Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 36
    Dün: 35
    Toplam: 90400

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1874
    Üye: 1
    Toplam: 1875

Şu An Bağlı:
    01 : arosyf

FrpWorld.Com :: View topic - herkes birbirine girerse...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

herkes birbirine girerse... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    lightflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 08, 2008 11:11 pm Reply with quoteBack to top

arkadaşlar simitçi osman mesajını atarken aklıma bişi geldi bi grup normal bir insan ve fantastik karakter arasında kapıştırma yapıyorum, iddia bayii'de benim, iddialarınızı göriim, ona göre 1 hafta sonra sonuçlıycam bu kapışmaları, ama çok mesaj gelmezse sonuçlanma uzar, çünkü fala kazıklayamam sizi Very Happy işte listeler

Simitçi osman vs. Gandalf (gandalf 1'e 2000 veriyo Very Happy )

Scorpion vs. Einstein

Tarkan(metamorfoz Very Happy ) vs. Doppleganger(herangi bitane)

Drizzt vs. Ferdi Tayfur

Müslüm baba vs. Raistlin

Kasap Hüseyin vs. Jigsaw (psikopatların savaşı)

Neo vs. Bülent Ersoy

Hephaestus (kırmızı ejder olan fr'de) vs. Nilay bebek (aguluyo daha)

Noel Baba vs. Yan komşu Nebahat (hani sürekli tava tava baklava getiren nebahat teyze var ya 90 yaşında, lan nası yapıyo bu kadar şeyi dedğimiz o işte)

Artemis Entreri vs. Muazzez Abacı

Çükütaycan vs. Bruenor Battlehammer

Azalin vs. Rey Mysterio Very Happy

Homer Simpson vs. b.k yiyen sümüklü böcek kılıklı pitona benzeyen hamam böceği (kısaca BYSBKPBHB) (bu maç çok konuşulacak)

ilk kadro bu kadar ikinci maçlar deplasmanda (geyiğin gözü çıksın emi Very Happy )
    Back to top View user's profileSend private message
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Feb 08, 2008 11:40 pm Reply with quoteBack to top

Simitçi Osman vs Gandalf - Simitçi Osman diyorum, neden çünkü taş gibi simitleri Gandalf'a satıp dişlerinin dökülmesine neden olur, ardından Galdalf da büyü yapamaz

Drizzt vs Ferdi Tayfur - Tabii ki Ferdi Tayfur, Drizzt zaten çok yufka yürekli adam -ah yani drow. Ferdi "Aaağğbii vurmaa," diye ağlamaya başladığı an zaten Drizzt palaları atar yere

Müslüm baba vs Raistlin - Raistlin anladığım kadarıyla ağır bir arkadaş, Müslüm baba şarkıyı söylediği an ikisi birlikte türkü bara gidip içmeye başlarlar. Bu müsabaka berabere.

Diğerlerini tanımadığımdan -ya da aklıma bir şey gelmediğinden- benden bu kadar Very Happy

edit: Son olarak Homer Simpson vs diğer böcek arkadaşın müsabakasında Homer kazanır, nedeeen; çünkü Homer her şeyi yediği gibi böceğide bir güzel yer, hatta göbeğinden biraz sos bile katar Very Happy

bi edit daha: Hephaestus vs. Nilay bebek - Nilay diyorum çünkü agulayan arkadaşın yanlışlıkla ölümcül bir büyü sözlerini söyleme ihtimali düşükte olsa var. Ha, çok uç bi nokta oldu ama olsun hayatın ucunda yaşamak lazım (diyede bir felsefe yaparaktan ufak ufak tüyeyim..)

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 09, 2008 9:31 am Reply with quoteBack to top

müslüm baba vs. raistlin mücadelesini çok güzel anlatmışsın, aynısını yapmayı düşünüyordum, değiştiricem şimdi Very Happy
    CLiCKs
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 09, 2008 10:11 am Reply with quoteBack to top

Simitçi Osman simitlerini Gandalf'ın tam alnının çatına attığında gandalf bayılır. Simitçi Osman'da Gandalf'ı alır simit yapar.

Scorpion ve Einstein'da Einstein tabi alır. Adam Psikopat. Scorpion felan dinlemez öküzün boynuzları üzerinde durmayan bi dünya maketini alır scorpionun kafaya kafaya.

Müslüm Baba ve Raistlin'de Raistlin alır. Müslüm baba' ya büyüyle tavuk gibi öttürmeye başladığında karizma çizilir. Ve raistlin'e:"Nerde ulan benim jiletim!" diye yakınır.

Neo ve Bülent Ersoy'un kapışma tabiki banko.Bülent ablamız varken Neo ne yapabilir?Bülent Abla'nın sesinden ve fiziğinde etkilenen Neo onunla düet yapar.Bu arada Bülent abla ona farkına varmadan nikahı basar.Ve Neo intihar eder.

Noel Baba ve yan komşu nebahat(tanımıyorum ama isminden dolayı galip gelebilir)karşılaşmasında nebahat ninemiz alır. O baklava yapıo Simitçi Osmanda simit ikiside hamur bu yuzden aralarında bir kardeşlik ilişkisi var. Noel baba iki dosta karşı ne yapabilir?

edit:Ve son olarak homer abimiz. Bu böcek karşısında önce bir çığlık atar sonra üstüne basar eezer iyice,dondurmasına sos yapar. Böcekli kısmı kendi yer kalan kısmı Bart'a yedirir.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    NightShade
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 09, 2008 10:41 am Reply with quoteBack to top

NOD vs. GDI

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 09, 2008 10:50 am Reply with quoteBack to top

NightShade wrote:
    NOD vs. GDI

yalnız bir olabiliecek bir de olamayacak karakter kapıştırıyoruz. Nod alır bu arada Very Happy
    Barzini
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 09, 2008 4:21 pm Reply with quoteBack to top

Müslüm Baba ve Raistlin müsabakasını sevgili iddaa severler için yorumlamak istiyorum.
    Arkadaşlar;
    Müslüm Baba'nın "inteligence" a aldığı eksiler yüzünden %100 magic resisti var bi kere, o olmasa bile adamımız şarkıya girdiği zaman Raistlin "sleep" yemiş olcak ancaaaaaakkk Müslüm Baba düşene, yatana, uyuyana vurmaz hatta gidip Raistlin'in üzerine bir battaniye örtecek ve sessizce sahadan uzaklaşacaktır. İşte bu sebeptendir ki çok büyük bi sürpriz olmazsa bu müsabaka berabere biter.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 09, 2008 4:22 pm Reply with quoteBack to top

Müslüm Baba ve Raistlin müsabakasını sevgili iddaa severler için yorumlamak istiyorum.
    Arkadaşlar;
    Müslüm Baba'nın "inteligence" a aldığı eksiler yüzünden %100 magic resisti var bi kere, o olmasa bile adamımız şarkıya girdiği zaman Raistlin "sleep" yemiş olcak ancaaaaaakkk Müslüm Baba düşene, yatana, uyuyana vurmaz hatta gidip Raistlin'in üzerine bir battaniye örtecek ve sessizce sahadan uzaklaşacaktır. İşte bu sebeptendir ki çok büyük bi sürpriz olmazsa bu müsabaka berabere biter.

NOT: ilk gönderdiğimde mesajı failed dedi ben de bi daha gömnderdim meğer ilkinde de failed mailed olmamış. Bunun silinmesini talep ediyorum.

Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Feb 09, 2008 4:50 pm Reply with quoteBack to top

lightflarer wrote:
    müslüm baba vs. raistlin mücadelesini çok güzel anlatmışsın, aynısını yapmayı düşünüyordum, değiştiricem şimdi Very Happy

niye değiştiriyosun ya, kazandım işte ben paramı istiyorum Very Happy

edit: Michael Jackson mı yoksa Sorcerer, Cleric ve Fighter'dan oluşan bir grup good party mi?

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 09, 2008 5:59 pm Reply with quoteBack to top

AlenthasLeasess wrote:
    lightflarer wrote:

niye değiştiriyosun ya, kazandım işte ben paramı istiyorum Very Happy

edit: Michael Jackson mı yoksa Sorcerer, Cleric ve Fighter'dan oluşan bir grup good party mi?

tabii ki michael jackson, adamın tipi bile lanetli, görenin ruhu vücudundan ayrılıyor, hiç şansları yok, gözlerini kaparsa da ileri yürürmüş gibi geri geri yürüyerek kaçar asla yakalayamazlar ve yorgunluktan ölürler Very Happy
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Feb 09, 2008 7:36 pm Reply with quoteBack to top

Ben ilk gördüğümde arkadaşıma küfür etmiştim "niye gösterdin laan, rüyama girecek şimdi" diye Very Happy

Doğru. Adamlar ölmüyor ama Michael Jackson'ı summon eden elemanlarında kurtulması bi hayli zor oluyor Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 10, 2008 12:18 pm Reply with quoteBack to top

AlenthasLeasess wrote:
    Ben ilk gördüğümde arkadaşıma küfür etmiştim "niye gösterdin laan, rüyama girecek şimdi" diye Very Happy

Doğru. Adamlar ölmüyor ama Michael Jackson'ı summon eden elemanlarında kurtulması bi hayli zor oluyor Very Happy

abyss'teki yaratıklar hatta Ao bile korkuyor ondan diyolar, çok fenaymış, Abdel falan da tırsmışş Very Happy
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sun Feb 10, 2008 12:44 pm Reply with quoteBack to top

Tanrı olsam ben bile tırsarım, hatta kaçarım Very Happy korkulmayacak adam değil ki.. Bir büyü kullanmış diyorlar beyaz olmak için. Ama yanlış sözleri söyleyince suratına acid splash'ı yemiş Very Happy o yüzden böyle tipsiz olmuş diyorlar Dil

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 10, 2008 7:31 pm Reply with quoteBack to top

Hakkaten bi videosunu şans eseri izledim adam yerde kayak yapıo resmen yada kamera kayıyor gibi gözüküyor. Very Happy Eline taramalı bir silah almış bir kızı kurtarıcak hesapta. Peh! dedim değiştirdim kanalı Very Happy Bu arada o adam beyaz olmak için girdi ameliyata ama başka ameliyata girmiş heralde Very Happy Very Happy fazladan bir şey katmışlar yüzüne Smile
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 10, 2008 8:32 pm Reply with quoteBack to top

OMO reklamı vardı öyle, OMO'yla yıkananları gösteriyordu.Eski ve yeni halinin arasında OMO paketi vardı her şeyin

Elbisenin ilk hali (kirli) - OMO - Sonra temiz ve beyaz elbise
    Micheal Jackson (siyah) - OMO - BEMBEYAZ

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum