Modules
  • Ana Sayfa
  • AvantGo
  • Downloads
  • FAQ
  • Feedback
  • Forums
  • Journal
  • Private Messages
  • Recommend Us
  • Search
  • Statistics
  • Stories Archive
  • Submit News
  • Surveys
  • Top 10
  • Topics
  • Web Links
  • Your Account

• Who's Online
    Şu an sitede, 2 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Languages
    Site Lisanını Seçin

FrpWorld.Com :: View topic - Ay Kasaba ( Bölüm 2 ) Rp
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ay Kasaba ( Bölüm 2 ) Rp View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Dec 08, 2004 1:02 am Reply with quoteBack to top

xsartes kasabada dolaÅ?ırken gün aÄ?armıÅ?tı.Sabah sabah son turunu atarken arkadan birinin ona baÄ?ırdıÄ?ını duydu.Dönüp baktıÄ?ında bunun cüce arkadaÅ?ı olduÄ?unu anladı.Ona doÄ?ru yol aldı."Günaydın Chung. Nasılsın görüÅ?meyeli?"
    Xsartes cüceye gülümsemiÅ?ti...

Not:Rp deki karakterimin adı xsartestir.Onu belirtmek isterim.Bundan sonra böyle hitep etseniz iyi olur...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 10, 2004 2:48 am Reply with quoteBack to top

"TeÅ?ekkürler.Günaydın.Seni sabah sabah rahatsız ediÅ?imin sebebine geleceÄ?im hemen.Biz bütün grubu toplayıpta bir son durum görüÅ?mesi yapmayı planlıyoruz.Seninde katılımını bekliyorum.Yer olarak karagahı düÅ?ündük.AkÅ?am güneÅ?i batmadan orda ol dostum."dedi ve diÄ?erlerini aramak için oradan ayrıldı Å?ehirde dolaÅ?ıyordu.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 10, 2004 8:33 pm Reply with quoteBack to top

Calis han dan kalkıp chug u ve diÄ?er dostlarını aramak için dıÅ?arı çıkar.DıÅ?arı çıkması ile çocuÄ?un önünde belirmesi bir olmuÅ?tur.
    -Atını hazır efendim.
    -Aferin evlat al bakalım bu da sana ufak bir teÅ?ekkür hediyesi der ve bi kese ona fırlatır.Calis atına atlar ve chugu aramaya koyulur...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Fri Dec 10, 2004 10:19 pm Reply with quoteBack to top

xsartes cüceyi sakin bir Å?ekilde dinledi.Son bir durum görüÅ?mesi yapılacaktı anlaÅ?ılan.AkÅ?ama dinlenmiÅ? bir Å?ekilde olması gerekecekti. Nöbetçileri son bir uyarı yapıp günün geri kalanını biraz dinlenmekle geçirmeye karar verdi...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 11, 2004 12:06 am Reply with quoteBack to top

Eddner daÄ?larıdan kasabaya baktı. Uzun zaman olmuÅ?tu en son kasaba içinde yürüyeli. Ve Å?imdi geri dönecek olmaktan memnundu. Artık tam anlamıyla yetiÅ?kin bir kurt olan Güzbulut'un aldıÄ?ı derin nefeslere bakılırsa o da korucuyla aynı Å?eyi düÅ?ünüyordu.

"Hadi gidelim dostum."dedi kurda yarım-elf ve daÄ?dan aÅ?aÄ?ıya doÄ?ru ilerlemeye baÅ?ladı...

_Nightfall_
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 11, 2004 9:10 am Reply with quoteBack to top

Darky chug ın cagrısını duydu ve diÄ?er arkadaslarıyla handa bulusmak için bir plan yaptı herkes handa toplanacaktı ve kasaba konusulacaktı... Å?imdi bunu arkadaslarına haber vermek için yola koyuldu...

DeÄ?iÅ?ik biÅ?ey isteyen TIKLASIN...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 27, 2004 10:44 pm Reply with quoteBack to top

GEçen uzun bir savaÅ?ın ve çatıÅ?malaerın ardından findor aÄ?ır yaralar ile son bir büyü yaparak ortadan kaybolmuÅ?tu ve gölgelere sıÄ?ınmıÅ?tı
    geçen bir süre ardından büyük yaÅ?am savaÅ?ı vermiÅ? ama buna yenik düÅ?müÅ?tü...
    Findor ölümsüzler le yaptıÄ?ı anlaÅ?mada hayata geri dönmek için bir anlaÅ?ma yaptı ve daha da güçlü olarak geri getirildi....

findor kartalının üstünde ay kasabanın surlarını aÅ?arak meydana indi ve seslendi...
    "tüm herkese selamlar olsun " onu görenler adeta dillerini yutmuÅ?lardı

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Chug_Luck
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 27, 2004 10:53 pm Reply with quoteBack to top

Cüce olaÄ?an iÅ?lerin arasında birden insanların biryere doÄ?ru yöneldiklerini gördü.
    DüÅ?ündü acaba bir olaymı vardı.Baltasını kaptıÄ?ı gibi koÅ?arak topluluÄ?un olduÄ?u yere insanları yararak girdi.
    Adeta Å?ok olmuÅ?tu.KarÅ?ısında Findor duruyordu heyecandan elindeki baltasını olduÄ?u yere düÅ?ürdü ve koskoca bir kahkaha atarak Findora yöneldi."Dostum aramıza hoÅ?geldin".
    Cüce Findorla kucaklaÅ?tı hala gözlerine inanamıyordu. Razz
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 30, 2005 7:38 am Reply with quoteBack to top

"HoÅ?bulduk eski dostum nasılsınız ben iyiyim diÄ?erleri neredeler ? " dedi adam

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Jan 31, 2005 6:23 pm Reply with quoteBack to top

Xsartes surların tepesinden bir Å?eyin geçip meydana konduÄ?unu uzaktan gördü.Acaba önemli bir Å?ey mi olmuÅ?tu.Xsartes hemen oraya doÄ?ru koÅ?turmaya baÅ?ladı.

Xsartes bir kaç dakika sonra oraya ulaÅ?mıÅ?tı.Orada gördüÄ?ü kiÅ?iye inanamıyordu.Bu findor du.Xsartes hiçbir kimseyi kucaklamazdı,sevmezdi ve üzülmezdi.Ama bu adamı gördüÄ?üne çok sevinmiÅ?ti ve kucaklamak istiyordu.Hızla oraya yaklaÅ?arak "HoÅ?geldin dostum.Seni yeniden görmek çok güzel"Xsartes kucaklamak için kollarını açmıÅ?tı...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 31, 2005 7:39 pm Reply with quoteBack to top

Eddner kasabanın kapısına vardıÄ?ında nöbetçileri meraklı gözlerle meydanı izlerken buldu. Kısa bir süre adamların ilgilerini çeken Å?eye bakmalarına izin vardikten sonra gürltülü bir Å?ekilde boÄ?azını temizledi. Nöbetçilerin her daim uyanık olması gerektiÄ?ini biliyordu ve bir ara bu adamlara nöbet tutmakla alakalı küçük bir nutuk çekmeyi kafaya koydu.

Yarı-elfin çıkardıÄ?ı sesleri duyan nöbetçilerden biri kıpırdandı:

"Hı... Kim..."birden görevi aklına gelmiÅ? olacak ki Å?aÅ?kın aÄ?zını kapatıp üstünü baÅ?ını düzeltti "Ay Kasabasına girmek isteyen yabancı, sen kimsin?"

Eddner'in yüzünde bir gülümseme belirdi. BÄ°r kasaba nöbetçisi için fazla resmi bir tarz olmuÅ?tu. Ama gene de samimi bir Å?ekilde cevapladı.

"Yabancı mı? Bu kasaba ne zamandan beri kurucularından birine yabancı der oldu?"

Å?imdi üç nöbetçi de dikkati ona çevirmiÅ?ti. Hepsi gözlerini Å?üpheyle kısmıÅ?, karÅ?ılarındaki adamı tanımaya çalıÅ?ıyorlardı. Bunu ilk baÅ?aran içlerindeki en yaÅ?lıları gibi görüneni mÄ?fersiz yüzündeki sakallara beyazlık düÅ?müÅ? bir adam oldu.

"Ulu tanrım."dedi yaÅ?lı adam "Bu Eddner Kartalkanadı. Ä°Å?te bu kutlanacak bir olay. Aynı gün içinde iki kurucu geri dönüyor."

"DoÄ?ru."diye gürledi genç yaÅ?taki nöbetçilerden biri "İçmek için daha iyi bir bahane olabilir mi?"ifadesine bakılırsa, genelde içmek için iyi bir bahaneye ihtiyacı olmuyordu.

"Nöbetin bitince belki genç adam. Ama henüz deÄ?il."dedi korucu ve kasabanın surlarından içeri girdi. 'Ä°ki kurucu mu?'diye düÅ?ünü içinden 'Acaba benden sonra kasabayı terk eden baÅ?ka birileri de oldu.'

GitmiÅ? kiÅ?inin kim olabileceÄ?ini düÅ?ünürken, Güzbulut'tan gelen cevap birden adımını kaçırmasına neden oldu. DÃ?Å?mekden zor kurtulan korucu inanmayan gözlerle kurta baktı.

Findor! demiÅ?ti kurt. DiÄ?eri Findor...

findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 02, 2005 6:44 am Reply with quoteBack to top

Squan wrote:
    Xsartes surların tepesinden bir Å?eyin geçip meydana konduÄ?unu uzaktan gördü.Acaba önemli bir Å?ey mi olmuÅ?tu.Xsartes hemen oraya doÄ?ru koÅ?turmaya baÅ?ladı.

Xsartes bir kaç dakika sonra oraya ulaÅ?mıÅ?tı.Orada gördüÄ?ü kiÅ?iye inanamıyordu.Bu findor du.Xsartes hiçbir kimseyi kucaklamazdı,sevmezdi ve üzülmezdi.Ama bu adamı gördüÄ?üne çok sevinmiÅ?ti ve kucaklamak istiyordu.Hızla oraya yaklaÅ?arak "HoÅ?geldin dostum.Seni yeniden görmek çok güzel"Xsartes kucaklamak için kollarını açmıÅ?tı...

Findor kollarını açtı ve adama sarıldı " iÅ?te yeniden buradayım kasabamızdayım arkadaÅ?ım hoÅ? geldim saÄ?olasınız " dedi ve etrafı süzdü

Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Wed Feb 02, 2005 5:41 pm Reply with quoteBack to top

Xsartes findor ile kucaklaÅ?tıktan sonra adamı baÅ?tan ayaÄ?a süzdü."Yorgun gözüküyorsun.Ä°stersen hemen sana yatacak bir yer ayarlayayım.HEm dinlenmiÅ? olursun.Daha sonrada baÅ?ına neler geldiÄ?ini ve bunca zamandır nerede olduÄ?unu anlatırsın bize."Xsartes findor un cevabını beklemeden hızla oradan uzaklaÅ?tı.Orada bulunan 2 kiÅ?iye bir Å?eyler söyledi.2 kiÅ?ide hızla oradan uzaklaÅ?tı.Xsartes findor un yanına geldi."Birazdan hazırlanmıÅ? olur."

Xsartes in gözlerinden mutluluÄ?u okunuyordu.KüçüklüÄ?ünden beri hiç bu kadar sevindiÄ?ini hatırlamamıÅ?tı.Bunu ileride bu günü düÅ?ündüÄ?ünde bilecekti...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 03, 2005 4:03 am Reply with quoteBack to top

Findor olanları izliyor ve arkadaÅ?ını dinliyordu...
    "Tamam o zaman ben dinleneyim akÅ?ama handa görüÅ?ürüz dostum "dedi ve uzaklaÅ?maya baÅ?ladı kalabalıÄ?ın arasından yavaÅ?çana insanlaragülümsüyor ve selam veriyordu yeniden
    kasaba çok güzel bir hal almıÅ? ve yerleÅ?ik hayata geçilmiÅ?ti.

winterwolf
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 03, 2005 5:14 pm Reply with quoteBack to top

'Olabilir mi?'diye düÅ?ünüyordu Eddner. Acaba nasıl olmuÅ?tu da findor geri dönmeyi baÅ?arabilmiÅ?ti. Korucunun Å?üpheci yanı uyanmıÅ?tı bir kere. Nedendir bilinmez, bu iÅ?in içinde bir çeÅ?it oyun olduÄ?unu düÅ?ünüyordu.

Aklındaki süphelerle adımları iyice yavaÅ?lamıÅ?ken, birden üzerine kocaman bir gölge düÅ?tü. Korucu, önce ne olduÄ?unu anlayamayıp, bir refleks olarak elini kılıcına götürdü ve bakıÅ?larını gölgeyi yaratan Å?eye çevirdi.

Ve Å?üphelerinin hepsi akıp gitti...

Gölge de gibi bir kartala aitti. Drusta, Eddner ve Güzbulut'un üzerinde geniÅ? daireler çizerek uçuyordu.

Yarı-elfin yüzünde küçük bir tebessüm berlirdi.

"Selemlar yücekartal..."dedi memnun bir sesle.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum