Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 24
    Dün: 23
    Toplam: 90353

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1288
    Üye: 1
    Toplam: 1289

Şu An Bağlı:
    01 : yxeqivyb

FrpWorld.Com :: View topic - Dm nin charıyla kapıştık!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Dm nin charıyla kapıştık! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    darkflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 07, 2006 5:34 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar oyunu 4 aydır oynadık ve yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Karanlıkaltından çıkarken yolumuzda bir rakip olduğunu söyledi dm (grup 5 kişi 40.lvl swashbuckler ben , 35 level conjurer, 32 level helm rahibi, 31 level ranger, 30 level psionic) ve sonra ben dedi bizde olm ciddi ol falan dedik harbiden benim dedi 40 level conjurer, 40 level figther ve 40 level cleric özellik lerine sahibim[vampir bu arada] dedi ve daldı bize ve biz dinlenmiş bile değildik fakat son anda ben yüzüğümü kullanıp ruh kılıcımla onun kılıcını kırp element kılıcımla kolunu kesince arkadaşta bir balor çağırdı psionic üzerine kaya düşürdü ve cleric arkadaşımız bi sunray çaktı rangerda baltayı sallayınca yendik. Ama 20 dakka falan uğraştık. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında harbiden dm çok mu ileri gitti?

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 07, 2006 5:38 pm Reply with quoteBack to top

Quote:

grup 5 kişi 40.lvl swashbuckler ben , 35 level conjurer, 32 level helm rahibi, 31 level ranger, 30 level psionic

Abi ne yapmışsınız siz helal olsun Very Happy

Dm karşınıza yaratık çıkarmakta zorlandığı için böyle birşey yapmıştır. eminim kötü bir amacı yoktu, tek istediği size uygun bir boss yapmaktır Smile

yine de lvl 120 bir karakterin (tanrımsı bir şey) nasıl olup da kendisinden 110 lvl düşük savaşçılara yenildiğini anlamadım. Size kıyak geçmiştir dm Smile
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    darkflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 07, 2006 5:44 pm Reply with quoteBack to top

Setsuna wrote:
    Quote:

grup 5 kişi 40.lvl swashbuckler ben , 35 level conjurer, 32 level helm rahibi, 31 level ranger, 30 level psionic

Abi ne yapmışsınız siz helal olsun Very Happy

Dm karşınıza yaratık çıkarmakta zorlandığı için böyle birşey yapmıştır. eminim kötü bir amacı yoktu, tek istediği size uygun bir boss yapmaktır Smile

yine de lvl 120 bir karakterin (tanrımsı bir şey) nasıl olup da kendisinden 110 lvl düşük savaşçılara yenildiğini anlamadım. Size kıyak geçmiştir dm Smile

şimdi övünmek gibi olmasın ama ben ve büyülü eşyalarım olmasaydık ve arkadaşın çağırdığı o yaratık olmasaydı zor kazanırdık. Tabii sonra bide o yaratık kontrolden çıktı ayrı mevzuu. Rakip iyi büyücüydü ama celp yapamıyordu ve bizim üzerimize büyücü arkadaş tılsım atmıştı çoğu şeyden etkilenmiyorduk ayrıca benim char her 5. levelda bir ac bonus aldığı için oyunun sonuna doğru ac si 20lerdeydi. 4 ay uğraştığımıza değdi charlarımız oysaki basit bir lonca savaşından ve ormanda geçirdiğimiz bir zamandan bu hale gelmemiz çok hoştu ayrıca oyunun karanlıkaltı bölümlerin de 1 ay kaybettik ki yazın her akşam oynadık artık benim karakterimin derisi yavaş yavaş kararmaya faan başlamıştı karanlıkta kalmaktan drow oluyodum nerdeyse. Bu arada bu oyuna hala devam edebiliriz belki evde hala kağıtlar falan. Zarlar kayboldu o yüzden oynayamadık Very Happy .

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 07, 2006 5:51 pm Reply with quoteBack to top

kendi charın dışındaki tüm charlar dm nindir zaten Smile

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    mikael
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 07, 2006 5:53 pm Reply with quoteBack to top

Dm iyi dayanmış, ben olsam lvl 120 karakterim kaybedince delirip oyuncuları topluca dokuz cehenneme yollardım Very Happy
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    darkflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 07, 2006 6:05 pm Reply with quoteBack to top

ama sonra biz dm yi nereye yollardık onca dayak yerse bizden o meçhul heralde havuza atar motorlara biner kaçardık.
    Quote:

kendi charın dışındaki tüm charlar dm nindir zaten

dm nin charından kastımız kendi özel charı yani onu kastetmek istemiştim

Forum Yöneticisi

PostPosted: Wed Dec 13, 2006 5:58 pm Reply with quoteBack to top

lvl 40 olmuşsunuz hala karşınıza yaratıkmı çıkıyo zorlamak için? zaten ben olsam lvl 40 olmayı bırak epikliğe geçiş yaptıktan sonra hikayenin çoktaaaan bitmiş olması lazımdı...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 13, 2006 6:01 pm Reply with quoteBack to top

darkflarer wrote:
    Arkadaşlar oyunu 4 aydır oynadık ve yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Karanlıkaltından çıkarken yolumuzda bir rakip olduğunu söyledi dm (grup 5 kişi 40.lvl swashbuckler ben , 35 level conjurer, 32 level helm rahibi, 31 level ranger, 30 level psionic) ve sonra ben dedi bizde olm ciddi ol falan dedik harbiden benim dedi 40 level conjurer, 40 level figther ve 40 level cleric özellik lerine sahibim[vampir bu arada] dedi ve daldı bize ve biz dinlenmiş bile değildik fakat son anda ben yüzüğümü kullanıp ruh kılıcımla onun kılıcını kırp element kılıcımla kolunu kesince arkadaşta bir balor çağırdı psionic üzerine kaya düşürdü ve cleric arkadaşımız bi sunray çaktı rangerda baltayı sallayınca yendik. Ama 20 dakka falan uğraştık. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında harbiden dm çok mu ileri gitti?

Arkadaşım kusura bakmada ben hayatımda böyle saçma şey görmedim valla ya Neutral ,lvl 120 adam diye bir şey olmaz ilk başta,Dm onu çok fena sallamış ayrıca olsa bile tanrıları çatır çutur kesecek ayarda bi adam olur.Sizin gurubun party lvl ıda 40 a yakın anladığım kadarıyla sizin de dünyada işinizin olmaması lazım,o partyinin dünyada yapacağı işler bitmiştir,oyunun planescape e taşınması lazımdır.Kusura bakmada sizin Dm çok alakasızmış.İnşallah daha güzel Dm lere denk gelirsiniz de gerçek frp hakkında bi fikir sahibi olursunuz.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 13, 2006 6:55 pm Reply with quoteBack to top

Ya bişey sorcam belki gözüm de bir şey var ama orada lwl 120 yazmıyor ben göremedim ya da.Neredeyse gösterir misiniz?

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    SacoKhan
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Wed Dec 13, 2006 6:57 pm Reply with quoteBack to top

40x3=120 yazıyor kardeş. O arkadaş Zeus'u falan dövmüş de gelmiş kimseyi bırakmamış ortada. Sonra ne işi varsa Underdark çıkışında bekliyo Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 13, 2006 7:10 pm Reply with quoteBack to top

Ya bu arada o kadar lwl olunuyor muydu.Ya senaryo yetmez.Y da solucan kesene +5 lwl gibi bir kural var.Bu arada siz o canavar'ı kesince kaç lwl'e SIÇRADINIZ

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    AZaZ3L
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 13, 2006 9:07 pm Reply with quoteBack to top

Zaten vampir olduğu için ghast form a geçip,mezarına kurulmuştur Very Happy

Ama leveller banada abartı geldi..Yani dm in karakterini bırak sizin karakterlerinizi bile Blood War a yollasaymış heralde savaş bitmişti OK

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 2:18 pm Reply with quoteBack to top

ya beyler bu o kadar da acayip değil. Bir karakterin 3rd editionda max levelı 30 dur biz 2nd edition oynuoduk swashbuckler 40 level oluyo. E adam dm zaten istedğini yapar, ayrıca normalde zaten karşımıza 30 level adamlar falan çıkıyodu, kesmedi bizi o yüzden öyle bir char yarattı dm, saçma bir yanı yok sizde aylarca oynarsanız sizdede olur ayrıca dm'de çok sallayan bi adam olmalı ki hikaye olsun siz hala diyosunuz dm sallamış, çok mantıksız falan, olay zaten o mantıksız olması, mesela siz Beşiktaş meydanında gezerken karşınıza red dragon'mu çıkıyo? Mantıksız şeyler frp'yi oluşturmuştur, bu olaylara mantıksız ve saçma derseniz, bırakın frp'yi. Ayrnı hatayı bende bi aralar yapmıştımi düzelttim artık, ayrıca dünyanın kaderini tamamen değiştirecek karakterler kullandık, oyuna başladığımızda ben bir yan kesiziden başka bir şey değildim bunu da belirteyim, sonra sonra öyle oldum, annemin karnından 40 level swashbuckler olarak doğmadım demek ki gayret gösterince 40 lvl charlar olabiliyormuş, ayrıca çoğunuz bg2 oynamış adamlarsınızi orada sizin charınız 32 level conjurerken yada 40 level assassinken sorun yoktu benimki 40 level oluncamı sorun çıktı? Ben sadece bir frp anımı anlattım, 120 levellık char yendik zuhahah demedim.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 4:59 pm Reply with quoteBack to top

Darkflarer ben hayatım boyunca 200-250 tane oyun oynadım,hemde denk gelinebilecek en iyi Dm le,bu 250 oyunda bizim partilerden sadece biri epicliğe ulaştı,epic derken 40 falan değil ha 21-22.Bu bile sana senin yazdığın levellara ulaşmanın ne kadar zor olduğunu göstermesi lazım.Ayrıca lvl120 mi bu konuda biraz daha duralım,hiç üşenmedim,sıkılmadım senin için lvl120 nin kaç Xpye denk geldiğini hesapladım.

Lvl120=7080000xp bunun ne demek olduğu hakkında bir fikrin varmı senin kardeşim.Bu adamın Demogorgon,Asmodeusu dövüp üzerinede Ao yu tokatlaması gerekiyo.Senin Frp hakkındaki bilginin Baldurs Gate'le sınırlı olduğunu düşünüyorum Darkflarer.Bende böyle doğruya doğru. Wink
    darkflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 24, 2006 4:53 pm Reply with quoteBack to top

hayır level 120 7080000xp olmuyor senin hesapların bizim charların levellarını bile dolduramıyoru ayrıca frp bilgim bg 2 ile sınırlı değil ama 120 levellık bir char asla Ao'yu tokatlayamaz ancak tanrı falan olur çünkü direkt olarak 120 level bir wizard falan değil 40 levelı wizard 40 levelı savaşçı 40 levelı cleric ki bu onun tanrı güçlerine sahip olduğunu gösterir yani iyi eğitilmiş şavaşçı rahip ve büyücüden oluşan bir grubun tek beden almış hali ama hiç biriniz bunu anlamadınız bu da sizin frp bilginizin kısıtlı olduğunu ya da böyle birşeyin mümkün olmazdığını düşünmenizle ilgili bir şeydir ben dedimmi 120 levellık wizard attı karşımıza diye multi class diyorum buradaki herkes multi classların toplam levelın sınıf sayısına bölümünden oluşan levellardan oluştuğunu bilir. Tamam çok salak bir açıklama oldu ama alayan anladı daha fazla bir şey anlatmama gerek varmı bilmiyorum.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum