Modules
  • Ana Sayfa
  • AvantGo
  • Downloads
  • FAQ
  • Feedback
  • Forums
  • Journal
  • Private Messages
  • Recommend Us
  • Search
  • Statistics
  • Stories Archive
  • Submit News
  • Surveys
  • Top 10
  • Topics
  • Web Links
  • Your Account

• Who's Online
    Şu an sitede, 1 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Languages
    Site Lisanını Seçin

FrpWorld.Com :: View topic - "Name-Mother" Raporum
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

"Name-Mother" Raporum View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Mon Sep 20, 2010 5:35 pm Reply with quoteBack to top

Name-Mother Report:

- Bicili cicili gül sulu katılmıÅ? içine atılmıÅ? muzun tatlıyı meyveli kategorisine soktuÄ?u sanıldıÄ?ı bir yandan içerken bir yandan buz kristalleriyle bulanmıÅ? niÅ?aÅ?ta küplerinin yenilmeye çalıÅ?ıldıüı gayet soÄ?uk, çelimsiz bir tatlı olan bici bici yenildi tarafımdan.

- Name-Mother kebabını yemenin incelikleri bizzat orada yıllarını geçirmiÅ? olan muhterem insanlar tarafından gösterilerek öÄ?renildi ve acının beÄ?enilmediÄ?i midem tarafımdan bu kebab çeÅ?idi de reddedildi.

- Kuru biber ve patlıcan dolması yenildi, midemin çıkarttıÄ?ı analiz raporu baÄ?ırsaklarıma sunuldu ve neticede midemin onayıyla var oldukça yenilmesinde bir sakınca olmayacaÄ?ına kanaat getirilmiÅ? bir gıda ürünü olduÄ?u belirlendi.

- Lahmacun hem de mini mini bir Å?ekilde, yedikçe yiyesi geliyor insanın midesinin. Birinin Eli'nin deÄ?diÄ?i için belki lezzeti bu kadar güzel olmuÅ? olabilir, her Å?ey bir tahmindir benim midemde gerçekler ise acı olduÄ?u müddetçe midem gerçekleri reddeder.

- Yeni Adana seyahatin gayet sinir bozucu ve çiÅ?ini tutamadıÄ?ı gerekçesiyle on beÅ? dakikada bir benzin istasyonunda duran ve bu sırada hiç bir yolcunun inmesine izin vermeyen, bu aralıklar sebebiyle de 13 saatlik yolculuÄ?un 16 saati bulmasına vesile olan kaptanına; hiç bir Å?ekilde koÅ?ullar ne olursa olsun izlemeyeceÄ?ime dair yemin ettiÄ?im filmler olan Abimmm, ay lauv yu ve 17 Yeniden filmlerini sırasıyla yolculara izlettiren kaptan yardımcısına; koca götüyle iki de bir taciz yaÄ?muruna tutulmama sebep olan ve her seferinde servis arabasını dibimde bırakıp bir süre ortalarda görünmeyen, bu süre zarfında da kaynar su tehdidi altında yolculuk etmeme neden olan, bununla da yetinmeyip Å?oförün dibine oturup onunla dertleÅ?ip otobüsün mütamadiyen yalpalamasına sebebiyet veren gerzek kıza ve son olarak gecenin ikisinde baÄ?ıra baÄ?ıra telefonda konuÅ?an, konuÅ?manın sonunda da herkes uyuyor kardaÅ? burada, rahatsız etmeyeyim Å?imdi diye dalga geçercesine bir cümle söyleyen arkamda oturan Afyonlu psikopata saygılar...

- Resident Evil: After Life 3D filmi sinemada izlendi, elimdeki koca mısır patlaÄ?ı da yerlere düÅ?mesi ve filmin sonunda ekstra sahne olduÄ?u bilinciyle ben otururken milletin sinemadan çıkması, sahnenin baÅ?lamasıyla herkesin gözlüklerini takıp yerlerine oturma çabasına tanık olmam sinemasal anılarıma eklendi.

- Kitabını okumadıÄ?ım ve filmlerini izlemediÄ?im bir seri olan Alacakaranlık'tan Å?artsız nefret etmemin sonucu "Vampires Sucks" filmini anıra anıra izlememe vesile oldu. Ã?ok pis dalga geçmiÅ?ler, iÅ?te budur dedim sürekli.

- Jack Bauer'a yeni kurbanlar bulundu.

- Ã?ukurova Ã?niversitesi ve Seyhan Barajı'na keÅ?if yolculuÄ?u yapıldı. Gölü gören Ä°zmirli denizi bilen Adanalıyı kıskandı.
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    Darktimes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 20, 2010 10:50 pm Reply with quoteBack to top

Gayet hoÅ? bir rapor olmuÅ? özellikle de uzun paragraf çok baÅ?arılı, tebrikler Wink

Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue Sep 21, 2010 12:48 am Reply with quoteBack to top

MaÅ?allah hepte yemek yemiÅ?sin, Adana'da ki lokantaları kurutmuÅ?sun, aynen bizim ortak öyküdeki gibi kıtlık çıkacakmıÅ? nerdeysee. Sen barajdaki suları da içmiÅ?sindir Razz Hem o ne biciliyi anlatıp insanın canını istetiyoon Sad Ondan kızdım ya sana zaten Mad

Otobüs yolculuÄ?un anladıÄ?ım kadarıyla tam bir felaket geçmiÅ?, keÅ?ke sıcak su dolu bardaklardan birisini telefonla konuÅ?an adama atıverseydin neye uÄ?radıÄ?ını Å?aÅ?ırır kalırdı
    Evil or Very Mad

Raporun için teÅ?ekkürler, eÄ?er name-mother'a gidersem beni nelerin beklediÄ?ini artık biliyorum Smile

Forum Yöneticisi

PostPosted: Wed Sep 22, 2010 1:45 pm Reply with quoteBack to top

Güzel Å?eyler yaÅ?amıÅ?sın Catboy... Vallahi otobüs yolculuklarının Å?u belalı yanlarını bile özledim, iki sene önce uyuyamazdım bile yolculuklarda... Hiç izlemem dediÄ?im Recep Ä°vediklerin ikisini de otobüste izlemiÅ?tim.

Kebabı ama Antepte yemek lazım, acısızı da var... Gerçi asıl hayatımda kendi rızamla hiç yemem dediÄ?im halde Antepte ilk defa CiÄ?er Kebabı yemiÅ?tim, ve artık her gittiÄ?imde bazen günde üç defa falan yiyiyorum, hatta ya demek ciÄ?er kötü deÄ?ilmiÅ? deyip baÅ?ka yerlerde de yemeÄ?e çalıÅ?tım ama diÄ?er hiçbir Å?ehirde ( Türkiye dıÅ?ında da ) zorlukla bitirmek zorunda kalmadıÄ?ım ciÄ?erli yemek bulamadım.

Kuru dolma iyidir, ama bir de onun biberi var, korkunç acıdır, ben acı severim, çok severim, ama o kadar acıydı ki, zamanında ODTÃ? öÄ?renci yurdunda annemin gönderdiÄ?i kuru dolmayı ekmeÄ?in arasına koyup yemiÅ?tim.

Vallahi ne diyeyim, lahmacunu da özlemiÅ?im, Å?imdi sen anlatınca özlediÄ?imi anladım. Ã?bür tarafta iyi kötü Türk yemeÄ?ine yakın yemek buluyordum, burada olmuyor....

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum