Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 17
    Dün: 23
    Toplam: 90346

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 836
    Üye: 1
    Toplam: 837

Şu An Bağlı:
    01 : owiqareqa

FrpWorld.Com :: View topic - 2010 Ankara Buluşması
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

2010 Ankara Buluşması View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Thu Feb 18, 2010 12:10 pm Reply with quoteBack to top

Mekan olarak eskiden kızılay ykm'nin önünü kullanırdık ama Kızılaydan pek hazzetmiyorum artık. Bahçelievler daha güzel gibi. 7. caddede bir yerde daha rahat oturabiliriz.

7. caddeden ulaşımı sorun olan var mı. Yoksa yine kızılayda buluşabiliriz.

Oyun oynatan olursa oynarız. Ama bütün günü oyunla geçirmeyelim. Çok ayrıntılı zarlara kağıtlara gerek yok. Böyle ufak bir şeyler varsa olur.

Birbirimizi nasıl tanıyacağız güzel soru. Kıyafetleri tarif edebiliriz gelmeden. Resim göstereyim ben. Muhtemelen beyaz bir de montum olur üzerimde. Top sakallı bir elemanım işte.

Birbirinden ilginç Efla resimleri için tıklayın =)

Lydronk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 18, 2010 5:03 pm Reply with quoteBack to top

7. Cadde bana uyar; saate karar verelim madem? Çğlen falan gibi iyi olur sanki? 13.00-13.30

Oyun oynanması ihtimaline karşılık ben yanımda bir d20, bir tane de d10 seti getiririm, kağıt kalem zaten hep yanımda taşıdığım şeyler (cidden Very Happy ).

Birbirimizi tanıma sorununu aşmak o kadar da zor olmaz diye düşünüyorum, inanılmaz spesifik bir yer belirtirsek mesela ("bilmemne sokakla falan sokağın kesiştiği kaldırımın soldan üçüncü kaldırım taşının önünde buluşuyoruz" gibi) hızla çözülür bu sorun. kıyafetleri tarif etmek de yeterince etkili bir çözüm. ('birbirinden ilginç Efla resimleri' yazısına bittim açıkçası Very Happy )

[bugün perşembe, gözünüzden kaçmıştır diye söylüyorum. cumaya adam akıllı bir program yapabilecek miyiz acaba? (haftalık dizilerin bölüm sonu gibi oldu biraz Very Happy) ]

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 18, 2010 5:16 pm Reply with quoteBack to top

Saçlarımı değiştirmeseydim beni tanımanız çok kolay olurdu da artık cırtlak renkli bir şeyler giyerim ya da ben sizi tanımaya çalışırım. Smile

Bu arada zaman ve mekan konusunu bir an önce kesinleştirelim. Kızılay bana çok yakın o yüzden orada buluşma taraftarıyım ama herkes Bahçelievler derse oraya da bir şekilde gelirim. Sabah saatleri dışında zaman problemim de yok cumartesi için.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 18, 2010 6:29 pm Reply with quoteBack to top

WizardofQu, inanmazsın, ben seni gördüm aslında. Ama gördüğümde senin sen olduğunu bilmiyordum. İki sene önceki MetuCon'da görmüştüm -ki o saç rengiyle gözden kaçırmam imkansızdı- sonra arşiv araştırması yaparken "Aman tanrım...! Bu saçlar...! Yoksa..!?" oldum, öğrendim ki meğer MetuCon'da gördüğüm senmişsin Very Happy

İşleri ne kadar hızlı kesinleştirirsek o kadar iyi olur bence de. Kızılay da olur bana, Bahçeli de olur, hatta öyle çok uçuk bir yer söylemediğiniz takdirde her yer olur. Hangisi daha rahat olur derseniz, Kızılay-Bahçeli-Tunalı'ya son derece rahat ulaşabilirim, bunlar dışında zaten hayatımı Çmitköy'de sürdürüyorum, bu taraflardaki her şeye yakınım. Kızılay ya da Bahçeli benim için fark etmez ulaşım olarak, en fazla insan hangisiyle tatmin olacaksa orada buluşma taraftarıyım.

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Thu Feb 18, 2010 10:02 pm Reply with quoteBack to top

Herkes farketmez diyor birisi şurası olsun dese daha kolay olacak ama. Gerçi Wizard Kızılay bana daha iyi olur demiş. Kızılayda güzel bir yer biliyorum ben gidecek diyorsanız uyar bana.

Neyse beni tanırsınız artık her halde. REsim de verdik süper spesifik yer. şey olabilir kızılay için Ykmnin önünde ykmye sırtınızı verince sağ tarafta kalan direğin önü :p Ne bileyim Very Happy

Buluşma saati için de 13 falan nasıl erken mi? Çnce aç olanlar için birşeyler atıştırırız olmadı.

Lydronk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 18, 2010 10:17 pm Reply with quoteBack to top

Kızılay bana uyar, YKM'nin önünde, sırtını YKM'ye verince sağda kalan direk zaten tüm Ankara'daki en favori mekanım. Grubu göremezsem Efla'nın resmini millete gösterip 'bu adamı buralarda gördün mü?' diye sorarım olmadı. Hatta sırf bunu yapmak için fötr şapka da getireyim Dil
    13 son derece uygun bir saat ayrıca. Ben bu programı tuttum Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 19, 2010 3:52 am Reply with quoteBack to top

Yürüme mesafesinde olmasından dolayı Kızılay benim için daha iyi olur dedim, yoksa kalabalığından nefret ediyorum. Ama başka herhangi bir yere giderken de toplu taşıma araçları kullanmak zorundayım ve bu bana hiç iyi gelmiyor. Yine de Kızılay'a gelmek istemeyen, gelemeyecek olan varsa başka yerde görüşebiliriz.

Bu arada organizasyon işinden pek anlamadığım, gidilecek yerleri pek bilmediğim ve bir de muhtemelen geceye kadar nete giremeyeceğim için kesin kararı size bırakıyorum. Bir aksilik çıkmadıkça kararlaştırılan zamanda kararlaştırılan mekanda olacağım.

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Fri Feb 19, 2010 3:17 pm Reply with quoteBack to top

O zaman kızılay ve direk olayını yapıyoruz. Ben dediğim gibi beyaz mont top sakal ve resmimle karşınızda olucam. Eksik olursak biraz bekleriz orada. Geç kalmayın lütfen Very Happy

Lydronk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 19, 2010 3:27 pm Reply with quoteBack to top

Peki o zaman. Acaba telefon alışverişi yapsak mı? Bir aksilik çıkarsa rahatr haberleşmek için?

Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Fri Feb 19, 2010 3:44 pm Reply with quoteBack to top

Lydronk wrote:
    Peki o zaman. Acaba telefon alışverişi yapsak mı? Bir aksilik çıkarsa rahatr haberleşmek için?

Hadi siz burada telefon numaralarınızı paylaşadurun, ben de telefonumun rehber kısmını açtım bekliyorum hazır bir şekilde sizin numaralarınızı öğrenmek için... Very Happy
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Fri Feb 19, 2010 4:02 pm Reply with quoteBack to top

Bilgisayarcı tavsiyesi telefonları herkesin görebileeği alanlarda paylaşmayın. e-posta spamları devri yerine sms spamları başlıyor. Telefonlarda spam filtresi de yok abow Very Happy

WizardOfQuarks
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 20, 2010 12:43 am Reply with quoteBack to top

Buluşma saati 13.00 değil mi? YKM'ye gelirim ama neresinde direk var bilmiyorum. Very Happy Hiç farketmemişim daha önce. Bu arada Efla, bir ara vermiştik telefon numaralarımızı birbirimize. Eğer değişmediyse senin numaran var bende. Yeri bulamazsam ararım. Ayrıca şu andaki bana benzeyen bir foto bulamadığım için resim eklemem bir işe yaramaz. Çzerimde yeşil bir şeyler olur sanırım. Lydronk, seni nasıl tanıyacağız?

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 20, 2010 5:30 am Reply with quoteBack to top

Efla wrote:
    Bilgisayarcı tavsiyesi telefonları herkesin görebileeği alanlarda paylaşmayın. e-posta spamları devri yerine sms spamları başlıyor. Telefonlarda spam filtresi de yok abow Very Happy

Başına sıfır koymadan tersten yazarsanız bu sorun ortadan kalkar Very Happy

Lydronk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 20, 2010 7:36 pm Reply with quoteBack to top

Evet, Ankara buluşmasının gerçekleştiğini kanıtlayan bu resimleri siteye koymakytan onur duyuyorum. (iki tanbe daha var aslında, ama onların görünmemesi için Wizardofqu ve Efla para verdi, daha fazla para veren olursa belki onlara da gönderebilirim.. Dil )

Efla-Lydronk
    Image

Wizardofqu-Efla
    Image

Lydronk-Wizardofqu
    Image

Ççümüzün de gözüktüğü bir fotoğraf da vardı da, çirkin çıktığımızı düşündük, ondan böyle iki iki çekelim dedik Dil Buluşmanın içeriğini de diğerleri anlatsın bence Very Happy

(şimdi farkettim, hep kırmızı gözlü çıkmışım. bu bir işaret bence Dil)

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 20, 2010 7:40 pm Reply with quoteBack to top

Çok şeker çıkmışınız hepiniz Smile eee ama erken dönmüşünüz yaw Very Happy insan daha gezer dolanır bişiler yapar hepmi buluşuyonuz sanki hazır birbirinizi bulmuşunuz bırakmayınız Razz

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum