Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 21
    Dün: 23
    Toplam: 90350

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1728
    Üye: 0
    Toplam: 1728

FrpWorld.Com :: View topic - İZMİR BORNOVA'DA TOPLANMAK VE PARTY KURMAK İSTEYENLER!!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

İZMİR BORNOVA'DA TOPLANMAK VE PARTY KURMAK İSTEYENLER!!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: hangisi içinde bulunduÄ?unuz bir party olarak en ideali?

herkezin good olduÄ?u,kötülerin can düÅ?manı ve gözü kara.
    7%
     7%  [ 2 ]
    herkezin good olduÄ?u,fakat zaman ilerledikçe karanlıÄ?a dönenler.
    7%
     7%  [ 2 ]
    herkezin evil olduÄ?u,mutlu sonla biten hikayelerden nefret edenler.
    7%
     7%  [ 2 ]
    herkezin evil olduÄ?u,ama sonradan birilerinin hak yolunu :P bulduÄ?u.
    0%
     0%  [ 0 ]
    karıÅ?ık baÅ?layan ve oyun boyunca kimin hançeri kimin boynunda belli olmayan.
    40%
     40%  [ 11 ]
    herkezin nötr olduÄ?u ve kaderin(dm)oyunculara Å?ekil verdiÄ?i.
    37%
     37%  [ 10 ]
    Total Votes : 27

Author Message
    tomb
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 28, 2006 7:22 pm Reply with quoteBack to top

olm sen varya sütü seven kamyoncusun!!!!ne diyim sana yaaa!beni imrendirmek haaaaaa!canımı çektirmek haaaa bende o elması calmazsam o gemici hatundan!!!!!nıhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! OK

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 28, 2006 8:21 pm Reply with quoteBack to top

tomb wrote:
    olm sen varya sütü seven kamyoncusun!!!!ne diyim sana yaaa!beni imrendirmek haaaaaa!canımı çektirmek haaaa bende o elması calmazsam o gemici hatundan!!!!!nıhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! OK

ama o gemici hatun elması aldığında bişey olmadığı görünce ne düşündün çok merak ediyorum. Benim bile içim gitti kocaman elması hiçbişey olmadan almasına Smile

Kötü olmak seni geri getirir mi acaba...
    Back to top View user's profileSend private message
    tomb
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 29, 2006 12:43 am Reply with quoteBack to top

aramzda kalcak ama...burda nekadar kalcaksa:Pneyse diyim yaa nolcak.bunu bil ben onu istediğim anda alırım.derdim almak değil.alınca ne yapacağım.üstümde tutamam.suclanırım.kimse aldığımı göremez.ve dungeonlar bitene kadar almam.enayimiyim yol boyunca o taşısın.bırak hayrını görceni sansın.party tabi bu düsüncelerimi ogrendi
    şimdi.önemi yok.zaten muhtemelen ölür bende rahatça alırım.herkez aslan kadar kuvvetli kartal kadar çevik olayım diyo.bence timsah kadar sabırlı olmalı.hele bu dm çatur çutur adam kesiyosa.al işte tolu!eşşek kadar half orc tek patlamada gitti.acıması yok bu kızın. Rolling Eyes

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 29, 2006 1:03 am Reply with quoteBack to top

tomb wrote:
    aramzda kalcak ama...burda nekadar kalcaksa:Pneyse diyim yaa nolcak.bunu bil ben onu istediğim anda alırım.derdim almak değil.alınca ne yapacağım.üstümde tutamam.suclanırım.kimse aldığımı göremez.ve dungeonlar bitene kadar almam.enayimiyim yol boyunca o taşısın.bırak hayrını görceni sansın.party tabi bu düsüncelerimi ogrendi
    şimdi.önemi yok.zaten muhtemelen ölür bende rahatça alırım.herkez aslan kadar kuvvetli kartal kadar çevik olayım diyo.bence timsah kadar sabırlı olmalı.hele bu dm çatur çutur adam kesiyosa.al işte tolu!eşşek kadar half orc tek patlamada gitti.acıması yok bu kızın. Rolling Eyes

Smile bu planını biliyorum. bide bunu angelic e söyledin. her an bakstep e kurban gitme sonra Smile zindan orası hiç belli olmaz

Kötü olmak seni geri getirir mi acaba...
    tomb
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 29, 2006 1:54 am Reply with quoteBack to top

kim gidiyo ona benmi??oldu!ehehhe olm avcı adam bu işlere biraz bakar yaa sen takma!ha yapan varsada o partide benim bi suçum yokken back yapan zaten kendisi dünyadan terkidiyar biletini alır.ne diycen gerekçe forumda bana bunları bunları dedimi?geç onu!sona angelic kim?senmi??esin adı sana verdimi?ben anlamadım sen bunu aç biraz yaaa!sana söledimde angelic'e sölemedim ayrıyetten tabi elmas projesi şaka tahmin edeceğin gibi oyun planlarımı netten yayınlamak gibi bir gelenegim yada politikam yoktur.ehehehe!ben daha büyük yetenek ve ödül getirecek bişeyin yada seylerin peşindeyim.bi yandan alemi kurtarma çabası tabe!hani hem para hem skill kasarsın ya işte öle... Yuppi

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 01, 2007 2:59 pm Reply with quoteBack to top

Selamlar! Ben İzmir' de değilim ama sizin DM' in arkadaşıyım. Atropos' dan da belli oluyordur zaten. Bana acc al dedim, böyle bane elemental almış zorlana. Neyse, napalım kader Very Happy

Bir ara İzmir' e gelebilirsem NPC olarak yanınızda olacağım. Thief gerekiyormuş sanırsam. Fena thief değilimdir. Yarışabilirim bu konuda. Ama sürekli İzmir' de kalamayacağımdan dolayı..neyse..

Okuyorum yazdıklarınızı ve devamını merak ediyorum. Umarım tanışırız kısa zamanda.
    BaneElemental
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 01, 2007 3:02 pm Reply with quoteBack to top

Ha bu arada, Tomb seb huntersın sanırsam. NPC' ye dikkat et, saygısızlık etme. Ben tanıyorum o NPC sakat. Saygılı olduktan sonra kesmez, lawfull. Zaten DM yeterince belli ettim aligmenti diyordu en son. Napayım da hunterı kurtarayım, şu NPC yi çekeyim bir yerde diyordu. Ama bence kaybetmeyin o adamı. Çok rahat lvl kazandırır size. Kastırın kendinizi.

Bu kadar sabote yeter, Lunaris kesecek beni Evil or Very Mad
    tomb
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 02, 2007 7:09 pm Reply with quoteBack to top

BaneElemental wrote:
    Ha bu arada, Tomb seb huntersın sanırsam. NPC' ye dikkat et, saygısızlık etme. Ben tanıyorum o NPC sakat. Saygılı olduktan sonra kesmez, lawfull. Zaten DM yeterince belli ettim aligmenti diyordu en son. Napayım da hunterı kurtarayım, şu NPC yi çekeyim bir yerde diyordu. Ama bence kaybetmeyin o adamı. Çok rahat lvl kazandırır size. Kastırın kendinizi.

Bu kadar sabote yeter, Lunaris kesecek beni Evil or Very Mad

oncelikle tavsiyeler için saol sonralıkla Smile bunun yeterince farkındayım ehehe!zaten hunter yada başka bir deyimimle treasure hunter olmanın o tehlike senin bu tehlike benim yay kılıç sallamakla attım ettim demekle olmadığını cok önce anladım.artık dikkat sabır ve gözlemi ön planda tutyorum.yanımızdaki drow npc'si için diyorum bahsettiğin o herhalde.gerçi yukarda geçen o degildi.angelic'i tanırım yoksa zaten:)
    neyse bu npc 'ye evet bir saygısız güvensiz tutumum oldu dedim ya npc'lerden gelen kazıklarla karşılaştım daha önce ee alışık gibiyim.dikkatli olmadan yapamıyorum.ve bu npc benden başta fazla güven bekledi.tamammen sorgulanmamayı direk güvenmeyi istedi zordu ama char ince düşünüyor!artık gördüğüm bir takım şeylerden ötürü saygımda var ve bazen belli ediyorum.seviyorum demedim tabi ama saygı duymak zaten doğal bir davranışım benim karakterim için.ve drow bazı hareketleriyle haketti!
    zor kazanılan bir saygı.kaç oyundur bizimle ilk kez belki jest şeklinde bir laf etmişimdir ona bu oyunda!görücez daha bizimle.sonunda ne çıkacak kimse bilemiyor ama bir keleek varsa ben o gün hazır olucam Very Happy Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 12:16 pm Reply with quoteBack to top

Ben DM' likten istifa edeceğim. Alıştığım karakterler ölünce kendimi kötü hisseder oldum. Crying or Very sad

Klaun ve Thombar' ı saygıyla anıyorum. Gerçekten ölen karakterlerin ardından üzülüyorum.

Ama iki party oynatacağım artık. Umarım ölmezsiniz. Gerçekçi DM' lik akımından uzaklaşsam diyorum fakat prensiplerime ters.

Ayrıca o NPC de gitti. NPC' lere kıymak da zor, oyunculara da. Ama gerçekler işte ne yaparsın Bane Elemental.

tomb
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 3:34 pm Reply with quoteBack to top

1 dakika bu yazıyı okuyanı saygı duruşuna davet ediorum... Crying or Very sad

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 6:10 pm Reply with quoteBack to top

savaşçının düşüp de öleni "valhala"ya gidemiyomuş diye duydum doğruluk payı var mı Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 8:23 pm Reply with quoteBack to top

Atılan bir critical miss nelere mal oluyor gorduk. Zarı kimse atmak istemeyince bana patladı. Sorumluluk kabul etmek istemezdim ama attık bir kere... Dwarf kardese allahtan rahmet sevdiklerine bassaglıgı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    tomb
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 04, 2007 11:30 pm Reply with quoteBack to top

utkuy wrote:
    savaşçının düşüp de öleni "valhala"ya gidemiyomuş diye duydum doğruluk payı var mı Very Happy

yok ole bisiy kan alacagı olan gider.ozman vay bu dustumu duserken okta yedımı ok havadamı vurdu ok atınca kalbi durdumu dusmeden hemen sonra bunlara goremi yok ole bısey gider bunlar!!!! Mad

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 05, 2007 1:43 am Reply with quoteBack to top

Sylvius wrote:
    Atılan bir critical miss nelere mal oluyor gorduk. Zarı kimse atmak istemeyince bana patladı. Sorumluluk kabul etmek istemezdim ama attık bir kere... Dwarf kardese allahtan rahmet sevdiklerine bassaglıgı...

ama ufuk dedi "abi bir atıcan" diye Very Happy sen de üstüne bir attın felan komik oldu yani

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 05, 2007 11:09 am Reply with quoteBack to top

utkuy wrote:
    Sylvius wrote:

ama ufuk dedi "abi bir atıcan" diye Very Happy sen de üstüne bir attın felan komik oldu yani

ya o adam nerlerden cıktı kurtuldu bilseniz.of of of!asıl ozaman ağlardınız ...

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum