Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 14
    Dün: 23
    Toplam: 90343

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1471
    Üye: 0
    Toplam: 1471

FrpWorld.Com :: View topic - Bir Kender ve bir elf İtalya'ya düşerse :)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Bir Kender ve bir elf İtalya'ya düşerse :) View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    _Laurana_
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 11, 2010 9:23 am Reply with quoteBack to top

Uzun uzun diyarlar, görkemli şatolar , kadim krallıklar ... Hepsini dolaştım ... Yorgunluk bilmeden , atımı sürdüm vahşi rüzgarda ... Ona ulaşmam gerekiyordu , bir an önce , o beni bulmadan önce ... Yaşlı büyücü böyle demişti bana ;
    " Görevini tamamlaman onu bulmaktan geçiyor , o seni bulmadan onu bulmalısın, sen bir gezgin değilsin , onu bulman çok önemli , herşey buna bağlı , onunla baş edebileceğine eminim sen bir elf savaşçısısın!.... Bul onu!!" Bu yaşlı büyücünün son sözleri olmuştu .
    şaşırmıştım , onu nasıl tanıyacağımı ve nasıl bulacağımı bilmiyordum . . . Anladığım kadarıyla karşılaşmam gereken kişi tehlikeliydi ve onunla yüzleşmek zorundaydım ..

Korkuyormuydum ? Hayır korktuğum kişi o değildi her ne kadar tehlikeli olsada , ölmekten değil ama onu bulamamaktan korkuyordum ....

Büyücünün bahsettiği karanlık derin ormana girdim ... Atımın huysuzlaşmasıyla çalıların arasında bir hareket hissettim ....

Aniden karanlık bir şekil fırlayıverdi üzerime doğru , ama bana yetişemeden yere doğru yuvarlandı .... Ayağa kalktığında bunun sadece bir kender olduğunu gördüm ...

Back to top View user's profileSend private message
    Taora
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 11, 2010 10:00 am Reply with quoteBack to top

"uups...gerçekten bir elf kızı, selamlar sana elf kızı. bak bende de elflerin bana hediye ettiği sihirli bir alet var. hıım nereye koymuştum acaba.." torbasının içine daldırır elini, neredeyse kendisi torbanın içine düşücek gibidir... "hıım bulamadım galiba, ama sanırım senin boynuda asılı duran kolyeye benziyordu. bakabilirmiyim acaba birazcık yakından..aayy hayır gerçekten aşırmak gibi bir niyetim yok.. en azından şimdilik daha çok haritalarla uğraşıyorum, görmek istermisin.. bu arada benim adım Tanorascala, ama elfler ve insanlar genellikle Taora derer. ayy ayy ayy küçük ayaklarım.." nefes nefese kalmış bir şekilde kendisini kaldırım taşlarına bırakır..
    _Laurana_
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 11, 2010 10:30 am Reply with quoteBack to top

" Bir Kender??? Burada ne arıyorsun?? Bu tehlikeli ormanda!? Bildiğim kadarıyla kenderler genelde bu tip yerlerde fazla bulunmazlar. ... Söyle bana küçük dostum bu karanlık ormanda bir kenderin işi nedir ve az önce neden üzerime atladın , yani atlamaya çalıştın?"
    Gerçekten bir elfle yüzleşebileceğini mi sanıyordun? " bir anda gülmeye başladım ... Bu küçük kender üzerimdeki gerginliği biraz olsun atmıştı ...

"Bu kolye bana bir armağan , aslında bu kolyelerden çok nadir bulunur ... sadece soylu elf ailelerinin simgesidir ... Sana nasıl geçtiğini bilmiyorum gerçi çok ta şaşırmadım , kenderler . . . "

" Herneyse kender Tanorascala , buralarda fazla gezinmemelisin ... Haritalarını görmek isterdim ama buna harcayacak vaktim yok üzgünüm ...
    Ná Elbereth veria le, ná elenath dín síla erin rád o chuil lín. Elbereth seni korusun, yıldızlar hayatını aydınlatsın , Mára mesta ..."

Taora
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 11, 2010 11:16 am Reply with quoteBack to top

"hey hey hoop! nereye gidiyorsun? bende gelebilirmiyim? bana elfçe öğretirmisin? Bir sürü elf arkadaşım vardır benim, bu arada sen burada ne arıyorsun?.." bitmek tükenmek bilmeyen sorularla elfin yüzünün şeklinin değişmesine sebep olur.. bir yandan da farkında olmadan yola koyulmuşlardır..
    _Laurana_
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 11, 2010 11:34 am Reply with quoteBack to top

" Sedho!! " büyülü sözler dudaklarımdan döküldü ...
    Ahh işte şimdi oldu , sessizlik... şu anda ihtiyacım olan son şey bir kenderin vızıldaması .
    Küçük kender minik gözleriyle elfe bakakaldı , konuşmaya çalışıyor ama ağzından çıkan kelimeler havaya karışmadan yok oluyordu ...

" şimdi ne yapacağız seninle minik kender dostum? Bu yerde bulunmamın nedeni , aramam gereken bir yaratık yada bir kişi aslında ne olduğundan emin değilim ... Sadece yeteri kadar tehlikeli olduğunu biliyorum ... "

Minik gözler şaşıran bir ifadeyle baktı ve soru sorarcasına döndü ; açıklama yapmamı istediğini anlamıştım ... Aslında yolculuğum boyunca uzun zamandır beni dinleyen kimse olmamıştı ... Burda oluşumun nedenini kısaca anlatmaya başladım ...

"Sanırım şimdi bu şeyi neden aradığımı soracaksın . Aslında bu görev çok eskilere dayanır , soylu atalarımın bir zamanlar var olan krallığıyla ilgili ... "

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum