Modules
  • Ana Sayfa
  • AvantGo
  • Downloads
  • FAQ
  • Feedback
  • Forums
  • Journal
  • Private Messages
  • Recommend Us
  • Search
  • Statistics
  • Stories Archive
  • Submit News
  • Surveys
  • Top 10
  • Topics
  • Web Links
  • Your Account

• Who's Online
    Şu an sitede, 2 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Languages
    Site Lisanını Seçin

FrpWorld.Com :: View topic - Kimse beni yollayamaz, ben giderim... GörüÅ?mek üz
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Kimse beni yollayamaz, ben giderim... GörüÅ?mek üz View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Türklider
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Apr 01, 2006 9:19 pm Reply with quoteBack to top

FRPWorld sitesinde 3 senedir varım, acı tatlı aksiyonlar içinde güzel 3 yıl geçirdim. FRP'ye bakıÅ? açısı olsun, bilgi birikimi, yorumlama gücü olsun çok fazla faydası olduÄ?unu inkâr edemem FRPWorld'ün. Fakat en faydalısı da bir çok güzel insanla tanıÅ?mamdı. Shevarash, Dilbao, Eldarin, Nekros, Horcoel, Logan, Vesaire... Ä°smini yazmaya zamanımın olmadıÄ?ı bi yıÄ?ın adam. Kavgalı olduklarımın arasından da çok sayıda güzel insan var, ben asla yiÄ?idin hakkını yemem.

Yukarıda söylediÄ?im 3 sene içerisinde, daima üslubumla eleÅ?tirildim. Fakat tartıÅ?mada karÅ?ı-argümanların tükendiÄ?i noktalarda bu üsluba laf etme olayı, herkesin dikkatini çekmiÅ?tir. Å?imdi de, hakkımda güya 3 aylık uzaklaÅ?tırma kararı verilmiÅ?, sanki benim için bu 3 ay ceza olacakmıÅ? gibi. Fakat benim internetteki zamanımın onda biri kadarı kaplayan bir yer burası, açıkçası benim gidiÅ?im FRPWorld için daha büyük bir aÄ?ırlık, ceza olacaktır. Zira, aylar öncesinde siteden ayrıldıÄ?ımı ve bu site için kılımı kıpırdatmayacaÄ?ımı ilan etmeme raÄ?men, beni uzaklaÅ?tırmaya karar verenlerin topundan on kat fazla yardımım dokundu bu siteye... Benim için hiç sorun deÄ?il, çünkü zaten yerimin doldurulmayacaÄ?ını biliyorum.

Sitede adminlerin dahi olmadıÄ?ı zamanlarda, gerek saray sisteminin deÄ?iÅ?mesi, gerek RP sisteminin deÄ?iÅ?mesi gibi bir çok konuda bu sitenin ayakta kalmasını saÄ?layan kararlarda kilit rol oynadıÄ?ımdan dolayı memnunum. FRP camiasına hizmet etmiÅ?, etmekte ve edecek olan bu siteyi koruduÄ?um ve yücelttiÄ?im için piÅ?man deÄ?ilim, aynen bu sitede bir Å?ey bilmeden konuÅ?an insanlara karÅ?ı takındıÄ?ım üslup konusunda olmadıÄ?ım gibi.

Her zaman kendimden bilgili olan ve olmayanı ayırıp ona göre muamele ettim. Ä°yi-niyet ölçüsü içerisinde deÄ?erlendirdiÄ?imde de kendimden daha az bildiÄ?ini düÅ?ündüÄ?üm insanlara karÅ?ı yaklaÅ?ımım da, o ölçüye oranla deÄ?iÅ?ti. Herkes bana ne verdiyse onu aldı. Bu konuda da hiç arkama döndüÄ?ümde "keÅ?ke" demiyorum. Siteye kazandırdıÄ?ım kaliteli düÅ?ünebilen kitleden dolayı da gayet gururluyum. Mefistolar, silvoslar, frontsaydlar gururumdur, benim mirasımdır, iyi bakın. Ä°smini unuttuklarım da kusura bakmasın.

Yukarıda da dediklerimin ıÅ?ıÄ?ında, benim faydamı göremeyip de, ettiÄ?im üç beÅ? lafa takılıp kalan, Å?ekilci ve basit zihniyetin beni uzaklaÅ?tırmayı bırakın, bundan bahsetmesi bile onların notunu vermem için yeterlidir. Herkes ektiÄ?ini biçer. Ben de bu saatten sonra, bu sefer HERKES BÄ°LSÄ°N, bu sitede yokum. Toparlayabilirseniz toparlayın. Kimse size beleÅ?e bu kadar çalıÅ?mak ve bu kadar aÅ?aÄ?ılanmaya raÄ?men (özelden yapılanları hiç saymıyorum, gerginlik olmasın, gerek yok bari giderken düzgün gideyim Smile) bu sitede insanlara ve özellikle yeni gelenlere yardımcı olmak için kalmak zorunda deÄ?il, ben de kalmayacaÄ?ım.

Herkes kendine iyi baksın. Umarım yeni Türkliderler yetiÅ?tirir de, biraz daha faydalı olursunuz...

Saygılarımla...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Apr 01, 2006 9:29 pm Reply with quoteBack to top

ArkadaÃ…?lar herkese selam olsun…

Bir çok kereler Türklider`i tarzından dolayı Å?ahsen uyarmıÅ? olsam da zaman zaman karar verilecek bir nokta vardır ve bu kararlar verilir. Madem ki türklider uzaklaÅ?tırılmıÅ? o halde bana göre burada büyük bir hata vardır. Bunu da eleÅ?tirecek deÄ?ilim, her yerin belirlenmiÅ? yöneticileri vardır ve doÄ?al olarak iÅ?leri karar almaktır. Bu yüzden burası benim sitem deÄ?il, o yüzden karara söyleyecek birÅ?eyim de doÄ?al olarak olamaz.

Burası bir frp sitesi. Ã?lkemizde yeni geliÅ?mekte olduÄ?u ve anadilimizde kaynakları da bulunmadıÄ?ı için frp açısından geliÅ?mekte olan bir ülkedeyiz. Ve ben kendi adıma dıÅ?arıdaki hayatımda olduÄ?un gibi internette de insanları bilgim olduÄ?u konularda geliÅ?tirmek ve kendim de bilmediÄ?im Å?eyleri öÄ?renmek için interneti kullanıyorum. Bu çerçevede frpworld`de bir çok kiÅ?iye bazı Å?eyleri açıkladıÄ?ımı ve misyonumu kendimce becerdiÄ?imi düÅ?ünüyorum.

Ancak dediÄ?im gibi hayatta karar noktaları vardır. Madem ki burada Türklider için bir karar verilmiÅ? bende kendi adıma karar vermek durumundayım ve bunun arkadaÅ?lık vs gibi duygularla da bir alakası olmadıÄ?ından kesinlikle eminim.

EÄ?er bu sitede uslüp, içerikten önemli ise kendi adıma böyle bir yaklaÃ…?ımı destekleyemem. Ve karar verilmiÃ…? : “bizce atılan msglarda uslüp içerikten önemlidir” denilmiÃ…?.

Ben mümkün olduÄ?unca yumuÃ…?ak bir Ã…?ekilde yazmaya yada herhangi birini sertçe eleÃ…?tirmemeye çalıÅ?ırım ve x konusunda ne olursa olsun benden bilgili kiÃ…?ilere karÃ…?ı konumumu korumaya çalıÅ?ırım. Ve listemde “bilgi” ne konuda olursa olsun 1. sıradadır. Muhakkak ki baÃ…?kalarının sıralaması farklıdır ve bu da gayet doÄ?aldır. Ama eÄ?er bu Ã…?ekilde ise ortada benim açımdan bir anlaÃ…?mazlık vardır ve yanlıÅ? yerdeyimdir.

Bu yüzden kısaca toparlamak gerekirse hiç kimseye bir dargınlıÄ?ım yoktur. Sitedeki aktif olduÄ?um “projler ve geliÃ…?tirme” , “diyarın ustaları sonuç merkezi” ve “kıyamet baÃ…?lıÄ?ındaki ccüe karakterim” de dahil olmak üzere hepsinden affımı dileyerek frpworld`den ayrılıyorum. Hesabımın da kapatımasını istiyorum. Hatta mümkünse özenerek araÃ…?tırarak yazdıÄ?ım dnd üzerine isimi yazının da silinmesini rica ediyorm.

Karar vardır ve verilir, ben de kararımı verdim. Msnden sohbet ettiÄ?imiz herkes, her konuda konuÅ?maya gelmeye devam edebilir.

Ä°yi oyunlar, iyi eÄ?lenceler…

NOT: Tüm sorumluluklarımdan ve siteye girmekten vazgeçiyorum.
    Back to top View user's profileSend private message
    Türklider
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sat Apr 01, 2006 9:32 pm Reply with quoteBack to top

Msn konusunda aynı Å?ey benim için de geçerli. Herkes, beni sevmeyenler de dahil, gelip takılabilir.

Saygılarımla...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 01, 2006 9:43 pm Reply with quoteBack to top

Herkese selamlar..
    Sitede bu tarz bir yaklaÅ?ımın yapılması yani 3 aylık uzaklaÅ?tırma verilmesi hani " sen Å?imdi yol al adam ol geri gel " der gibi bi yaklaÅ?ım sergilenmesi hoÅ? deÄ?il.
    En azından bu site ile uÄ?raÅ?mıiÅ? emek vermiÅ? birine karÅ?ı.
    Türk paso bana kızsada laf soksada hani beni olay yerinde g.t etmek için deÄ?il biÅ?eler öÄ?retmek için laf yaptıÄ?ını öÄ?rendim uzun zaman önce.
    EmeÄ?i çok fazla bana kalırsa.. Yeni biçimler yeni bilgiler yeni farklılıklar kattı siteye bazen arkadaÅ?ları ile yapÄ?tı bunu en basit örneÄ?i ve benim en çok hoÅ?uma gideni Böcayı gurubu idi. Bence yazık oldu. Bu tarz bi adamın küstürülmemesi gerekiyordu.
    Ama giderim derse gider gibime geliyor.
    Abimdir arkadaÅ?ımdır uyuzumdur uyuzdur ama sever sayar tutarım.
    Hakkını helal etsin siteye..
    KeÃ…?ke kalsada yine laf soksa...

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Lord Necros
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Sat Apr 01, 2006 10:37 pm Reply with quoteBack to top

�züldüm.

Açıkçası bu sitede pek çok kez, bir Å?ey bildiÄ?ini sanıp aslında hiçbir Å?ey bilmeyenlerin ciddi sorulara cevap verdiklerini ve insanalrı yanlıÅ? yönlendirdiklerine Å?ahit oldum. Bu tip insanlar malesef ki oldukça fazla. Tüm bunların arasından gerçekten bilgileriyle sıyrılan bu iki kiÅ?iyi de kaybetmek, bana kalırsa FRPWorld için gerçekten acınası bir durumdur.

Å?irketlerin, uzun saçlı, küpeli, eÅ?orfmanlı tipleri, görünümlerine hiç bakmayarak iÅ?lerinde harika oldukları için kapıÅ?tıkları düÅ?ünülürse, burada hala içeriÄ?e deÄ?il görünüme önem verildiÄ?ini görmek gerçekten üzücü. Bu tip Å?eylerin aÅ?ılması gerek. Ã?slüp önemlidir, evet. Bunu inkar etmiyorum. Ama eÄ?er üslüptaki bozukluÄ?u, bilgiyle kapatabiliyorsa o kiÅ?iye bir Å?ey söylenmemelidir. Benzeri üslupta olan ve bilgisi de olmayan baÅ?kaları mevcutken,bu iki deÄ?erli Å?ahsın Å?amaroÄ?lanı olmaları gerçekten çok kötü.

Bu tip modası geçmiÅ? yargıların en kısa zamanda düzeleceÄ?ini temenni ederim. UÄ?urlar olsun arkadaÅ?lar. Sitede gerçekten çok hakkınız var. Hakkınızı helal edin.

Power demands sacrifice.
    Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 01, 2006 10:48 pm Reply with quoteBack to top

Türk nereye ya... tmm biraz uslübun FArklı ama Her kez aynı deÄ?ildir...
    Bu saçmalık bence...
    tmm Akıl saÄ?lıÄ?ın yerinde deÄ?il ama Razz

Kalacak...dimi türk ?:... gitmiyecen dimi...

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEF
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    AZaZ3L
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Apr 01, 2006 11:38 pm Reply with quoteBack to top

Sitede yazılarını dikkatle takip ettiÄ?im ve okuduÄ?um Türk ve Shevo nun siteden ayrılmasına üzüldüm..
    Site Yönetiminin kararına biÅ?ey dicek deilim fakat bu uzaklaÅ?tırma kararının akla getirdiÄ?i düÅ?ünce insanın kalbini kırmaya yetiyor ki Türk e bu yüzden kimse tek kelime laf edemez.Ama sevgili arkadaÅ?lar sizin bu kararınız asıl siteye deÄ?il frp hakkında bilgi almak oyunlarını geliÅ?tirmek istiyen oyuncuları cezalandırıyor.Lütfen bu konuya bide bu yönden bakın..Saygılar

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Apr 02, 2006 12:30 am Reply with quoteBack to top

Gerçekten siteye bir çok hizmet ve yararlı Å?eyler yapmıÅ? bu 2 insanı kaybetmek üzücü.Site için yaptıkları bence ödenemez.Fakat yönetimin de kararına saygı duyuyorum.Türk ün uslübu bize göre farklı gelebilir fakat bu 3 ay ceza kesilip düzelicek bir Å?ey deÄ?il bence.

Saygılar....

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun Apr 02, 2006 2:29 am Reply with quoteBack to top

�zücü... Bir buçuk senedir Frpworld' e üyeyim ve bir o kadar da Türklider' i ve Shevarash' ı tanıyorum.

Bunların hiç olmamasını ve gitmemenizi isterdim...

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Sun Apr 02, 2006 3:41 am Reply with quoteBack to top

Ã?ncelikle 2 arkadaÅ?a da Å?imdiye kadar frpworld ailesine yaptıÄ?ı katkılardan dolayı teÅ?ekkürlerimi kendi adıma ve Frpworld yönetimi adına sunarım. 2 kullanıcıyla da kiÅ?isel hiçbir problemim yoktu problem olmamasının yanında iyi geçindiÄ?imi düÅ?ünüyorum da. Aynı durum sanırım yönetimdeki arkadaÅ?lar için de geçerli. Bunları neden söylüyorum? Ã?ünkü durumun yönetimsel bir durum olduÄ?unu vurgulamak istedim.

Etik olarak yönetimin bir yargıya varırken objektif olması gerektiÄ?ine inanıyorum. Türkliderin sevilen ve sitede en aktif olan kullanıcılardan biri olduÄ?u doÄ?rudur. Fakat kuralların ihlali halinde verilecek bir cezada ya da yaptırımda bir kiÅ?inin sitedeki konumu ancak hafifletici bir rol oynayabilir. Bir kiÅ?iye gerekenin yapılmaması bütün kullanıcılara yapılan bir haksızlık olacaktır. Yani kısaca söylemek gerekirse:

Yönetimin olan olayları görmemezlikten gelme gibi bir lüksü yoktur. Gereken her halukarda yapılmalıdır. Bu konuda duygusal düÅ?ünülmemeli.

İçerik de uslup da gayet önemlidir. Zaten içeriÄ?i sunan herzaman frpworldde karÅ?ılıÄ?ını saygı olarak almıÅ?tır diye düÅ?ünüyorum. Zaten ortada içeriÄ?i engelleyen bir durum da yoktur. Burada dikkat çekmek istediÄ?im bir nokta Türklider'in siteye girmemesi yönetimin verdiÄ?i bir karar deÄ?ildir. 3 ay sonunda tekrar katılım gösterebileceÄ?i söylenmiÅ?tir. Siteden ayrılmak kendi kararıdır. Kararlar deÄ?iÅ?ebilir. Ve dilerim ki deÄ?iÅ?ir.

Shevarash a gelince siteyle ilgilenen ve oldukça aktif görev aldı. Frpworld hizmetinizden dolayı teÅ?ekkür eder. Kimse kiÅ?isel kararları deÄ?iÅ?tiremez. Bunun dıÅ?ında ben de saygı duyuyorum ve sorgulamıyorum. Ä°stemiÅ? olduÄ?unuz gibi yetkileriniz alınmıÅ?tır. Hesap ise kapatılmayacaktır.

Frpworld benim ve birçoÄ?umuz için bir siteden daha fazlası. Zamanında benim de bırakmaya meyilim vardı fakat baÅ?aramadım. Böyle olduÄ?unu da çok memnunum açıkcası. Ayrılmak istemezdim. Dilerim siz de benim gibi düÅ?ünürsünüz. DediÄ?im gibi kararlar deÄ?iÅ?ebilir. Temennimiz deÄ?iÅ?mesi yönündedir. Tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımla...
    Efla

Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sun Apr 02, 2006 4:06 am Reply with quoteBack to top

DoÄ?rusu benim de ayrılmayı çok çok ve çok fazla düÅ?ündüÄ?üm ama bir türlü baÅ?aramadıÄ?ım bir yer burası. Bir zamanlar elimden geldiÄ?ince çok katkı saÄ?lamak için de uÄ?raÅ?tıÄ?ım bir yer... Å?imdi o zamandakinden çok azını yapıyorum.

Sanırım Turkliderin bahsettiÄ?i sitede bir Å?ey bilmeden konuÅ?anlardan biriyim. Turkliderle de birçok tartıÅ?mam oldu.. Mümkün olduÄ?unca üslup ve içerikle ilgili eleÅ?tirilerimi bir arada vermeye çalıÅ?tım. Ama asıl beni rahatsız edenin farklı görüÅ?lerin dile getirilmesi deÄ?il bunların dile getiriliÅ? tarzı olduÄ?unu vurgulamak istedim.

Bunun dıÅ?ında birçok yerde zıt görüÅ?lerim olmasına raÄ?men kendi içinde tutarlı olduÄ?u için saygı duyduÄ?um insanlardan birisiydi. Ayrılmasına üzüldüm. Kavgalı olduÄ?um halde ayrılmasına üzüldüÄ?üm birçok baÅ?ka arkadaÅ? gibi...

Sanrım denecek pek bir Å?ey yok... Ä°Å?lenen hatanın ne olduÄ?unu ve olası önce iÅ?lenmiÅ? suçları bilmiyorum. Ama keÅ?ke daha baÅ?ka türlü olsaydı. Ve bir ayrılma yaÅ?anacaksa bile böyle olmasaydı. Ama sanırım yapacak bir Å?ey yok...

EÄ?er benim üç ya da dört defa yaptıÄ?ım gibi beceremeyip dönerseniz, burada kalanların çoÄ?u sizi bekliyor olacak.

Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Apr 02, 2006 4:16 am Reply with quoteBack to top

Yönetimden kimsenin Türklider'e garezi olduÄ?unu sanmıyorum. 3 uzaklaÅ?tırma gerekiyormuÅ? demekki öyle yapmıÅ?lar. "FRPde türkçeleÅ?me" baÅ?lıÄ?ında ukalalık olsun diye yazmamıÅ?tım ben o yazıyı ancak site yönetiminin daha yumuÅ?ayacaÄ?ını düÅ?ünmüÅ?tüm, aslında düÅ?ünüyorum da yazmam bile gereksizmiÅ?. Fazla duygusal karar verdiÄ?imden zaten benden yönetici olmaz, site yöneticileri de kararlarını alırken duygusal davranamaz.

GidiÅ?iniz üzer beni hani üzülmem ne kadar umurunuzda olur. Hatta tek üzülenin ben olmayacaÄ?ımıda biliyorum, bununda kararınızı deÄ?iÅ?tirecek kadar etkili olduÄ?unu sanmıyorum. Sizde bir karar almıÅ?sınız ve sizinde site gibi kendinizce sebepleriniz olduÄ?u belli.

Gitmeseniz hem zihnen hemde kalben daha rahat edecektim. Sizin Å?imdiye kadarki siteye renk katmak ve RPG oynayan ve oynayacak olan kiÅ?iler için çalıÅ?malarınıza, sitenin bir kullanıcısı olarak, teÅ?ekkür ederim. Daha fazlasını da artık msn'de sizi gördüÄ?ümde söylerim.

FrontsideAir
    Gölge Ustası

PostPosted: Sun Apr 02, 2006 8:54 am Reply with quoteBack to top

Türklider ve Shevarash'ın FRPWorld'den ayrılmaları büyük ve üzücü bir kayıp oldu. EÄ?er sözlerinden döneceklerini düÅ?ünseydim kararlerından vazgeçmelerini isterdim. Yönetimin kararı konusunda konuÅ?mayacaÄ?ım, olan olmuÅ? ve geri adım atılması imkânsız. FRPWorld'e ve bana katkılarınızdan dolayı teÅ?ekkür ederim.

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Artex_Croma
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Apr 02, 2006 5:37 pm Reply with quoteBack to top

Shevarash iın gidiÅ?ine üzüldüm. Türklider'e iyi oldu haketmiÅ?ti... Tabi ki ciddi deilim. Ã?züldüm.
    Å?u siteye sanırım tam 1 yıldır giriyorum. Ã?ncesini bilmiyorum lakin Türklider'in üslubunun o zamanlar da farklı olduÄ?unu zannetmiyorum.
    3 senedir burdaymıÅ?... Madem üslubu böyle iÄ?neleyici böyle aÅ?aÄ?ılayıcı,neden daha önce uzaklastırılmadı? 3 yıldır aynı üslubu kullanıp 2 uyarı mı aldı? Neden Å?imdi hobaaa arkabahçeye laf soktu atalım siteden moduna girildi?

Frpworld 6k üyesi olmasına raÄ?men aktif kullanıcısı cok az olan (nedenleri baÅ?ka yerde tartıÅ?ılabilinir) bir forum. Å?imdi sen eÄ?er gelipte en aktif yazanlardan birinin yaptıÄ?ı bir hatayı "aha hata yaptıı 'Ã?Ã?!!!' ay Å?utlayalım" Å?eklinde yorumlarsan. Daha ne yaralar alınabilceÄ?i "eski çürümüÅ?" forumlardan görülebilir. 'Büyük ihtimalle' emek verip yazdıÄ?ı yazıyı siler, verilen cevapları da siler gerekirse baÅ?lıÄ?ı da silersin. TartıÅ?ma martıÅ?ma kalmaz. Onun peÅ?inden mi koÅ?ucaz diyorsanız, ozaman koÅ?abilcek birilerini bulabilirsiniz. HaÅ?a ben sadece 3-4 aydır nerdeyse yazı yazmayan bir gözlemci oldum sadece gördüklerim.

Peki Å?u yukarda dediÄ?imi Frpworld yönetimi uyguluyor mu? Evet uyguluyor. Fakat öyle bir düzensizlik içinde ki ; kimisi (3 yıldır aynı üslupta yazıp 2 uyarı almıÅ?) benzer bir Å?ey yazıp 3 ay atılırken , kimisinin sadece yazdıkları siliniyor. Benim demek istediÄ?im 'yöneticiler bazı kullanıcılara torpil geçiyor bazılarını ezmekten keyif alıyor' deÄ?il. Aksine yönetim sistemindeki deÄ?iÅ?ik uygulamalar.

Peki Türklider'in uzaklaÅ?tırılması hemde 3 ay uzaklaÅ?tırılması mantıklı mıdır? Bence deÄ?ildir. EÄ?er binlerce Å?ikayet alıp göz yumuyorsan sonra da "aaa cok sevdiÄ?imiz saydıÄ?ımız bir kuruluÅ?a laf etti haydi Å?utlayalım" diyorsanız bu iÅ?te bir bozukluk var demektir. Kaldı ki 3 ay göndererek "hadi bir akıllan gel" iması yapılamaz görüÅ?ündeyim. "Git mümkünse siteyi unut, eÄ?er unutmassan da burda seni istemiyoruz ama belki o zamana kadar biz seni unutursak senin için bir sorun kalmaz."

darkachilles
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Apr 02, 2006 7:51 pm Reply with quoteBack to top

her ne kadar bu cezanın sadece son dönemi kapsamadıÄ?ı söylensede genede tartıÅ?malara yol açan türkçeleÅ?me baÅ?lıÄ?ını açtıÄ?ımdan dolayı kendimi suçlu hissediyorum bu kadar tartÅ?ma bu kadar polemik olacaÄ?ını hiç tahmin etmemiÅ?tim herkesten kendi adıma özür diliyorum...
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum