklasın Very Happy

Quote:

Bence çok barışçıl bir oyun, benim için en az sims kadar barışçıl, hoş, eğlenceli bir oyun Son birkaç aydır hiç savaş yapmadım, o kadar savaş karşıtıyım yani Bi gezegene tepeden inip bombalar yağdırmayı, o gezegeni tahrip edip onların kaynaklarını sömürmeyi hiç ahlaklı bulmuyorum.

Tam benim kafadansın yeminer. Oyun hayatım boyunca tek bir gezegene saldırdım o da ittifağımdaki bi arkadaşın kışkırtmasıyla olmuştu Very Happy
    Aredheliquas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 8:46 am Reply with quoteBack to top

tam site linki verebilecek bi arkadas varmı??

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 8:47 am Reply with quoteBack to top

www.ogame.com.tr
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 9:34 am Reply with quoteBack to top

ah ah yazılarınızı okudukça ne kadar önemli ittifak arkadaşlarını kaçırdığımın düşüncesiye üzülüyorum.

ama ne yazık ki 5.evreni bırakmak veya aynı anda başka bir evrenle ilgilenmek taşıyamayacağım bir durum. dediğim gibi lokum gibi etler sizi bekliyor.
    gelin...gelin...
    C_Deschain
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 1:28 pm Reply with quoteBack to top

bende 23, evrendeyim ilk 500 deim gittikçe yükseliyorum sizlerle aynı ittifakta olmayı candan isterdim ama maalesef iki evreden de oyunu götürcek zamanım yok.Bu arada 23. evrende ittifaımız var.İttifak tag ı DEVRİM isminden de anlaşıldığı gibi düşünceleri bize uyan arkadaşları ittifaımıza bekleriz sizlerle aynı ittifakta olmak bana gurur verecektir emin olun.)
    23. evrendeki adımda roland:)

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 3:38 pm Reply with quoteBack to top

Yeni evrene gelmeye kimsenin niyeti yok sanırım. Gün gelir de, "şu 32. evrende bir frp ittifağı kurulsa da biz de katılsak." derseniz benimle temasa geçebilirsiniz Very Happy
    Dreamscape
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 3:45 pm Reply with quoteBack to top

yeminer wrote:
    Bu oyun bir hastalıktır, ben de 4. evrende bu hastalığı yaşıyorum. Bir gün o evrenin 1. si olcam, kafama koydum. Henüz 121. yim ama devamlı yükseliyorum Very Happy 1 seneye kalmaz birinciyim Very Happy

Bence çok barışçıl bir oyun, benim için en az sims kadar barışçıl, hoş, eğlenceli bir oyun Smile Son birkaç aydır hiç savaş yapmadım, o kadar savaş karşıtıyım yani Very Happy Bi gezegene tepeden inip bombalar yağdırmayı, o gezegeni tahrip edip onların kaynaklarını sömürmeyi hiç ahlaklı bulmuyorum. Melek

Bende savaşa karşıydım.Ama filo topluyordum.Evren ikincisi çakmış benim filo topladığımı herşeyimi silip süpürmüş.Sonrada kaydı sildim...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 22, 2006 3:55 pm Reply with quoteBack to top

Setsuna wrote:
    Yeni evrene gelmeye kimsenin niyeti yok sanırım. Gün gelir de, "şu 32. evrende bir frp ittifağı kurulsa da biz de katılsak." derseniz benimle temasa geçebilirsiniz Very Happy

dilekten çok beddua gibi duruyor bu. bir hocaya filan mı gitsek ne yapsak Very Happy
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum