Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 0
    Dün: 16
    Toplam: 37541

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 297
    Üye: 0
    Toplam: 297

FrpWorld.Com :: View topic - En Karizmatik Anime Karakteri..
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

En Karizmatik Anime Karakteri.. View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: En Karizmatik Anime Karakteri Kim ?

Aizen Souske
    14%
     14%  [ 1 ]
    Whitebeard
    0%
     0%  [ 0 ]
    Uchiha Ä°tachi
    28%
     28%  [ 2 ]
    Urahara Kisuke
    28%
     28%  [ 2 ]
    Hatake Kakashi
    28%
     28%  [ 2 ]
    Roronoa Zoro
    0%
     0%  [ 0 ]
    Total Votes : 7

Author Message
    Walter
    Yönetici

PostPosted: Sat Dec 11, 2010 3:36 am Reply with quoteBack to top

Soru açık en karizmatik olanı kim ?

Sırayla isimleri ve karakterleri açıklayacağım..

Aizen Souske

Image

"Kibrin çok fazla ukitake, başlangıçta kimse gökte değildi. Ne sen ne ben ne de tanrı..."

"Fazla güçlü sözler söyleme seni zayıf gösterir." diyen

Bleach animesinin baş kötü karakteri, kısaca Aizen çok güçlüdür, yakışıklıdır ve zekidir. Karizmanın vücut bulmuş halidir. Emre değil ölüme itaat eden on espadayı rahatlıkla kontrol edebilmiş, çok güçlü sayılabilecek on bir büyük takım kaptanını rahatça yenebilmiş, anime severleri kendine hayran bırakmıştır.

Son olarak..

"Ben kimseye bana güvenmelerini söylemedim onlar ben güçlü olduğum için yanıma geldiler, büyük krallar böyle doğar, büyük hükümdarlar böyle doğar, Tanrılar böyle doğar.."

"Whitebeard " Edward Newgate

Image

"Uzak durun, onlar beni bu kadar kolay yenebileceklerini mi zannediyorlar. Benim yardıma ihtiyacım yok , çünkü ben... çünkü ben Beyazsakalım..."

En büyük Korsanlardan biri, Dünyanın en güçlü adamı ünvanına sahip, ama o güce değil dostluklara ve tayfasına değer veren büyük bir korsan, kendisine kılıç saplayan tayfasına bile sarılarak. Onu affettiğini söyleyebilen biri. Tayfası onu Baba diye çağırır. Bir tayfası haps edilip idama gittiğinde bile bütün gücünü onu kurtarmaya adamıştır. İnişi duruşu karizma olan bir karakterdir. Deprem yaratıp tsunamiler oluşturan, dağları çevirip okyasunun şeklini değiştiren aynı anda bin denizciyi havaya ucuran bir adamdır bu. Büyük adamdır. Ey gidi hey..

"Marco, o çocuğa bir şey olursa seni asla affetmem."

Uchiha İtachi

Image

"Sen neden güçsüzsün biliyor musun kardeşim ? Çünkü sende nefret yok."

Kendi annesini, babasını, sevgilisini, en yakın arkadaşını katleden. Kardeşi hariç bütün klanını kendi elleriyle öldüren bir adam. Soğuk ve vakur duruşuyla gücü ve karizmasıyla tavan yapmakta. Aizenden farkı Aizen gibi alaycı değildir. Uchiha İtachi, hüzünlü duruşuyla içinde her zaman bir pişmanlık olduğu izlenimini veriri. Veshasıl büyük güçlü karizmatik karakterdir.

"Kendini onu kurtarmak için feda edebilecekmisin ? Sana bu tekniği veriyorum umarım bunu hiç bir zaman kullanmazsın."

Urahara Kisuke

Image

"Gardını düşürüyorsun derken Kidomdan kaçtığın için değildi. Eski sen bana asla düşünmeden iki kez saldırmazdı."

Urahara tüm cıvıklığına, eğlenceli, patavatsız görünümüne rağmen accayip planlı, her şeyi tartan, zeki ve güçlü bir adamdır. dövüşürken bile devam eden oyunculuğu, şabalak hali bitip ciddiyeti başladığı anda kelimenin tam anlamıyla nefes kesici olur. Zeki hamlelerle rakibini tartan tuhaf görünen bir o kadar da şaklaban olan bu adam Aizen Souske'ye karşi dik durabilen tek adamdır..

Kendi kendisini tanıttığı an..

"Yare...Yare.., En nihayetinde ben dürüst, yakışıklı, sıradan ve Sapık bir iş adamıyım."

Hatake Kakashi

Image

"Evet kurallara uymayan bir ninja belki çöptür, ama biliyor musun yoldaşlarını arkada bırakan bir ninja çöpten daha fazlasıdır.."

Kakashi, eğitmendir. Yüksek seviye güçlü bir Nijadır.Gerek yarim yarim actigi gozleriyle, gerek umursamaz tavirlariyla, gerek de elinden dusurmedigi erotic kitaplarla karizmatik karakterlerden biridir. Çok zeki bir adam olup, taktikde bir numaradır, çok güçlü tekniklere sahiptir ama bunu çok fazla kullanamamakta yorulmaktadır. Yine de görüldüğünde yüz gülümseten karizmatik karakterlerdendir...

"Neden mi gaç kaldım ? Yolda yürürken bir kız gördüm beraber dans etmek istedi kıramadım o yüzden."

Roronoa Zoro

Image

"Kılıç isterse herşeyi kesebilir, keskin bir kılıç yoktur, keskin kullanılmayan bir kılıç vardır."

Zoro, En büyük Kılıç ustası olmak isteyen kahramanımız. Kafasına bandanayı taktığında karizması artan, güçlü bir karakterdir. Çok zeki değildir yol bulma kabiliyeti yoktur ama dövüşleri en zevkli olan, tayfasına ve kaptanına bağlı karakterlerden biridir.Birisi ona kılıcıyla meydan okursa asla geri çevirmeyen ve dövüşürken acı diye bir şey tanımayan bir karakter olsa da tembelliğiyle de dikkat çeker. Ayrıca prensip sahibidir kadınlara asla kılıcını doğrultmaz...

"Hiç bir şey, hiç bir şey olmadı." ( Bir çok adamdan hasar aldıktan sonra arkadaşları ve tayfa ölmesin diye ağır yaralanan kaptanının acılarını çektikten sonra kan revan içindeyken, ayakta sabit durup söylediği söz...)

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 11, 2010 10:01 am Reply with quoteBack to top

Eline sağlık, çok güzel hazırlamışsın.

Bleach in daha 6'ıncı bölümünde kaldım. Daha hiç Naruto'ya başlamadım. Fakat, Fairy Tail'de 56'ıncı bölümde, çıktıkça izliyorum.

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Sat Dec 11, 2010 10:09 am Reply with quoteBack to top

Aslında Bleach'ten byakuya da aday olabilirdi belki ama çok fazla bleach karakteri olurdu. Animelerin tamamını izlemediğim için pek bir yorum yapamayacağım.

Aslında genel karizma olarak Aizen'in daha fazla olduğu tartışılabilir ama Uruhara'nın kendine has bir tarzı var ayrıca:

Spoiler:
    Onu bu denli güçlü yapan hogyoku uruhara'nın eseridir. Ve aizen de hogyoku olmasaydı çoktan yenilmiş olacağını iltiraf etti

Neyse tarz benim için çok önemli. Aizen fazla ukala geliyor.

Walter
    Yönetici

PostPosted: Sat Dec 11, 2010 10:21 am Reply with quoteBack to top

Teşekkürler Mark, Whitebeard ve Zoro One piece İtachi ve Kakashi Naruto, Aizen ve Uruhara Blaech animesindendir...

İnanki Efla, Byakuya ile Urahara arasında kaldım, Uraharayı seçtim. Hepsinden iki iki yaptım daha iyi olur diye...

Animeleri izlemedik diye Yorum yapmamazlık etmeyin az çok bilgi verdim karakterlerle ilgili...

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum