Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 8
    Dün: 23
    Toplam: 90337

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1392
    Üye: 1
    Toplam: 1393

Şu An Bağlı:
    01 : oguvo

FrpWorld.Com :: View topic - FRP de olağan dışı RP ler!!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

FRP de olağan dışı RP ler!!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Lunaris
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 05, 2006 7:12 pm Reply with quoteBack to top

Müthiş RP hataları dizisinin İzmir parkurunu başlatmış bulunuyorum. Bitmez tükenmez RP hatalarını ve düşündürücü player davranışlarını bu başlığın altında bulacaksınız. Very Happy

Bölüm 1:

Ellerindeki parşömenlerin yanıtını adada bulacakları kanısına varmış partyden bir kesit.

Necromancer: Adaya gidersek, yüksek ihtimalle öleceğiz. (dmini iyi tanıdığı için böyle diyor) şansımız yok gibi.

Fighter: (gayet ciddi) Nolcak, ressuraction büyüsü gelcek sana nasıl olsa, canlandırırsın bizi.

Necromancer: Ben o büyüyü almıyorum galiba.

Fighter: Priestler yapıyordu, ben görmüştüm. Sen de yaparsın herhalde.

Dm: Tabii tabii, yapar. (oturtma zamanı gelmiştir) Sen de bir fighter olarak hep gördün zaten ressuraction yapanları. Surlarda nöbet tutarken her gün ressuraction yapan bir rahip geliyordu oraya, ölmüşleri kaldırıyordu.

Fighter: Görmedim mi?

Dm: (ağzı yatay bir "s" şeklini almıştır) Yuuh! E yuhhh!
    Back to top View user's profileSend private message
    Lunaris
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 05, 2006 7:18 pm Reply with quoteBack to top

Bu arada yukarıda geçen charların leveli 1 ve kesinlikle rp dahilinde bir konuşma bu.
    apaydin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 05, 2006 7:35 pm Reply with quoteBack to top

efsanevi sorcrer Tolintisin efsanevi lafı :
    karekterler: toluntis(süper char Very Happy), white mage (dengesiz bi herif),elf conjurer(namuslu bi garı)
    elf hatunumuzun bedeni bir cadının kontrolune gecer ve white mage'e tecavüz eder
    tecavüz sırasında white mage nerdeyse ölüyordur
    durumu cakozlayan toluntis elf i bayıltır ve elini kolunu baglar sonra white magele birlikte elf i naapacaklarını konusmaya baslarlar
    t- abi naapcaz ya bu boyle takıırsa yanımızda oldurur bizi
    w- ya bosver sevdim ben bu halini gelsin boyle
    t-abi bu bizede büyü yapar sonra
    w- yapsın noolcak bende yapıom
    t- ama ben senle gece gündüz sevismek istemiyorum
    w- Surprised ???
    herkes- ehuehuehuehueheuhuhuee
    Lunaris
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 05, 2006 7:47 pm Reply with quoteBack to top

Lunaris wrote:
    Müthiş RP hataları dizisinin İzmir parkurunu başlatmış bulunuyorum. Bitmez tükenmez RP hatalarını ve düşündürücü player davranışlarını bu başlığın altında bulacaksınız. Very Happy

Bölüm 1:

Ellerindeki parşömenlerin yanıtını adada bulacakları kanısına varmış partyden bir kesit.

Necromancer: Adaya gidersek, yüksek ihtimalle öleceğiz. (dmini iyi tanıdığı için böyle diyor) şansımız yok gibi.

Fighter: (gayet ciddi) Nolcak, resurrection büyüsü gelcek sana nasıl olsa, canlandırırsın bizi.

Necromancer: Ben o büyüyü almıyorum galiba.

Fighter: Priestler yapıyordu, ben görmüştüm. Sen de yaparsın herhalde.

Dm: Tabii tabii, yapar. (oturtma zamanı gelmiştir) Sen de bir fighter olarak hep gördün zaten resurrection yapanları. Surlarda nöbet tutarken her gün resurraction yapan bir rahip geliyordu oraya, ölmüşleri kaldırıyordu.

Fighter: Görmedim mi?

Dm: (ağzı yatay bir "s" şeklini almıştır) Yuuh! E yuhhh!
    jacklien
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 05, 2006 7:48 pm Reply with quoteBack to top

OK ikinciye koptum, bittim ,yerlerde yuvarlandim lan ooooof harbi komikmis apuhahah
    Aredheliquas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 05, 2006 8:28 pm Reply with quoteBack to top

Very Happy Very Happy 2. harbi süper... OK

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 05, 2006 10:04 pm Reply with quoteBack to top

bir baska oyun
    karekterler :baran the durid Very Happy ,bir addet mage , bitanede yaslı bilge adam,bir adette fighter
    oyun bir mabette gecerken yanımızdaki fighter mabetteki yıkıntıların arasında bir token bulur bu token duridin kariyerinde isine yarıyacak bir tokendir bu arada duridimiz son derece good bir duriidir (en azından ole olduunu idda edmektedir Very Happy )
    durid- o tokeni ben alabilirmiyim sizin bir isinize yaramaz
    fighter- olmaz vermem
    durid- niye
    fighter- satcam ben onu
    durid duraklar good bir adam oldugu icin tokeni zorla alamamaktadır ama oynatıcısı olan baran sabrının sınırrlarını zorlamaktadır ve dayanamayıp fightera bagırır
    -PEKİİİİ ALLLL AMA UNUTMA O TOKEN SANA DURİDLERİN LANETİNİ GETİRECEK!!!! (lanetli durid yokkki kutsal hepsi Very Happy )

neyse sonracıgıma durid Çlür ama ruhu gidemez ve yanımızda ruh olarak dolasmaya baslar(çünkü Lunaris nikli dm imimiz karekter oldurememektedir Very HappyVery HappyVery Happy) bu arada öldügü andan itibaren' hehehe nasılsa ruhum bana kimse birsey yapamaz' moduna giren duridimiz artık good gecinmeyi bile bırakmıs ve resmen evil bi adam olmustur ( en azından denemektedir) mabetten cıkılır ve karsımızda eski yapılı ve totem dolu bir köy varrdır
    mage- girelim bari yolu ogreniriz en azından
    yaslı adam - olmaz bizi nasılkarsılacaklarını bilmiyoruz tanrıda ilan edebilirder hemen olduredebilirler
    Baran the durid- ben o zaman gidip korkutayım hepsini ruhum ya bööööö yapiym korksunlar
    party- :S :S
    aransayes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 05, 2006 10:06 pm Reply with quoteBack to top

ya ben burdakileri okudukça haftasonu olacaklara karşı korkuyorum Very Happy ama heyecanda artıyor ha.

Kötü olmak seni geri getirir mi acaba...
    arwenx
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 06, 2006 3:30 pm Reply with quoteBack to top

ne olcak ki hafta sonunda??

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 06, 2006 3:35 pm Reply with quoteBack to top

Bu hafta sonunda bu öldürme meraklısı Dm ile oyun oynayacaz. Neutral

tomb
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 06, 2006 11:22 pm Reply with quoteBack to top

lunarisss ne oynuyoz nolyo haberimiz yok alooo dm!!!!!!hiiişşşşşşşt!haber et kız!
    aaaa bu arada bu oynamaya can attıgınız dm le ilgili ve apaydın muhterem dini bütün kardeşimizin diyceklerine eklemem var:
    yeni oyun başlıycaktır ve forumda razum nickname iyle nam salan sapık şovalye bu sefer druid olmaya karar vermiştir.ama daha oyunun başında bismillah adama lanet gelmiştir.oyun icinde bunun mantıklı acıklamasını yapan ve asla druid büyülerini yapamayan druid arkadaşımıza hiç acımadan warlok büyülerini veren bu gaddar dm of the record olarak oyun dışı çaktırmadan bize şu acıklamayı yapmıştır dakka birde druidken warlok olan bu mahsun arkadaşımız için:

açıklama:napayım kuzenden druid büyülerini alamadım.(can)kuzen bulamamış büyülerin oldugu kağıdı.bende bunu warlok yaptım.
    buyur yermisin sahuramı saklarsın?haaa bide hayatında oyunun başında lütuf olarak verilen lvl inden cok yuksek buuyuleri birkez yapıp bir daha dm gercegi farkedınce daha dogrusu oyun yenılenıp yenı charlar gırıp oyun ress lenınce yenı lvl ine alısma zorlugu cekıp eskı attıgı buyulerı geri arayan ama dm vermeyınce ''sacmalama senın lvl inde kımın haddıne bu buyulerı yapmak ''cvbını alan apaydın oyun boyunca bende bu dunyaya nıye geldım dıye aglamıs ve ben lvl 5 te bukadarcık buyu yapıyosam oleyım daha ıyı dıyerek ıstanbul bogazından kendını sarkıtma yoluna gıtmıstır.feryat fıgan ıtıraz etmıs hatta aynı oyundamıydı yoksa o sıralardamıydı tam hatırlamıyom bir necro arkadas bizi kutsayacak kadar ileri gitmisti (aldıgı skill leri gorseniz)nerdeyse.dm !dm sana diyom cok yuz verıyon bunlara! Mad

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 06, 2006 11:27 pm Reply with quoteBack to top

aransayes wrote:
    Bu hafta sonunda bu öldürme meraklısı Dm ile oyun oynayacaz. Neutral

bumuuuuu?bumu oldurme meraklısı!bak bak orda köşede gordugunuz bir apaydın var!hıh işte o şöle şu boylarda!sinsi!işte bu arkadaşa gittigimiz gorevde adanın bırınde malum t....klı bir thief yada assasin olabilir tam bılemıycem neyse backstap yapar yanlış yazdıysam ustunde durmayın anladınız.yane arkadan dayanıp yanlış anlama apaydın bu lafı neyse bıçağı dayar gırtlaga çeker!yanlışsam duzelt dostum.bızde ordaydık.sımdı yapan bıcak erbabı.en fazla kolcudur yapan ya ne olursa olsun.bard olsun ne fark eder.kesılen buyucu yaaaa!bu adam arkadasım ölmedi!evt yanlış duymadınız olmedı!yoo o an gök yarılmadı!yada deprem olmadı!olağan dışı hıc bısey yok!ama oldurmeyen dm oldurmedı!ha bu keskın acıklmamdan sonara benım oyunda sadece bır hafta kalacagım garantilendi ama ozgur medya yazar kardeşim!!!

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 06, 2006 11:32 pm Reply with quoteBack to top

Very Happy tomb güzel dedin de ben hala bu piskopat Dm den korkuyorum ya. ben eminim dk 1 ben ölecem.

apaydin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 07, 2006 7:54 pm Reply with quoteBack to top

ehuehue evet ya ben mage dim adamsa lvl 14 falan bi asassiandı 20 lik zarla 19 atarakmı ne koymustu backstabi Very Happy
    tomb
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 07, 2006 10:59 pm Reply with quoteBack to top

apaydin wrote:
    ehuehue evet ya ben mage dim adamsa lvl 14 falan bi asassiandı 20 lik zarla 19 atarakmı ne koymustu backstabi Very Happy

hehehe dogru dıyon abı yaaa.ıste dınleyın bu dm 19 luk zara assasıne oldurme yetkısını hala vermıyo oldurcegıde bır mage yanı kıcına yapısmıs mage in ama olduremıyo ne hıkmetse bılmıyorum dm hesap ver nedır bunun iç yuzu? Rolling Eyes

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum