Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 21
    Dün: 23
    Toplam: 90350

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1739
    Üye: 0
    Toplam: 1739

FrpWorld.Com :: View topic - 4th Edition Assassin
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

4th Edition Assassin View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 13, 2009 9:10 pm Reply with quoteBack to top

Herkese hayırlı olsun bakalım ben sevdim ölümcül bir class ama wizard kadarda narin diyebilirim ölme ve öldürme riski çok... Eglenceli oalcak gibi...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 13, 2009 10:49 pm Reply with quoteBack to top

Eğer karşındaki gerçek bir insan olursa güzel olabilir. Savaş meydanında, oradan oraya teleport olan bir adamdan bahseiyoruz. Her tur da birisinin üstüne bir mark daha koyuyor. Sonunda ise koyduğu markların toplamı d6 kadar hasar veriyor. Savaş boyunca insanlar bu hasarı almamak için assasin'in peşinde olabilirler ama yakalanması çok çok zor bir karakter.

Eğer oyuncuların karşısına çıkacak olursa oyuncular çok mızmızlanacak ve stresten bibirlerine bağırmaya başlayacaklardır.

Assasin için en potansiyel tehlike sanırım swordmage olacak. Çstüne mark koyulduğunda assasin neredeyse tamamen etkisiz kalacaktır bence. Savaş alanında hiç bir şey yapmadan o anı bekleyen bir karakteri de kimse istemez herhalde.

Ancak fighter gibi statik duran ve hatta paladin gibi illaki mark'ının dibinde kalması gereken paladinler için bir acı tufanı olabilir. Char ve str balanced bir paladin'in divine santion ile 5(str)+5(Char)+6(divine) 16 hasar her tur vurması da bu karakteri oynayan birisinin paladini rincil hedefi seçmesine sebep olabilir.

Assassin biraz üstünde oynanması gerekn bir sınıf olacak bence. Çok kulaktan dolma olsa da silahlarını da güçlendirerek daha etkili vuruşlar yapabileceğini okudum. Avenger ile iyi bir multi kombinasyonu geliyor bence. Sürekli boş boş durmaktansa leader ile bir multi de seçimleri arasında yer alabilir.

Çokça Bard/Assassin multisi ile karşılaşabiliriz. İçine biraz avenger serpiştirerek değişik bir şey çıkabilir.

Kulaktan dolma bilgi ile ne de çok fikir yürüttüm. Madem okudun, bildiklerini bizimle paylaşsan ya Aeg... .

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 14, 2009 8:23 am Reply with quoteBack to top

Kulaktan dolma bilgiyle genel bir fikir yazman çok hoş Mr.Green

Darkgnome daha tamamını okuma fırsatım olmadı genel hatlarıyla okudum ama ayrıntılı bir şekilde okuduktan sonra zaten yazmayı düşünüyorum burada. Bu da bize bir iki gün sonra bu baslıkta görüşücez demek oluyor.. Very Happy
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum